sata mode on achi? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sata mode on achi?

david2k

Recommended Posts

לפני כמה ימים סתם טיילתי בביוס ובדקתי משהו לגבי הטורבו בווסט לא נגעתי בכלום אבל חבר אמר לי לעשות optimzed defults

כדי להחזיר הכל לקדמותו עשיתי את זה ואז המחשב עלה ורשם לי משהו שSATA לא עובד עם IDE והוא עובד על משהו ACHI

לא כלכך הבנתי מזה היה לחצתי מהלחץ ישר כן ואז עלה לי ווינדוס ואמר לי לבחור או REPIR STARTUP או START NORMAL

עשיתי תרייפר זה בדק כמה דקות עשה לי הפעלה מחדש ולא סידר עשיתי תאפשרות השנייה לעלות תווינדוס נורמל זה בא לעלות וקיבלתי מסך כחול לשניה בדיוק אפילו לא שנייה וריסטרט חזרתי לביוס עשיתי עוד פעם optimzed defults ואז שהופיע לי עוד פעם הבעיה של SATA עשיתי NO וזה הסתתדר.

תיקנתי תבעיה לגמרי? פעלתי נכון סידרתי את זה? עם לא איך אני עושה ריסטרט לביוס מבלי להוציא תסוללה כי אני לא אוהב להתעסק עם חלקים יש לי 2 ידיים שמאליות הלוח אם זה H67A-UD3H-B3

יש אחריות בכל מקרה עם כדאי לקחת לחברה שיעשו ריסט לביוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה ועוד דבר מאז שעשיתי את זה אז אני רואה עכשיו במקום התמונה השחורה הרגילה שמראה לי תמפרט של המחשב אני רואה תציור שיש על הקופסא של הלוח אם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת איך לבטל תמונה? ומה עשיתי בכל העסק הזה? איך הגעתי למצב הזה ועם יצאתי ממנו בריא ולא נגרם שום נזק? ולמה היו כל המסכים הכחולים סליחה על כל השאלות פשוט זה מחשב חדש ואני לא רוצה לקלקל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתפריט השמאלי של הביוס, שורה 3 או 4 או 5 (לא זוכר ) יש בתפריט הנפתח אפשרות לבטל את מסך הפתיחה, תחפש.

המסכים הכחולים באים בגלל שמערכת לא מעודכנת באופציה של ACHI

איזה גירסה יש לך ? , בכל מקרה זה ממש לא קריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח עם תיהיה דרך לעשות ריסט לביוס או משהו כזה אני לא שקט עם מה שקרה אני מרגיש שהמחשב ניהיה איטי כזה אני יודע שהכל בראש אבל אני רוצה להיות בראש שקט.. עם אני יקח אותו לחברה ואבקש לעשות ריסט הם יעשו בלי לשאול הרבה שאלות?

ואני לא מתכוון להוציא תסוללה אני לא מבין בזה ולא רוצה להרוס "עוד יותר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...