מפרט לגרפיקה ואדריכלות עד 3000 ש"ח ללא ציוד הקפי - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגרפיקה ואדריכלות עד 3000 ש"ח ללא ציוד הקפי

artgrl

Recommended Posts

יש לך בנשר את נועה מחשבים http://www.noacomp.co.il/

אני קניתי מהם והייתי מרוצה בסה"כ. ממה שאני מתרשם המחירים שם עשויים להיות טיפה יותר גבוהים ביחס לשאר החנויות שדיברו עליהן פה, אבל אם את ממש נגד לנסוע רחוק אז אולי זה שווה לך ובכל מקרה השירות הזוועתי של KSP פשוט הופך את הקנייה שם ללא כדאית (לדעתי).

בכל מקרה תקראי עוד חוות דעת על החנות (בזאפ או במקומות אחרים ברשת) אם את הולכת לשם, כי לא בטוח שנסיון של אדם אחד (שלי) מספיק מייצג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה- WD שיש לי הוא לא מאוד ישן, הוא SATAII במהירות 7200RPM.

המחשבה הייתה לאכסן בו את קבצי העבודה / מוסיקה / סרטים והלשתמש בו כ"Scratch drive". מערכת ההפעלה + תוכנות אני אתקין בכונן החדש של סמסונג שכולם פה ממליצים עליו (רק בשביל זה 500GB לדעתי יספיקו)... למרות שאני עדיין תוהה אם WD Caviar Black לא יהיה יותר טוב. על ויתרתי כי שמעתי שהם רגישים יותר להפסקות חשמל ושיכתובים.

טוב גם עפולה וגם נתניה קצת יותר משעה נסיעה מכאן, וגם זה היה קצת בהקצנה...

בנשר בדקתי גם את נועה מחשבים וגם את פנדה ושתיהן הרבה יותר יקרות. (אותו מעבד למשל עולה בנועה 120 ש"ח יותר וכן הלאה).

אבל השתכנעתי שלא כדאי לקחת את כל המחשב ב KSP - מחר אני אתקשר לTMS וRSM לבדוק מה אפשרויות המשלוחים אצלן. :)

הלוח GA-Z68A-D3-B3 נראה נחמד אבל אני רואה עליו רק 3 יציאות , אז אני אשאר כבר עם הP67A-UD3-B3

מקווה עדיין לקבל המלצה למארז, וספק, תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הנראה בטעות רשמת 1GB ולא 1TB :) לכן האי הבנה.

בכל מקרה, ההפרש הוא רק כ-65 ש"ח, הייתי לוקח את ה-1TB בגרסת HD103SJ‎.

החלטה נבונה לגבי הכפילות, רק אל תשכחי להגדיר את זה בתוכנות הרלוונטיות (פוטושופ, אוטוקד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ירושלמי וקונה קבוע בRSM

אני מציע שתזמיני את כל המחשב בRSM עם משלוח עד הבית (יעלה עוד 50 ש''ח) ועם שירות הRSM VIP ששליח יאסוף את המחשב מביתך במקרה תקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב גם עפולה וגם נתניה קצת יותר משעה נסיעה מכאן, וגם זה היה קצת בהקצנה...

בנשר בדקתי גם את נועה מחשבים וגם את פנדה ושתיהן הרבה יותר יקרות. (אותו מעבד למשל עולה בנועה 120 ש"ח יותר וכן הלאה).

אבל השתכנעתי שלא כדאי לקחת את כל המחשב ב KSP - מחר אני אתקשר לTMS וRSM לבדוק מה אפשרויות המשלוחים אצלן. :)

הלוח GA-Z68A-D3-B3 נראה נחמד אבל אני רואה עליו רק 3 יציאות , אז אני אשאר כבר עם הP67A-UD3-B3

מקווה עדיין לקבל המלצה למארז, וספק, תודה :)

אפרופו נעה מחשבים, יש שם את ה460 2GB ב1060

בנוגע לספק ובהנחה שאת קונה בKSP

אז ספק Neo Eco 520C 520W Active PFC 12cm של בשביל התוספות בעתיד.

מארז יותר עניין של טעם אישי בדרישה שלך(שקט רמה 6) דברים שיכולים להתאים הם הV3\V4 של או 100\200\300 של ANTEC

אגב נראה לי עם כל התוספות מזמן עברנו את מסגרת התקציב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם Seasonic 500 באותו מחיר או 520 בתוספת 20 ש"ח, בכל מקרה זה לא משמעותי.

בחיפוש אחר 460 2GB בזאפ הגעתי לחנות בשם א&א מחשבים ויש לה סניף בחדרה אם זה מספיק קרוב, אני אישית לא מכיר את החנות הזו אבל כדאי לשאול עליה בפורום צרכנות. הכרטיס עולה שם 920 בקניית מחשב חדש בלבד ומפרט שלם יראה שם כך:

http://www.1pc.co.il/save/22195017-0.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...