אני איש IT מתחיל ורציתי לשאול שאלות כלליות. - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני איש IT מתחיל ורציתי לשאול שאלות כלליות.

7278608

Recommended Posts

1. שאני מתקין A.D בפעם הראשונה אני צריך לקבוע לו ip stati איך אני יודע איזה ip למלות כדי שהוא יוכל לדבר אם המחשבים שאני רוצה לישלוט עליהם. (windows server 2008)

2. איפה אני יכול לקרוא הסברים לגבי ip שאני יוכל לענות על התשובות שיש בתמונה?

תודה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי 1, זה תלוי בכמה דברים. שאלה יותר מידי כללית... אם יש לך DHCP אז תיצור Reservation לשרת שלך. אם הDC שלך הוא גם DHCP, תגדיר לו כתובת סטאטית.

וזה על קצה המזלג...

לפי מה שנראה לי אתה לא הבנת איך הClients יוצרים חיבור ומכירים את הDC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העזרה והקובץ ששמת פה מסביר ממש יפה על מה שרציתי לדעת.

לגבי 1. אני יודע שזאת שאלה כללית אני פשוט רציתי לדעת איך אני מסתכל על הדברים בצורה שאני יוכל להגדיר את זה.

עכשיו יש לי של בזק. ובבזק כל פעם אתה מקבל ip חדש. ברגע ששינתי לו את זה כמו בתמונה ל ip סטטי (ואין לי ממש מושג למה דווקא את המספרים האלה עשיתי ראיתי ב cbt).

אז ברגע ששינתי התנתק לי האינטרנט ועכשיו יש לי ip stati אבל אין לי .

תודה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

לגבי 1 יש לי ראוטר ושהוא על אוטמטי אז יש לי אינטרנט.

מה שאני מנסה להגדיר זה את ה active directory . ובפעם הראשונה שאתה מתקין אותו אתה חייב שיהיה לך ip stati . השאלה שלי היא

איך אני מגדיר ip stati ושעדיין יהיה לי אינטרנט? כי ברגע שאני מגדיר לו את זה הוא מתנתק מהאינטרנט. למרות שיש לי אינטרנט של בזק.

(מדובר על server 2008 ) .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך בלי default gateway הוא יצא לאנשהו מחוץ לסגמנט הLAN שלו?

לפתוח הדיון: תשתדל לכתוב בצורה ברורה מה אתה נסה להשיג ואני ממליץ לך לתרגל על סביבה שהיא וירטואלית כדי שזה יהיה בפרודוקטיביות מיטבית.

אם אתה לא יודע איך להגדיר כתובת IP סטאטית לממשק איזה "איש IT" אתה בדיוק? אני ממליץ לך לא להשתמש בכל מיני תארים כדי לא להביך את עצמך עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אני ניסיתי את זה ולא עבד.

החזרתי את זה לאוטומטי ואז האינטרנט חזר לי ..(הוא רשם לי שגיאה שלא היה לו DHCP ואז הוא תיקן לי את זה לאוטומט אני פשוט לא יודע אם זה פתרון).

עכשיו אם נאמר שהייתי "ברשת מפעלית" וה ip שלי היה אוטומטי האם המחשבים האחרים שמחוברים לי ל server עדיין הייתי רואה אותם ב A/D ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה עשית ,

תגדיר ככה במחשב :

10.0.0.70 IP

255.255.255.0 SUBNET MASK

10.0.0.138 DEFAULT GATEWAY

10.0.0.138 DNS

תדליק CMD ותעשה PING 10.0.0.138 תגיד לי מה אתה מקבל .

אם אין תשובה

תעשה IPCONFIG /all

ותביא לפה את הפלט .

copy.png]favicon.icofavicon.ico

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...