בעיה עם גורם לא ידוע: 2 צפצופים קצרים בעלייה! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם גורם לא ידוע: 2 צפצופים קצרים בעלייה!

dordort

Recommended Posts

היי. יש לי 2 צפצופים קצרים בעליית המחשב כשמפעילים אותו שהוא כבוי, וצפצוף אחד אם הוא כבר פעל ורק עושים לו Reset. אין שום הודעה או שגיאה ולכן אני לא יודע למה זה קורה, וגם אין שום בעיה במחשב עצמו ששמתי לב אליה. הכל רגיל. ניסיתי להחליף סוללת CMOS וזה לא עשה שום הבדל, הכרטיס מסך יחסית חדש (250 GTS) (וזה לא נראלי הוא כי אין בעיות גראפיקה), הזכרון בסדר (ארבעה ג'יגה [2GBx2] ניסיתי להוציא כל פעם אחד מהם ולבדוק אם אחד עושה בעיות אבל שניהם מסוגלים לפעול לבד כך שהם שניהם תקינים!), המעבד מן הסתם בסדר אם הכל מתפקד כרגיל, בקיצור אין לי מושג מה זה יכול להיות... או שבכלל זה בסדר שיש 2 צפצופים. אני לא יודע ובגלל זה אני רוצה לוודא שאין בעיה כלשהי. הנה המפרט:

לוח אם Gigabyte GA-P35-DS3L

מעבד Intel Core 2 Quad Q6600 G0 עם מאוורר Thermaltake Big Typhoon VX

זכרונות 2GBx2 תקינים.. בדקתי..

מארז + ספק 500W של Antec: Sonata III

כרטיס מסך Palit Nvidia 250 GTS 512MB

דברים שכבר ניסיתי לעשות: להחליף סוללת CMOS, הכל היה ללא שינוי. לנקות אבק, לא עשה שינוי. לשחזר את הגדרות ברירת המחדל של ה - אין שינוי.

תודה רבה לעוזרים! =]

אה דרך אגב, לא ממש קשור אבל אני מריץ 7 Ultimate 32 bit SP1...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

עפי המדריך של הלוח אם שלך זה אומר תקלה בהגדרות הביוס

http://download.gigabyte.ru/manual/motherboard_manual_ga-p35-(d)s3l_e.pdf

תסתכל בעמוד 77

מה שמוזר הוא שאתה אומר שאיפסת את ההגדרות - במידה וזה ממשיך הייתי מנסה אחד מ-2 דברים:

1. מחפש אם יש איזשהו עדכון לביוס.

2. RMA

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה הביוס לא מוגדר נכון וכול הזמן מתאפס , איזה יש לך?

אתה צריך להגדיר מתח ותיזמונים של הוראות היצרו.

אני רשמתי שכבר ניסיתי לאפס להגדרות היצרן וזה לא עזר. ואין לי בעיה של , ושום דבר לא משתנה בכוחות עצמו בהגדרות הביוס. אני מודע להגדרות שלי שם והן תמיד יציבות.

להחליף אצל הספק את המוצר הפגום.

אבל אני לא יודע מה הוא המוצר הפגום! ובכל מקרה כבר עברה לי האחריות על כל המחשב... =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוצר הפגום .

אבל למה אני לא רואה שום תסמינים לזה? איך זה שהכל פועל כרגיל ללא שום בעיות ופשוט יש 2 צפצופים? אין שום סיכוי שהצפצופים האלה זה סתם ואין שום בעיה? (סליחה על הוידוי אני פשוט רוצה לוודא הכל לפני שאני אומר שהלוח אם פגום, כי זה הרבה כסף להחליף בלי אחריות!)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נשאל אחרת - חוץ מ-2 הצפצופים האלו הכל תקין?

אם כן אז תסגור 2 שניות את האוזניים ותמשיך הלאה.

שוב - אמרנו כי זה בעיה בלוח - אבל אם אתה לא רואה שום בעיה אחרת חוץ מצפצופים "שימשיך לצפצף עד מחר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח בעקרון אני לא רואה אחי אבל בוא נגיד שאני מעדיף להקדים תרופה למכה גדולה יותר.

דבר אחרון שאני רוצה לשאול הוא איזה לקנות שיתאים למפרט שלי? (רשום בהודעה הראשונה!).

כי כבר לא מוכרים את הלוח אם הזה ממזמן... =\

אני לא צריך משהו טוב יותר מידי אני רק צריך משהו בערך ברמה של הלוח אם שהיה לי. (כי אני יודע שהוא היה מספיק טוב אפילו בשביל לעשות OC מ 2.40 ל 3.02! שזה סבבה בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחיך (ואני ממש לא סובל את הכינוי הזה).

וחבל מאוד שלא ציינת כי ביצעת . יכול להיות מאוד שזה מה שתקע\יתקע לך את הלוח.

O.ם תירגע גבר אולי חצי מהאוכלוסיה בישראל רושמת את הכינוי הזה באקראי בכל מקום איפה אתה חי? לא התכוונתי לזלזל בכבוד שלך או משהו זה פשוט איך שאני רושם... פעם ראשונה שמישהו מעיר לי על זה אבל אוקיי אני מכבד את זה.

בכל מקרה, לא עשיתי לבד , ככה המחשב נקנה מהחברה. ביקשתי שהם יעשו לי למעבד בכמות מתונה (איך שהם חושבים) והם עשו את זה כולל בדיקות יציבות והכל... ואם הם עשו את זה בעצמם ועוד נותנים אחריות רגילה על המוצרים שקניתי מהם סימן שזה בסדר.

בעקרון זה לא בגלל זה אבל, כי הOC היה רק בחודשים הראשונים עד שאני החלטתי לבטל אותו (פשוט לאפס את הגדרות היצרן בביוס...) בשביל להאריך את חיי המחשב. אז זה לא זה.

ובבקשה אם מישהו יכול להמליץ לי על איזה לקנות במקום, שהוא בערך ברמה של מה שהיה לי זה מאוד יעזור! כי לא מייצרים אותו יותר.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...