חיבור בין נייח לנייד עם מודם טומסון של הוט, אפשרי? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור בין נייח לנייד עם מודם טומסון של הוט, אפשרי?

Ovid

Recommended Posts

שלום,

יש לי מחשב נייח רגיל עם מודם הפשוט הזה של שיש לכולם (THOMSON TCM425), ונייד איזה כמה חודשים וכבר נמאס לי כל פעם להתחבר לשכנים, האינטרנט מתנתק(שכנים בבניינים שנמצאים קרוב לבית שלי,כנראה אבל שזה רחוק מדי) ובזמן האחרון בכלל לא קולט אותם. יש דרך להעביר את האינטרנט שיש לי במחשב הרגיל גם לנייד?

אני לא ממש מבין בזה...

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל מה שאני צריך? נתב ?

ומאיפה עדיף לקחת את הנתב , ספק נטויז'ן או הוט? ואתה בטוח שזה בחינם?

אם בכל זאת אני אחליט לקנות לבד, איזה נתבים מומלצים זולים יש? יש הבדל ביניהם?

ושאלה אחרונה, אני יכול לחבר את הנייד והנייח עם כבלים במקום באלחוטי? בגלל הקרינה..

בדקתי בKSP ,יש פה אחד ב40 ש"ח :

Dynamode BR-6004-N

ואחרי זה הכי זול 125 ש"ח

Edimax nLITE BR-6228NS 802.11n

אה אם כבר אנחנו פה מדברים על , אני טס לחו"ל עוד מעט, ורציתי לשאול האם יש דרך לעשות חיבור לנייד? לא להיות תלוי בWIFI שם, אני כנראה איהיה במקום בו לא יהיה WIFI ממילא..

אני יודע אפשר לשכור מודם , WEBBING, אבל הם יקרנים... רק לשבוע אחד זה 50 יורו כך ש.... יש אופציה אחרת?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבילך מספיק נתב פשוט ובגלל העניין של הקרינה אתה יכול לקנות כבל ב 10 שקל ולחבר אותו לנתב ללא צורך באל חוטי גם נתב פשוט יספיק לצרכים שלך.

ראיתי נתב ב 95 שקל באייבורי בהחלט מספיק בשבילך.

והנתבים שהספק או התשתית מביאים לך הם בתנאי שאתה מתחייב אליהם.

בקשר לאינטרנט בחול אז או לסמוך על WI FI או לקנות נט סטיק מאחד החברות שמוכרות(כגון אורנג',פלאפון וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עובד רק אם אתה מחובר לספק האינטרנט ללא-חייגן. (מה שנקרא MPLS)

אם אתה מחובר בחייגן, תצטרך 2 יוזרים אצל ספק האינטרנט.

לגביי ה בנייד. אתה חייב את דרייבר של המודם. תוריד מהאתר של HOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אפילו לא הייתי צריך לעשות שום דבר. פשוט חיברתי את הכבל לנייד ,וזהו, יש אינטרנט [=

תודה...

עכשיו רק צריך לקנות מאריך , יש כאלה? -usb , כי הכבל הזה ממש קצר, יותר קצר מהכבל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי חיפושים מעמיקים לא הצלחתי לגרום לרעיון הזה לעבוד. אחרי שאני מחבר את הUSB אחרי דקות בודדות המודם מתאפס...

התקשרתי לספק (נטויז'ן) , הם אמרו שזה בכלל בלתי אפשרי לגרום לזה לעבוד, ושזה לא תלוי בהם וכו'..

ובנוגע לראוטר, הם רוצים 170 ש"ח, פלוס 25 ש"ח למשלוח. או, לחילופין, לשדרג חבילה ,כלומר אם עכשיו יש לי 5 מגה אז לעבור ל12 מגה ואז הם ייתנו לי בחינם.

כך שאת הראוטר אם אני אקנה אני אקנה מחנות פרטית. רק השאלה איזה יש הכי זול , אבל שיעבוד טוב שלא יתנתק לי כל פעם וכו'..

בKSP יש זולים, יש מביניהם אחד שמומלץ?

אגב, בכללי, עם ראוטר יש יותר בעיות מאשר עם מודם?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...