דקסטר - עונה 6 - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דקסטר - עונה 6

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא אהבתי שהכניסו את הפסיכולוגית הזו

מסיבה כלשהי האולפנים מוסיפים פסיכולוגים להוסיף עניין בסדרה

בסופרנוס זה בכלל עבר את הגבול בכל העונות טוני מתיעץ עם הפסיכולוגית

לדעתי זה סתם קונספט משעמם ולעוס ומוטב שיפסיקו למרות שבדקסטר זה עוד בגבול הטעם הטוב

וזה שדברה מגלה שהיא אוהבת את דקסטר זה בכלל מטומטם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, גם Homeland המדהימה הסתיימה אתמול.

Cast מחונן (בייחוד דיינס ופטינקין), פשוט תענוג. אני אפילו לא אטרח לצפות בגירסה הישראלית.

וזה שדברה מגלה שהיא אוהבת את דקסטר זה בכלל מטומטם

זאת דברה. מתוסבכת מהתחת (ומעצבנת בטירוף, לפחות בתור character). היא גם היתה עושה את Harry אילו עדיין היה בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"חד פעמי" ויטוטא מתחת לשטיח אלא שדברה תגלה הכל ככה שלא נשתעמם בשתי העונות שעוד נותרו.

6/10 על כל הפרק, 9/10 אם מכניסים לשקלול את הסוף

שתי עונות? יחלבו את הפרה עד שהיא תתפגר. בארצות הברית לא יודעים להפסיק סדרות בשיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שכבר דיי אמרתם את שני הדברים שעצבנו אותי במה שקרה והורידו הרבה מהאיכות של העונה:

1. הקטע עם גלר , ליצור דמות באופן כל כך טוב ולהרוס אותה בקטע קצר אחד.

2. הגילוי של דברה , סתם מוסיף אקשן מיידי אבל אני לא רואה לאן הם ייקחו את זה מפה..

3. זה שדברה אוהבת את DEX , פשוט מטומטם אין לי מה להוסיף , מה עכשיו הם ייצאו למסעות ציד ביחד? GIVE ME A BREAK.

זה פשוט נהפך להיות סדרה לכל המשפחה.

וכאלה סדרות כבר יש לנו מספיק.

נ.ב. מישהו פה קרא את הספר ויכול להגיד על מה מדובר שם? האם יש דימיון בין הסדרה לספר ויש לאן לקחת את העלילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתם קצת מגזימים עם הסדרה. לדעתי היא עדיין מעולה ואיכותית. אני כן נאלץ להסכים שהעונות הראשונות היו יותר מותחות מרגשות מהשתיים האחרונות אבל זה לא אומר שהסדרה אינה עדיין מהנה לצפיה. לגבי מה שיקרה עם דברה, אין לי שמץ של מושג אבל אני כבר יכול להבין כמה דרמה היא תעשה מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...