בנוגע למבצעים של אתר "בהצדעה" - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנוגע למבצעים של אתר "בהצדעה"

Zeev86

Recommended Posts

זה ידוע שבתי הקולנוע כיום הם בושה וחרפה (גם מבחינת עלות כרטיס, וגם מבחינת מחירי הפופקורן והשתיה)..

זה לא כזה כאב ראש, זה אפילו די פשוט.. אז נכון שזה לא חוסך יותר מידי, אבל זה גם משהו..

לגבי JupitersCock, זה שאתה לא עושה מילואים לא קשור לעבודה שיש לך גישה, מועדון בהצדעה הוא לא רק למילואימניקים אלא גם למשחוררים בכבוד למשך 5 שנים כפי שכבר נאמר..

אני לא מבין במה הסתבכת, אם יש לך גישה - אז אתה רשאי להשתמש בשירותים ובהטבות באתר. במידה ואתה לא מסתדר, יש להם תמיכה משלהם, ואני בטוח שהם יענו לך על כל אי אלו שאלות שיהיו לך.

תיקון טעות - "מי שהשתחררו קודם ליום 2.5.10 זכאים להטבות מתאריך זה לשנתיים ימים." לכן לא ברור לי איך יש לך גישה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס כרטיס לקולנוע עולה 36 שקל ובאתר "בהצדעה" 29. עדיף כבר להוסיף 5 שקל במקום כל הכאב ראש הזה.

מה עוד שעם כל כרטיס אשראי היום מקבלים כרטיסים לקולנוע 1+1 תמורת נקודות\סף רכישה לפחות פעם אחת בשבוע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שבתי הקולנוע כיום הם בושה וחרפה (גם מבחינת עלות כרטיס, וגם מבחינת מחירי הפופקורן והשתיה)..

לא רק מחירים, אלא גם עובדים ממורמרים שיוציאו ממך את כל החשק לחזור לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי אותו במחיר סימלי של 10 ש"ח, משהו על מלחמת לבנון השניה.

אבל עם כל הכבוד, הנחה של איזה 250 שקל או כמה שזה לא יהיה בשביל משהו שקורה פעם ב-10 שנים (תוקף של רישיון) - שוב, זה מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הכל יחסי.. קודם כל עד עכשיו לא היה שום מועדון כזה לחיילים משוחררים / מילואים.. שזה כבר עדיף מכלום..

לדעתי פשוט יקח זמן עד שזה יהפוך למשהו ששווה באמת להשתמש בו.. וזה עוד בחיתוליו, כל הזמן מוסיפים דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שזה בחיתוליו וברור שזה יקח זמן עד שחיילי מילואים יקבלו הטבות קצת יותר סבירות....אחרי הכל, כמה זמן כבר יש את צהל...מקום המדינה?

עצם קיום האתר הזה מבזה כל חייל מילואים במדינת ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הכל יחסי.. קודם כל עד עכשיו לא היה שום מועדון כזה לחיילים משוחררים / מילואים.. שזה כבר עדיף מכלום..

לדעתי פשוט יקח זמן עד שזה יהפוך למשהו ששווה באמת להשתמש בו.. וזה עוד בחיתוליו, כל הזמן מוסיפים דברים

האתר הזה קיים 3 שנים לפחות..

ידוע שזה בחיתוליו וברור שזה יקח זמן עד שחיילי מילואים יקבלו הטבות קצת יותר סבירות....אחרי הכל, כמה זמן כבר יש את צהל...מקום המדינה?

עצם קיום האתר הזה מבזה כל חייל מילואים במדינת ישראל

למה מילואמניקים צריכים לקבל הטבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לפצות אותם על הניצול שהמדינה מבצעת בהם בחסות החוק. (תשלום של אותה משכורת, במקרה הטוב, אבל עבודה 24/7 לעומת 8 שעות ביום בסטנדרט, ובמקצוע מסכן חיים באופן חריג - וכל זאת ללא שום יכולת בחירה בכלל)

בדיוק כמו שכאשר עובד מנצל אותך אתה יכול לתבוע ממנו פיצויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...