למה ה-SSD לא מגיע לביצועים שהוא צריך להגיע?? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה ה-SSD לא מגיע לביצועים שהוא צריך להגיע??

davidpo

Recommended Posts

יש לי "Corsair Force 3 SCSI Disk Device" ולוח אם "Gigabyte GA-X58A-UD3R" על "win7u64bit"

חיברתי את הכונן ליציאת "SATA3"(ובביוס זה חיבור "IDE" ולא חיבור "AHCI"), ועדכנתי את הדריברים(במדד הערכה של הוינדוס הדיסק קשיח 7.9).

כשאני בודק את הביצועים של הSSD גם ב-"HD.Tune" וגם ב-"AS SSD" הוא מראה לי מהירות כתיבה מקסימלית של 100MB ומהירות קריאה מקסימלית של 130MB, שהמהירות צריכה להיות בסביבות ה-500MB.

למה זה ככה, ואיך אני יכול לסדר את זה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה תמונה של AS SSD.

בכל מקרה רק שתדע הבקר של SATA6Gb/s שיש לך הוא שנודע בחרא של ביצועי IOPS עם כונני , אני מציע לך להעביר את הכונן לשימוש בחריצי הSATA3Gb/s. אני יודע כבר מראש שיהיה לך מאוד קשה לקבל את העובדה שתוגבל למהירות של 280Gb/s במהירות הרציפה אך תמיד תזכור שמהירות הזו היא מאוד זניחה מכיוון שרוב מוחלט של הקריאות והכתיבות הן מנצלות את מהירות הIOPS ולא הרציפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה את התמונה דרך האפשרות של הפורום במקום קישור מצונזר מבחוץ.

בכל מקרה פתרונות של בקר PCI-E לSATA6Gb/s עולים הרבה כסף לבקר נורמאלי, שאר הפתרונות ה"זולים" משתמשים באותו הבקר שכבר יש בלוח אם שלך והוא ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פיתרון אחר, לא יכול להיות שהבקר בעייתי, זה לוח שעלה לי 1300ש"ח, ו"Gigabyte" מפרסמים את היציאת SATA3 שלו כמשהו מיוחד, גם כל הזמן יוצאים להם עדכונים.. שלי מעודכן ל"19/5/2011" יכול להיות שהבעיה בבקום אחר(אולי בביוס??)בביוס זה מראה שהכונן מחובר על חיבור "IDE" ולא על "AHCI" זה יכול לשנות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי מעולם שמקור הבעיה שלך היא אך ורק בבקר מכיוון שאתה מקבל שם מהירויות לא הגיוניות אפילו לבקר ה"מחורבן" הזה ובגלל זה אני עדיין מבקש שתעלה תמונה של AS .

לעניין ג'יגהבייט הם גם מפרסמים שכל פרט קטן בלוח שלהם מדהים נו אז? זה אומר שאתה צריך להאמין לפרסומים שלהם? הם סתם מתרברבים על פריטים שקיימים בכל ברמה וטוענים שכל מיוחד אצלהם רק בגלל זה אני סולד לחלוטין מג'יגהבייט אבל זה לנושא אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט תשנה קודם כל לAHCI, על מנת שתוכל לעשות את זה תשנה קודם כל ערכים ברג'סטרי:

http://support.microsoft.com/kb/922976

תיעזר בחלק של Let me fix it myself אבל במקרה שלך אני די בטוח שזה צריך להיות mv91xx בסוף ולא msahci או IastorV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוכנה "HDTRUE" המהירות קריאה ממוצאת היא 317, ושיניתי ל"AHCI" וזה לא עזר..

למה שאני מעתיק קובץ מהכונן לSSD הוא מעתיק אותו במהירות של 60MB ולא לפחות 317 כמו שהתוכנה מראה??

יש עוד משהוא שאפשר לעשות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תסמוך על התוכנה HDTune, היא לא אמינה לכונני כמו כן בהעברות של מידע בין כוננים קשיחים אתה תמיד תיתקל בהגבלת מהירות של הכונן הקשיח האיטי יותר לכן זה גם לא אומדן אמיתי לביצועי הכונן שלך.

תפרסם בבקשה שוב תוצאה של AS עם AHCI מופעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...