מצטער שקניתי את 7 ובא לי לחזור לXP - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצטער שקניתי את 7 ובא לי לחזור לXP

Zeev86

Recommended Posts

מה לעזאזל מייקרוסופט חשבו לעצמם?

1. למה אני לא יכול לערוך קבצים בProgram Files כשאני פאקינג Administrator? אני עושה מוד לאיזשהו משחק שמותקן בProgram Files וכל פעם אני צריך להעביר את הקובץ לתיקיה נפרדת (גם בC:\ אסור) - למשל לMy documents ואז ידנית להעביר לתיקיה של המשחק בProgram files. מה לעזאזל?!

2. לאחר איזשהו עדכון אני חייב כל פעם לאחר שאני מפעיל את המחשב להכנס ידנית למשתמש. הוא לא נכנס לי אוטומטית.

3. כשאני בא לסגור את הנייד 5 דקות לפני סיום העבודה ב22:00 פתאום אני מגלה שהותקנו 345435 עדכונים ושעלי לחכות חצי שעה לסיום ההתקנה כשאני פאקינג צריך לסגור את המשרד.

4. כשאני בא לפתוח את המסנג'ר ואני מגלה שהוא מנסה להתחבר אוטומטית לUSER שהקלדתי בטעות ושעלי כל פעם להחליף לUSER הנכון. למה לעזאזל הם שמרו USER שאף פעם לא הצלחתי להתחבר אליו גם לאחר שפירמטתי את המחשב 2234 פעם?

למה בXP זה היה יותר קל? למה?#@!$

(הדבר המנחם הוא שקניתי את הסריאל מאיזה ערבי ב60 שקל במקום 600).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. פשוט תפעיל את העורך כ Administrator ואז לא תצטרך להעביר תיקייה.

2. http://channel9.msdn.com/Blogs/coolstuff/Tip-Auto-Login-Your-Windows-7-User-Account

3. אתה יכול גם לעשות כיבוי ללא התקנת עדכונים. אותו דבר קיים גם ב .

4. לא יודע לעזור לך עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא ברור לי בדיוק מה אתה מנסה לעשות בדיוק. אבל כנס ל Control Panel\All Control Panel Items\User Accounts ואל Change User Acoount Control setting ושם תוריד את הבר למינימום. תקבל מוד שדומה ל Admin של .

2. זה כל כך מפריע ?

3. זה באמת מעצבן. צעד לאחור מ . אתה יכול להגדיר שלא יתקין עידכונים אוטומטית ורק יוריד אותם. ואתה תבצע את ההתקנה ידנית בזמן מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. פשוט תפעיל את העורך כ Administrator ואז לא תצטרך להעביר תיקייה.

2. http://channel9.msdn.com/Blogs/coolstuff/Tip-Auto-Login-Your-Windows-7-User-Account

3. אתה יכול גם לעשות כיבוי ללא התקנת עדכונים. אותו דבר קיים גם ב .

4. לא יודע לעזור לך עם זה.

רעיון טוב, אני אפעיל את התוכנה כAdministrator, תודה.

ותודה על הקישור (:

1. לא ברור לי בדיוק מה אתה מנסה לעשות בדיוק. אבל כנס ל Control Panel\All Control Panel Items\User Accounts ואל Change User Acoount Control setting ושם תוריד את הבר למינימום. תקבל מוד שדומה ל Admin של .

2. זה כל כך מפריע ?

3. זה באמת מעצבן. צעד לאחור מ . אתה יכול להגדיר שלא יתקין עידכונים אוטומטית ורק יוריד אותם. ואתה תבצע את ההתקנה ידנית בזמן מתאים.

ניסיתי להוריד את הבאר הזה למינימום וזה לא עזר אתמול :(

וכן זה די מפריע, אני מדליק את המחשב והולך לכמה דקות, מצפה לחזור כשכל התוכנות כבר יטענו, ומה אני מגלה? שאני תקוע במסך התחברות למשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...