יש "מיזעור" כל כמה שניות - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש "מיזעור" כל כמה שניות

NiMo1771

Recommended Posts

מערכת הפעלה 7, 64 ביט

הכל התחיל לפני כמה ימים כשניסיתי להיכנס לביוס

לחצתי כרגיל על delete אבל הביוס לא נפתח.. אחרי כמה שניות המחשב ריסט את עצמו אבל לא הצליח לעלות. (הוא נשאר על מסך שחור)

ככה המחשב המשיך (כיבוי וניסיון להדליק) עד שהוצאתי אותו מהחשמל

מאז, כל פעם מתי שאני מדליק את המחשב והווינדוס עולה, בחצי שעה הראשונה (פחות או יותר) יש מיזעורים

למשל אני בדפדפן, אז כל כמה שניות הוא מתמזער. לא לגמרי מתמזער לשורת המשימות אלא רק למצב שצריך ללחוץ על הדפדפן שוב בשביל להמשיך לגלוש.

אני גם שומע קליקים ברקע במשך חצי השעה הזאת. קליקים כמו שנכנסים לתיקייה. למרות שהקליקים לא קורים דווקא מתי שיש מזעור

למישהו יש מושג מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף למה שאינפרנו אמר זו יכולה להיות כל תוכנה שמפעילה משהו ברקע כל כמה זמן. לדוגמא comodo firewall היה ממזער לי משחקים כל פעם שהוא חיפש עדכוני תוכנה. ביטול עדכון אוטומטי פתר את הבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כמו וירוס \ ספייוור \ מלוור ושאר חברים

העניין עם הBIOS שהזכרת נשמע צירוף מקרים..

תריץ בדיקה עם Malwarebytes

הרצתי בדיקה והיא מצאה 4 קבצים נגועים. הסרתי את כולם ועשיתי ריסטארט אבל המזעורים עדיין ממשיכים..

בנוסף למה שאינפרנו אמר זו יכולה להיות כל תוכנה שמפעילה משהו ברקע כל כמה זמן. לדוגמא comodo firewall היה ממזער לי משחקים כל פעם שהוא חיפש עדכוני תוכנה. ביטול עדכון אוטומטי פתר את הבעייה.

בכל תוכנה שאני מתקין אני תמיד מסמן שלא תהיה בדיקה אוטומטית..

בכל מקרה בדקתי עכשיו בתוכנות שפועלות ולא ראיתי משהו שקשור לעדכונים

בטח איזה קוריאני פרץ לך למחשב והוא רואה את המסך שלך והוא תמיד צופה בך כשאתה צופה בפורנו.

למה דווקא קוראיני?

הקטע המוזר הוא שגם אם זה וירוס וגם אם זה לא, למה זה קורה רק בחצי שעה הראשונה אחרי הדלקת המחשב?

דרך אגב גם אם האינטרנט לא מחובר זה קורה..

לדעתי זה כן קשור איכשהו לעיניין עם הביוס, חשבתי לעדכן אותו אולי זה יעזור

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=507702

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...