איזה לוח אם יתאים למפרט שלי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח אם יתאים למפרט שלי?

sangoker

Recommended Posts

מעבד : i5 2500K

קירור למעבד : mugen 2

כרטיס מסך : GTX570 UD

דיסק קשיח : Samsung 1TB SATA II 32MB SpinPoint F3

ספק : TX 750WCorsair

זיכרון : kingston 8GB

מארז : HAF 932

צורב : ASUS X24

איזה לוח אם הכי מתאים למפרט הזה? אני עושה OC , ואני מתכוון לעשות מערך כרטיסים של נווידה ,זה למשחקים כבדים , תקציב לא רלוונטי, אני רק צריך שזה יהיה לוח משתלם שמותאם ל-OC ושיהיה בו USB3 ו-SATA3

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מושגים? אנגלית בסיסית אתה יודע?

יש לך checkbox של "Add to Comparison List" בראש עמוד של כל מוצר כדי לבצע השוואה.

אחרי שאתה מוסיף את כולם אתה בחור ב "Compare Now!" ומקבל טבלה עם השוואה של כל מוצר לפי המזהה שלו (תשים לב לסוף הקישור שלי).

http://www.gigabyte.com/products/comparison/list.aspx?ck=2&pids=3852,3853,3850

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד : i5 2500K

קירור למעבד : mugen 2

כרטיס מסך : GTX570 UD

דיסק קשיח : Samsung 1TB Sata II 32MB SpinPoint F3

ספק : TX 750Wcorsair

זיכרון : kingston 8GB

מארז : HAF 932

צורב : ASUS X24

איזה הכי מתאים למפרט הזה? אני עושה OC , ואני מתכוון לעשות מערך כרטיסים של נווידה ,זה למשחקים כבדים , תקציב לא רלוונטי, אני רק צריך שזה יהיה לוח משתלם שמותאם ל-OC ושיהיה בו USB3 ו-SATA3

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוך בבקשה את כותרת הדיון לכותרת עניינית על-פי חוקי הפורום.

אין צורך, וזה גם הפרה של חוקי הפורום, לפתוח דיון כפול. אבקש ממך להימנע מכך בעתיד ולא להשתמש במילים כמו דחוף בכותרת. הדיונים של כולם דחופים בדיוק אותה מידה.

שני הנושאים אוחדו.

אם אינך מבין אז איך בכלל הגעת לבחור דווקא בלוחות הללו?

במקום לשאול על לוחות באופן שהוא כמעט אקראי אני מציע לך לכתוב איזה מעבד מתוכנן למערכת ומהן הדרישות שלך מלוח האם (כמות וסוג חיבורים)

כך ניתן יהיה להכווין אותך ללוח המשתלם ביותר עבורך.

אם יש חנות מסוימת שממנה אתה מתכוון לקנות תציין בבקשה גם את שמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועם יחס כזה אתה מצפה לתשובה?

מלכתחילה במקום לשתף פעולה עם מי שמנסה לעזור לך אתה מגיב כאילו שמגיע לך משהו ואנשים פה עובדים בשבילך. אז לידיעתך, לא רק שזה לא יוביל לכך שתקבל תשובות (או תשובות מהירות), זה רק מרתיע אנשים מלעזור לך.

אולי קשה לך להבין, אבל כדי לעזור לך צריך כמה שיותר מידע. לדוגמה, עדיין לא ענית אם יש לך דרישות מלוח האם מעבר למה שציינת בהודעה שבכלל פתחת כדיון נפרד ללא סיבה.

למרות שעל-פי כל הגיון בשלב הזה אני צריך לנעול לך את הנושא בגלל השפה הבוטה שבהודעה האחרונה שלך והגישה שלך באופן כללי, מכיוון שאתה חדש יחסית בפורום אני מעדיף נכון לעכשיו להימנע מכך בתקווה שמעתה והלאה הדיון ימשיך בצורה תרבותית יותר. לצורך כך אבקש ממך לערוך את ההודעה האחרונה שלך ולהסיר ממנה את השפה הגסה ואת כל סימני הפיסוק המיותרים.

זה בדיוק מה שרשמתי בתגובה שהכנסת לי למטה!

רק לידיעתך. את ההודעה שלי כתבתי לפני שבכלל ראיתי שפתחת דיון כפול ואיחדתי את הנושאים. אז מצד אחד אתה עובר על חוקי הפורום ומצד שני עוד מתלונן למרות שאת הבלאגן הזה אתה יצרת בעצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...