Metro: Last Light - דיון מקדים. - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Metro: Last Light - דיון מקדים.

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדפים הקודמים ראיתי כמה הודעות שאנשים כתבו , שהם לא רואים שינוי בגראפיקה של המשחק לעומת הראשון ,

לא יודע על מה אתם מדברים אני רואה שינוי די גדול בטקסטורות ולדעתי הם עשו אחלה עבודה בחלק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטע מוזר ,

תוך כדי משחק קרס לי המשחק ולאחר שניסיתי להכנס שוב שמתי לב בהגדרות הגרפיות שנעלמה לי ה אופציה של ה tesselation

איך זה יכול להיות ?

עריכה:מצאתי פתרון לבעיה

מצאתי ברשת שזה קרה לעוד אנשים ומסתבר כשיש קריסה רנדומלית במשחק ואז וכשמנסים לעלות את המשחק מחדש,זה פותח חלון ששואל אם לעלות את המשחק ב safe mode , ואם נכנסים לזה(בטעות/סקרנות) אז זה מריץ את המשחק ב DX9 ונתקבע קבוע על DX9 ולכן נעלם לי ה tesselation . בשביל לחזור לשחק שוב על DX11 היה צריך להגיע לקובץ מסויים ולהגדיר ידנית את ה DX11.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע באיזשהו שלב שאין לי פילטרים...

הבעיה היא שה-Last checkpoint הוא בערך 20 שניות לפני שאני מת (מחוסר חמצן)

יש אפשרות לטעון את הצ'קפוינט הקודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתפריט הראשי תבחר load במקום continue.

מעבר לזה איך הצלחת להגיע למצב שאין לך מסננים?! המשחק זורק אותם עליך כל 5 דקות בערך... סיימתי את המשחק עם כמעט שעה של מסננים שנשארו לי

מצאתי ברשת שזה קרה לעוד אנשים ומסתבר כשיש קריסה רנדומלית במשחק ואז וכשמנסים לעלות את המשחק מחדש,זה פותח חלון ששואל אם לעלות את המשחק ב safe mode , ואם נכנסים לזה(בטעות/סקרנות) אז זה מריץ את המשחק ב DX9 ונתקבע קבוע על DX9 ולכן נעלם לי ה tesselation . בשביל לחזור לשחק שוב על DX11 היה צריך להגיע לקובץ מסויים ולהגדיר ידנית את ה DX11.

אם זה קורה לעוד מישהו, או סתם רוצה להחליף את המרנדר ל DX9 בשביל עוד ביצועים, הקובץ הוא:

%localappdata%\4A Games\Metro LL\[מספרים רנדומלים]\user.cfg

ההגדרה שיש לחפש היא: r_api

2 = DX11

1 = DX10

0 = DX9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתפריט הראשי תבחר load במקום continue.

מעבר לזה איך הצלחת להגיע למצב שאין לך מסננים?! המשחק זורק אותם עליך כל 5 דקות בערך... סיימתי את המשחק עם כמעט שעה של מסננים שנשארו לי

אני משחק על Hardcore וכל מסנן מספיק לדקה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...