מה אתם אומרים על הציור שציירתי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הציור שציירתי

catsmonster

Recommended Posts

ניתן לראות שבחירת הצבעים היא מקרית ולא סיבתית והינה צירוף שיד הדמיון והכשרון בחרו.

ישנה הקפדה כמעט פרפקציוניסטית של השארות בתחומי הקו (לא לחרוג מהגבולות), סבלנות ושקדנות תוך כדי ניסיון לא לערבב בין הצבעים אך עדיין ליצור הרמוניה בציור.

עם זאת, ניתן לראות את הצורך שלך לפעמים להיות תלותי ולפעמים לפרוק עול ולהשתולל.

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

בלי קשר לציור כאן אבל התיאור שלך מזכיר לי :silly:

מזכיר לי את הסיפור עם הדף שנזרק לריצפה ופשוט כל מיני כלבים קישקשו על הנייר . אחר-כך שמו את התמונה בתערוכה וציינו את שם הצייר ( שם מוכר ומכובד). כל מי שעבר על התמונה פשוט נתן ביקורת נהדרת וכל מיני משפטים מטופשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תגידו לי שהדיון הזה הוא בדיחה :bash:.

אגב, הוא גם נראה מזוייף- פוטושופ:

א. הסתכלו (בתמונה המוגדלת) בפסים הוורטיקליים וההוריזונטליים בכל מקום- אפקט כלשהו שנועד לתת לתמונות אפקט ציורי.

ב. ההקפדה על להשאיר שוליים לבנים, כאילו כמו בציור אמיתי (תכלס אף אחד לא עושה את זה, לא ככה). ההקפדה סיסטמטיטת. עוד דבר בשוליים- הצבע מפסיק בצורה מאוד חדה ואז יש לבן- שוב מאוד לא טיפוסי עד לא אפשרי.

ג. זה נראה כמו בדיחה.

ד. לי זה לא נראה כמו מטרXמטר..

ו. 6 חודשים? :lol:

ז. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שלמד וסיים אומנות עם ציון סופי 100 בבגרות מעשית+ עיונית אני אומר ציור מכוער

ושהתגובה של ברוס לי פלצנית וחסרת פרופורציות לגמרי

6 חודש? על מי אתה עובד זה ציור של 4 שעות רצופות רק בגלל הצביעה המרובה אולי מרחת את זה בזמן 6 חודש

אינלי מושג מה ניסית להשיג בציור אבל חוץ ממריחה חפיפניקית של מעט מאוד צבע ואולי קצת ערבוב של לבן בצבע לא עשית שם כלום חוץ משטויות

ישלי הרגשה שזה אשכול פח יעני סתם ניסיון למצוא את הפלצנים של הפורום (ראה ערך ברוס לי) שיוציאו במילים יפות ציור מפגר כציור של ואן גוך

אולי אפילו ניסיון משותף של ברוס לי ופותח הדיון לחקות את המזרקה של דושאן? אם כן קבלו ח''ח על המאמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה תגידו לי שהדיון הזה הוא בדיחה :bash: .

אגב, הוא גם נראה מזוייף- פוטושופ:

א. הסתכלו (בתמונה המוגדלת) בפסים הוורטיקליים וההוריזונטליים בכל מקום- אפקט כלשהו שנועד לתת לתמונות אפקט ציורי.

ב. ההקפדה על להשאיר שוליים לבנים, כאילו כמו בציור אמיתי (תכלס אף אחד לא עושה את זה, לא ככה). ההקפדה סיסטמטיטת. עוד דבר בשוליים- הצבע מפסיק בצורה מאוד חדה ואז יש לבן- שוב מאוד לא טיפוסי עד לא אפשרי.

ג. זה נראה כמו בדיחה.

ד. לי זה לא נראה כמו מטרXמטר..

ו. 6 חודשים? :lol:

ז. :lol:

טוב בסדר עלית עלי, ציירתי את זה עם הצייר של וינדוס 7 בפחות משעה וערכתי עם ... פשוט בפעם האחרונה שהראיתי את זה למישהו והוא ידע שזה צוייר עם צייר הוא לא העריך את זה ואמר שזה לא שווה לתחת, אז רציתי לקבל דעה אובייקטיבית ודי קיבלתי אותה עם ברוס לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ברוס לי היה ציני + עקיצה לגרפולוגים שמנתחים זהות עפ"י ציור של עץ.

פוטושופ מובהק. מה זה לעזאזל הדבר האדום הזה?

פששששששש אחי איך אתה קולט אותי!

נדמה לי שאתה היחידי שבאמת מבין אותי בפורום. כל השאר הם .... אני לא ממש יודע להגדיר אותם

אם הייתם מקישים בגוגל "חוות דעת ציור" הייתם עולים עלי ישר

נדמה לי שהתוצאה הראשונה היא גבב הפלצנות שהעתקתי הדבקתי.

אבל הניסוח\ניתוח של גיל לגבי מה רציתי לומר הוא מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...