Far Cry 3 - דיון מקדים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

המשחק נראה מעניין מאד, הכניסו כל מיני אלמנטים מ - AC לדעתי ובכלל יש לא מעט גיוון במשחקיות.

כל זה בשילוב עם העלילה שאמורה להיות טובה גם כן הופך את זה למשחק שלם מאד לדעתי.

וזה עוד מבלי להזכיר את המולטי שמוקדם לדבר עליו כי המשחק עוד לא שוחרר רשמית.

גם עושה רושם שהפורט למחשב נעשה כמו שצריך (שלא כמו משחקים אחרים של לאחרונה כמו AC 3, I am Alive ו - Ghost Recon:Future Soldier)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

660 עם 1150-1250MHZ (משתנה בגלל החרטה עם הTDP :kopfpatsch: ) ו3570 על 4.6 גיגה - אפשר להריץ על אולטרה ולפעמים רץ חלק לגמרי, לפעמים לא חלק כל כך ועם MOUSE LAG משמעותי (VSYNC כבוי וגם הPRERENDERED FRAMES)... שיחקתי ככה בערך 3-4 שעות ולא ממש הפריע לי, בעיקר כי זה לא משחק עם קרבות מהירים ומדויקים ובסגנון. התוצאה שלי ב3DMARK11 קבועה (2 נקודות למעלה למטה מקסימום) ככה שלא מדובר על בעיה בOC הדינמי המעפן של הכרטיס מסך או משהו בסגנון. על V.HIGH די חלק אבל בוא נגיד הרבה הרבה פחות חלק מBF3 על אולטרה (שעם הדרייברים בטא עובד ממש חלק ובלי MOUSE LAG ב99% מהזמן!)

אגב רזולוציה 1680X1050.

לא מפעיל AA אגב וממש אין צורך, אני די זונת גראפיקה וממש לא ראיתי בעיות של אליאסינג, בנוסף גם אין את כל השטויות האלה של הNEGATIVE LOD, כל הקווים שנשברים בתנועה כמו שהיו בGTA 4 ושום AA לא עזר להם.

למה הדיון הזה לא נמצא בפורום משחקי פעולה לא הבנתי האמת? לא מספיק אקשן בשבילכם אז זה שינה קטגוריה ? ;D

אהה ואגב, אני מדמיין או שיש רק 38 משימות, ולפחות ה10 הראשונות זה כמעט ורק סרטון והתניידות ממקום למקום? או שאוטוטו אני אסיים את המשחק בלי לעשות שום דבר ? (משימות ראשיות בלבד אני מדבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מפעיל AA אגב וממש אין צורך, אני די זונת גראפיקה וממש לא ראיתי בעיות של אליאסינג.

די קרוב לא רואים כל כך חוסר בAA אבל סתכל על העצים וכן מרחק קצת יותר כמו על קשר -AA לא משהו בכלל. כל היופי של היער יורד.

וזה רחוק מאוד מהAA שמציג BF3 . אבל המשחק רץ (מרגיש) יותר קל ב40 /45 FPS מאשר במשחקים אחרים כמו BF3 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את ה AA במשחק אצלי מוגדר על מקס כפול 8 וזה מרגיש כמו בלי AA בכלל לעומת משחקים אחרים, יש לי אולי איזו שהיא בעיה בהגדרות במשחק?

וגם הכל על מקס רץ סביב 45-55 FPS משחק בכלל לא כבד מבחינה גרפית ונראה שלא מחדש שום דבר ,מוזר ציפית ליותר מבחינה גרפית

נראה שצריך לעשות כמה TWEAKS עם עזרים חיצונים כמו nvinspector על מנת לשפר את הגרפיקה או לפחות לשפר את ה AA שיורגש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה התחלה מרשימה

אהבתי את האווירה והסגנון של הכתיבה

RUN FOREST RUN האהא

המשחק רץ לי על הנייד באזור של 25 FPS בהגדרות באיזור המדיום

אהבתי את האיכות של הצמחיה מקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את ה AA במשחק אצלי מוגדר על מקס כפול 8 וזה מרגיש כמו בלי AA בכלל לעומת משחקים אחרים, יש לי אולי איזו שהיא בעיה בהגדרות במשחק?

וגם הכל על מקס רץ סביב 45-55 FPS משחק בכלל לא כבד מבחינה גרפית ונראה שלא מחדש שום דבר ,מוזר ציפית ליותר מבחינה גרפית

נראה שצריך לעשות כמה TWEAKS עם עזרים חיצונים כמו nvinspector על מנת לשפר את הגרפיקה או לפחות לשפר את ה AA שיורגש

חחח עכשיו הבנתי איפה הבעיה כנראה ששיחקתי על DX9( למרות שבהגדרות היה רשום, DX11) ,בתיקיה של המשחק יש שני לינקים להפעלה של המשחק ואני הפעלתי את הלינק שרשום שם "farcry3" אחרי זה יצאתי וניסיתי לשחק דרך השם- "farcry3_d3d11" כנראה שזה הפעיל את ה DX11 חחח וה FPS צנח ל 20 ונאצלתי כבר לשחק עם ה AA ;D ועכשיו סוף סוף מרגישים באיכות הגרפית+אלמנטים נוספים כמו צימחייה שמתקפל כשעולים ...אחלה!

*דרך אגב לבעלי כרטיס גרפי "ירוק" יצא דרייבר חדש 310.64 שאמור לשפר את הביצועים במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...