דקסטר - עונה 6 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דקסטר - עונה 6

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז באמת לא הבנתי את הרעיון של דיון " דקסטר - עונה 6" אם אי אפשר לדבר על דקסטר? :kopfpatsch::bash:

אולי אתם רוצים לדבר על העונות הקודמות?

כתבתי בצהוב במטרה שלא יראו את הספוילר

איך לכתוב בצורה מוסתרת?

אני מקווה שלא הספקת לקרוא

חוץ מזה לא ענו לי על השאלה האם מדובר באח של גלר או בנוסע של טרויס ששולט בו

למי שלא רוצה "ספויילרים" שלא יקרא:

אח שלו?ממש לא, זה פשוט מה שטרוויס רצה שדקסטר יחשוב, תחשוב על מה שהיה למשל באוניברסיטה, דקסטר לא ראה את גלר, טרוויס תקע את דקסטר במעלית תפס את הפרופסור הזה ואז שיחרר את דקסטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

!ספוילר-ספוילר-ספוילר-ספוילר!

Oh, God!

עונה חלשה מאד, פרק בינוני, סוף מפוצץ וצפוי.

אז ככה:

מוות - היה ברור איך זה יסתיים, כרגיל הרשע נתפס ואף אחד חשוב לא מת.

פסיכולוגית - מה לעזאזל?! עוד פעם?! די כבר עם הטמטום הזה של דברה מאוהבת בדקסטר! זאת סדרת מיינסטרים, לא איזה דרמה אירוטית סוג ז' שהופקה באולפן שכונתי ע"י מישהו שהעיפו אותו מלימודי הקולנוע והוא חושב שהוא איזה גאון גדול.

לה גווארטה - הפתעה חיובית, אני מקווה שהחל מהעונה הבאה נראה אותה כמה שפחות, ואולי אפילו ימשיכו בקו החיובי הנוכחי ויחליטו להפוך אותה לקורבן לאיזה רוצח סדרתי, או רוצחת סדרתית, או סתם תאונת דרכים. העיקר שתמות.

קווין & בטיסטה - באמת? תלכו מכות ותגמרו עם זה.

דקסטר - סתם ככה העלו אותו לספינת מבריחים שבמקרה יש בה רק מבריח אחד שאתה גם הורג אותו? אבל יאללה, נזרום. רק לצמצם בבקשה את סצינות האבא ובן עם הריסון, זה לא ערוץ נוצרי לכל המשפחה.

מסוקה - WTF?! בעונות הראשונות הוא עוד הצחיק, אבל כנראה שפשוט נגמרו להם הבדיחות הטובות.

המתמחה - אני אפילו לא זוכר איך קוראים לו, אבל הסוף של העונה פשוט מייתר את כל הבישול הזה לעלילה של העונה הבאה... היה אפשר למצוא filler קצת יותר מעניין.

הסוף - אני שמח מאד שהתסריטאים קיבלו קצת שכל והחליטו לחשוף את דקסטר בפני דברה, אני מקווה מאד שזה לא יצא כאיזשהו תירוץ של משהו "חד פעמי" ויטוטא מתחת לשטיח אלא שדברה תגלה הכל ככה שלא נשתעמם בשתי העונות שעוד נותרו.

6/10 על כל הפרק, 9/10 אם מכניסים לשקלול את הסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...