Dell Vostro 3550 - משתמש בכרטיס גרפי הג'נרי? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell Vostro 3550 - משתמש בכרטיס גרפי הג'נרי?

Psy

Recommended Posts

Dell Vostro 3550 i7-2620M HD 6630M

• דגם: VM-RD33-5187
  • מסך: 15.6
  • מעבד: Intel Core i7-2620M (2.70GHz)
  • זכרון: 4096MB (1x4096) 1333MHz DDR3 Dual Channel
  • כרטיס מסך: Radeon HD 6630M 1GB Graphic

כמובן כשאני נכנס לdevice manager מופיע לי הכרטיס מסך הנ"ל , ובנוסף Intel HD Graphics Family

הבנתי שזה אמור לזהות אוטומטית מתי להפעיל\להשתמש במאיץ מסך ומתי לא (להשתמש בג'נרי של אינטל)

הבעיה היא שהוא אף פעם לא מזהה שצריך להשתמש במאיץ של RADEON והוא כאילו תקוע על האינטל , הרצתי משחקים כבדים יחסית על הגדרות גבוהות MAFIA2, METRO 2033 אבל גם בבדיקת בנצ'מרק הוא בדק את זה על האינטל.

גם הרצת DXDIAG הראתה את הצ'יפ של אינטל, ושום זכר ל RADEON....

גם כשאני מגדיר שמשחק מסויים ירוץ בhigh performance זה עדיין לא משנה כלום.....אפילו בדיקה עם 06 הראתה\השתמשה ב"כרטיס גרפי" של אינטל.

יצא לי להיתקל בעבר באפליקציות של ATI שאפשר לשחק שם עם ההגדרות או לשנות כרטיס מסך , כאן אין אפשרות בכלל לשנות את ההגדרות, האינטל הוא הברירת מחדל היחידה ואין שום זכר לRADEON.........

יכול להיות שאני מפספס פה משהו, אבל איך לעזאזל אני מגדיר למחשב הזה לעבוד עם הRadeon ולא עם האינטל המסריח הזה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז זהו, שניסיתי את זה, והמגוחך הוא שהוא רושם שם שבכל פעם אפשר להפעיל אפליקציה אחת ולבחור לה מצב

זה לא שינה שום דבר, גם כשאני בוחר בביצועים למשחק הוא עדיין יופעל עם הכרטיס .

פשוט עלוב, אני מחפש בגוגל אני רואה הרבה אנשים עם הבעיה הזאת אבל אין ממש פתרון לזה.....

\\אציין גם שניסיתי לעדכן , לשנות בהגדרות שזה תמיד יהיה על high performance גם כשמחובר לחשמל וגם כשלא, בדקתי אפשרויות בביוס - אין שם שום דבר שקשור להגדרות הכרטיס מסך.....

יש למישהו מושג ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי לא נמצא פתרון ל"בעיה" ..

אולי רק אני שומע\שמעתי דברים בשבחם של DELL על התמיכה שלהם וכ'ו...

צר לי, אבל בתור אחד שעבד עם כמה תמיכות [כולל של ה'מתחרים' שלהם] אני חייב לציין שיש להם את השירות תמיכה מהגרועים שנתקלתי בהם בארץ.

קודם כל מספר טלפון אחד עם שעות פעילות 8:30-17:00 (שעות שבד"כ אנחנו נמצאים בעבודה)

כשהתקשרתי לפני מספר ימים ענתה לי מישהי, סלחו לי, בורה, אין לה בכלל ידע בסיסי, לא היה ברור מה התפקיד שלה אבל חוץ מהחוסר סבלנות וזה שהיא עשתה לי טובה שהיא בכלל פתחה את הפה לא יצא ממנה כלום. אני אציין גם שהשיחה 'משום מה' נותקה באמצע שאני מנסה שוב להסביר לה מה הבעיה... (אני לא אתפלא אם הטיפשה ניתקה את השיחה ביוזמתה).

כמה דקות אחר כך שוב התקשרתי, ענה לי בחור, לקח את הפרטים "מס' תמיכה" או איך שהם לא קוראים לזה, שם וטלפון ואמר שכרגע יש עומס והם יחזרו אליי.....

ניחשתם נכון, גם אחרי כמעט 4 ימים אף אחד לא טרח לחזור...

מצאתי איפשהו (אני אציין שהאתר שלהם פשוט זוועת עולם, אני לא משתמש בסיסי בכלל ורק לנבור בתפריטים שם עד שאתה מוצא משהו זה מעצבן... התמיכה של ארצות הברית יותר אינפורמטיבית ויש הרבה יותר דרכי התקשרות [למרות שהם לא תקפים לארץ אחרי שמכניסים את הקוד של המחשב וזה מזהה שהמחשב לא נרכש בארה"ב] ומענה - ואני מוכן לשים כסף ששם הנציגים פי כמה וכמה ברמה גבוהה יותר מהשוק שהולך כאן, אבל זה תקף לכלל הענפים, למרות שעליבות ברמה כזאת פעם ראשונה אני נתקל) אימייל שלא נראה לי כל כך קשור לתמיכה - Israel_info@dell.com, גם מהם (כמה לא מפתיע) לא קיבלתי תשובה (לשאלה אם יש לפחות גורם או מישהו אחר שאליו ניתן לפנות).

אם המחשב הזה לא היה מתנה אני מניח שמזמן הייתי מעיף אותו, יש לי בבית מחשבים של HP ואני מבסוט מהם ומהתמיכה שלהם (שם גם לא עושים טובה שהם עונים), אבל זה לא שרשור התמרמרויות......

בינתיים לא מצאתי פתרון לבעיה הזאת, ניסיתי גם בפורום הראשי של , העצה היחידה היתה "ביוס", מה שכבר ניסיתי, ואפילו עדכון ביוס לא ממש עוזר....

אם מישהו נתקל בתופעה (שלפי הבנתי זה ככה היום במחשבים החדשים עם ה H(ARA)D המעפן הזה), אשמח לפתרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווידאת שמכרו לך את הדגם הנכון?

יש גרסאות של המחשב שעשויות להימכר גם ללא הכרטיס של .

הצלחת לקבל איזושהי אינדיקציה שהכרטיס בכלל מותקן פיזית במערכת?

לא הבנתי מה אמורים לחפש בווידאו של crik...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הראשון שאני עושה כשאני מקבל מחשב זה לבדוק את ה device manager לראות שהכל ישנו (פעם רציתי לקנות נוטבוק קטן עם מעבד אטום, ישר ראיתי שזה סלרון והעפתי אותו)

אכן בdevice manager מופיע הכרטיס של ובנוסף גם הintel הזה.

הבנתי שזה בערך אותו עקרון עם הכרטיסי OPTIMUS החדשים...

פשוט אין לאף אחד מושג איך לעשות את הסוויצ' הזה כדי לעבוד עם המאיץ עצמו...

אני מעדיף כבר להסתמך על תמיכה של אנשים בפורומים מאשר התמיכה של ששווה פה לתחת בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בdevice manager מופיע הכרטיס של ובנוסף גם הintel הזה.

אם כבר הזכרת את ה- device manager, מעניין מה יקרה אם תנסה לבטל את הכרטיס של ע"י לחיצה עם המקש הימני ובחירה בלהפוך את ההתקן ללא זמין (ואח"כ להפעיל מחדש את המחשב, כמובן).

שים לב שהפעולה עלולה לגרום לווינדוס להתרסק ויתכן שתצטרך להפעיל לאחר מכן את המחשב במצב בטוח או בתצוגת תאימות של VGA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה שהארת אותי אני בדיוק התכוונתי לרכוש את אותו דגם בדיוק בקרוב.

לבעיה שלך יש פתרון לא סימפטי - לנטרל את הכרטיס של מהביוס ולגרום לו להריץ את הכרטיס החיצוני בלבד (ככה אני עושה על המחשב שלי)

לא סימפטי כי אחד הפיצ'רים החשובים זה היכולת לעבור בין הכרטיסים בשביל לשמור על צריכת חשמל.

יש לעוד מישהו הערות על הדגם הזה לפני שאני מבטל את הקניה שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה ידועה נכון לעכשיו,

לפי מה שקראתי מנסים לפתור את זה אך זה עדיין לא נפתר.

זו בעיית דרייברים של שילוב בין מעבד גרפי של AMD לבין הכ.מסך המובנה.

בכ.מסך של NVIDIA לא ידוע לי על הבעיה.

http://www.ideastorm.com/ideaView?id=087700000008XjiAAE&p=1

לא נותר אלא לחכות לדרייבר חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הזכרת את ה- device manager, מעניין מה יקרה אם תנסה לבטל את הכרטיס של אינטל ע"י לחיצה עם המקש הימני ובחירה בלהפוך את ההתקן ללא זמין (ואח"כ להפעיל מחדש את המחשב, כמובן).

שים לב שהפעולה עלולה לגרום לווינדוס להתרסק ויתכן שתצטרך להפעיל לאחר מכן את המחשב במצב בטוח או בתצוגת תאימות של VGA.

קראתי תגובות של כמה אנשים שניסו את זה, חוץ מלקבל Black Screen ולהצטרך להחזיר את זה שוב דרך מצב בטוח זה לא נתן באמת פתרון...

לבעיה שלך יש פתרון לא סימפטי - לנטרל את הכרטיס של אינטל מהביוס ולגרום לו להריץ את הכרטיס החיצוני בלבד (ככה אני עושה על המחשב שלי)

לא סימפטי כי אחד הפיצ'רים החשובים זה היכולת לעבור בין הכרטיסים בשביל לשמור על צריכת חשמל.

יש לעוד מישהו הערות על הדגם הזה לפני שאני מבטל את הקניה שלי?

הלוואי והיתה אפשרות לנטרל אותו מהביוס, גם עדכון של הביוס לא מוסיף שם אפשרות לנטרול או החלפה בין הכרטיסים, זאת אחת הבעיות של DELL, ש-HP כבר הצליחה 'לפתור' לפחות אצלה בביוס זה מופיע.

בעיה ידועה נכון לעכשיו,

לפי מה שקראתי מנסים לפתור את זה אך זה עדיין לא נפתר.

זו בעיית דרייברים של שילוב בין מעבד גרפי של AMD לבין הכ.מסך המובנה.

בכ.מסך של NVIDIA לא ידוע לי על הבעיה.

http://www.ideastorm.com/ideaView?id=087700000008XjiAAE&p=1

לא נותר אלא לחכות לדרייבר חדש.

לפי אחת התגובות שם הבן אדם ממש לא אופטימי, כרגע אין בכלל אפשרות לעבוד עם המחשב בתצורה של High performance ככה שאותי זה ממש לא מספק.

הבעיה היא שדל עדיין לא ממש מכירה בזה, ועל אחת כמה וכמה שהתמיכה שלהם על הפנים ולצערי אין להם ממש ידע בנושא זה וכנראה גם בנושאים אחרים (לפי מה שאני שומע מאנשים) ...

השאלה אם לחכות אם מישהו שם יטרח להוציא עדכון ביוס או לאחד הדרייברים שיפתור את הבעיה, אפילו חלקית. או פשוט לנסות בכוח לראות איך אני מחזיר להם את המחשב הזה ומזוכה עליו במלואו (הבנתי שזה די בעייתי היום להחזיר מחשב אחרי שאתה משתמש בו, אבל אם אין לחבר'ה הליצנים האלה פתרון לתקלה, וזאת אכבר תקלה, אז שיישאו בתוצאות ובאחריות עם כל מה שכרוך בזה...), יש סיכוי בכלל למצב כזה של זיכוי על המחשב, כל עוד, ועושה רושם שגם לא יהיה באופק, איזה פתרון לבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...