עלות בניית אתר אינטרנט - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלות בניית אתר אינטרנט

naory159

Recommended Posts

תסלח לי אבל התגובה שלך מעידה על חוסר רצינות\הבנה, אין לי שום דבר נגדך ואני רק מנסה לעזור.

מה שמתאים לפייסבוק לא מתאים לכל סוג אתר,וגם אם הצבעים מתאימים אחד שני צריך לדעת איפה ואיך למקם אותם. תיכף תביא לי דוגמא מהעיצוב של :nono:

אין לי שום בעיה עם רצונך ללמוד לבד ולהיפך זה חיובי מאוד, השאלה אם אתה צריך לעשות את זה על חשבון החבר שלך.

טמפלט לא קשור לאם אתה בונה על CMS או לא, יש PSD-ים שאתה יכול לרכוש (או להוריד חינם אבל זה בד"כ פחות מקצועי), הם לא עולים הרבה ואתה יכול לקסטם אותם מבחינת צבעים מיקום תפריטים וכדו' ותוך כדי ללמוד איך מקצוענים עושים את זה, אין בזה בושה.

בכל מצב אני לא אחד שקונה טמפלטים, אני אחד שמכין כאלה בעצמי אם צריך.

סלח לי אבל זו תגובה של ילד קטן. גם מקצוענים קונים טמפלטים אם המצב מצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי אבל התגובה שלך מעידה על חוסר רצינות\הבנה, אין לי שום דבר נגדך ואני רק מנסה לעזור.

מה שמתאים לפייסבוק לא מתאים לכל סוג אתר,וגם אם הצבעים מתאימים אחד שני צריך לדעת איפה ואיך למקם אותם. תיכף תביא לי דוגמא מהעיצוב של :nono:

אין לי שום בעיה עם רצונך ללמוד לבד ולהיפך זה חיובי מאוד, השאלה אם אתה צריך לעשות את זה על חשבון החבר שלך.

טמפלט לא קשור לאם אתה בונה על CMS או לא, יש PSD-ים שאתה יכול לרכוש (או להוריד חינם אבל זה בד"כ פחות מקצועי), הם לא עולים הרבה ואתה יכול לקסטם אותם מבחינת צבעים מיקום תפריטים וכדו' ותוך כדי ללמוד איך מקצוענים עושים את זה, אין בזה בושה.

סלח לי אבל זו תגובה של ילד קטן. גם מקצוענים קונים טמפלטים אם המצב מצריך.

על חשבון חבר? מה לא הבנתי מה אתה רוצה חח..

נראה לי שהגבת לי כן ? :\ בכל אופן, למה תגובה של ילד קטן אני אומר את האמת. אני לא אוהב לקחת דברים מוכנים שאנשים עשו, אני מעדיף להכין לבד. הכנתי כמה וכמה תבניות לזן קרט אם אתה מכיר, בעברית מלאה מימין לשמאל כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק חברות שבונות אתרי , אף אחד שם הוא לא מעצב דגול שעשה 4 שנים בבצלאל,

אתה טועה בענק.

בכל חברה שמכבדת את עצמה יש מעצב שמתמחה בעיצוב ולא בקוד.

נדירים האנשים שמסוגלים גם לעצב וגם ולקודד ברמה גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה בענק.

בכל חברה שמכבדת את עצמה יש מעצב שמתמחה בעיצוב ולא בקוד.

נדירים האנשים שמסוגלים גם לעצב וגם ולקודד ברמה גבוהה.

שמע לדעתי, כל מי שיודע לעבוד יפה עם HTML ו CSS יש לו פוטנציאל להיות קודר מצויין אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למחירים אני ממש לא יודע להתחייחס ,אני ראש צוות פיתוח בחברה גדולה שלוקחת מיליונים על WEB ואתרים שהיא בונה (לגופים הגדולים במשק)

מה שכן הפריע לי פה בדיון זה קלות הדעת שבה ניתן (לכאורה) לפתח אתרים.

אני 12 שנה תוכניתן WEB ואני יכול להגיד לכם שאני לא מתקרב אפילו לדעת הכל.

יש הרבה מאוד טכנלוגיות שצריך לשלוט בהם ע"מ להוציא תוצרים מקצועיים (מ- HTML ועיצוב , דרך תכנות , תכנות DB ועד להתקנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...