צריך ייעוץ לגבי מפרט מחשב נייד לגיימר. תקציב 6000-7000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך ייעוץ לגבי מפרט מחשב נייד לגיימר. תקציב 6000-7000

liorrrb1991

Recommended Posts

היי,

דבר ראשון, אני רוצה לציין שאני לא מבין כלום במחשבים , במיוחד במפרט ומחירים, תמיד עבדתי עם נייחים. אז אני לא יודע כמה זה באמת אמור לעלות, אם התקציב שלי נמוך תנו לי מחשב שמתאים לצרכים שלי ואין לי בעיה שהמחיר יעלה מעבר למה שאמרתי. אותו הדבר אם התקציב גבוה, תורידו אותו פשוט.

* מטרות המחשב? משחקים, מהכבדים שיש היום בשוק, החדש Guild Wars 2 שעומד לצאת starcraft 2 וכו... חשוב לי שזה יריץ משחקים כבדים הכי חלק שאפשר ועל הגרפיקה הטובה ביותר.

* גודל המסך? אני לא יודע איזה גדלים יש אבל רצוי משהו גדול שיתאים למשחקים, המשקל פחות משנה לי.

* משקל רצוי? לא משנה

* האם נדרש זמן ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן ארוך לטעמכם)? תמיד עדיף שהסוללה תחזיק כמה שיותר זמן לבד לא?

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (DVI, HDMI וכו) לא

* בלוטות? לא

* גודל מינימלי של כונן קשיח? שיהיה לפחות איזה 300GB

* צורב DVD? עדיף, אבל אם זה מעלה את המחיר דרמטית אז לא חובה

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? אני מעדיף אחריות של כמה שיותר זמן בארץ

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? שמעתי שהמחשבים של איכותיים ומעולים, אז יהיה עדיף לי לקנות מחשב שלהם, אלא אם אתם חושבים אחרת, תגידו לי.

מקווה שזה לא מפרט קשה מידי :S

תודה רבה מראש לכל מי שיגיב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברו 24 שעות ללא תגובה, הקפצה.

בנוסף, קיבלתי המלצה על המפרט הבא: http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=791361

רציתי לדעת מה דעתכם עליו, הוא עומד בדרישות שציינתי? הוא שווה את המחיר הגבוה שלו?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...