צריך המלצה ללוח אם של ASUS ו - GIGABYTE. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה ללוח אם של ASUS ו - GIGABYTE.

Darkone

Recommended Posts

שלום,

אני משדרג את המחשב שלי ואני לא יודע על איזה לוח אם ללכת, אני צריך תמיכה ל - SLI + CROSSFIRE, USB3, SATA3, מעבד INTEL I5, המטרה של המחשב היא משחקים וסרטים.

תקציב ללוח 800 שח, בעתיד יכול להיות שאעשה OC, רוצה שיהיה ללוח תמיכה גם ב CROSSFRIRE ו .

אני מתכוון לרכוש בחנות WELLCOM.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוך בבקשה את כותרת הדיון לכותרת עניינית על-פי חוקי הפורום.

כדי להפוך את הכותרת לעניינית הוסף לה את דגם המעבד, הדרישה למערך מרובה כרטיסים ותקציב.

אני גם מציע לא להגביל את עצמך בהכרח לדגם של אחת מהיצרניות אלא לבחור בדגם המשתלם ביותר עבורך ללא זהות היצרנית.

אני גם מציע לך לשקול את הכדאיות של מערך מרובה כרטיסים אלא אם כן אתה משחק ברזולוציות גבוהות חריגות.

בכל מקרה, תציין בבקשה גם מהו התקציב ואם מתוכנן OC.

אם יש חנות מסוימת שממנה אתה מתכוון לקנות תציין גם אותה כדי שניתן יהיה להמליץ מבין ההיצע ששם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון קטן , לדעתי צריך להתייחס בכל זאת קצת לזהות של היצרניות כי אם לא אז זה נשמע כאילו ''לך תקנה איזה לוח שמייצרים בעזה , אז מה , העיקר הוא הכי מתאים לך וגם זול'' , וזה לא נכון כי יש גם את האמינות שבאה מהשמות הידועים של יצרנים מסויימים שלדעתי כמעט אף אחד לא ירצה לוותר על האמינות , פשוט הייתי אומר כך , תבדוק עוד יצרנים מפורסמים שיש היום בשוק לוחות האם כמו לדוגמא MSI ו- :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...