המלצה לג'יגסו - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לג'יגסו

גמני

Recommended Posts

^^^

אחלה, שום דבר לא בוער...

אז תקנה סיני איכותי. מצד שני, אם אין לך בעייה של כסף... יש היום כלים מעולים של היטאצ'י ב900₪.

אם אתה מכיר סיני איכותי וזול אז תמליץ. כי להמליץ על המסור הכי יקר של חברה מובילה זה לא חוכמה גדולה, אלה אם הוא באמת ברמה אחת מעל כל המתחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מכיר סיני איכותי וזול אז תמליץ. כי להמליץ על המסור הכי יקר של חברה מובילה זה לא חוכמה גדולה, אלה אם הוא באמת ברמה אחת מעל כל המתחרים...

זה בעיה עם סינים... הם כל הזמן מתחלפים. את מה שקניתי אני מניח שכבר לא ניתן למצוא כיום בחנויות, ואת מה שיש היום צריך לבדוק. מה שכן, אל תקנה מוצרים מחברה שהשם שלה הוא חיקוי לשם אחר. הום סנטר מתמחים מכאלה (IVolf במקום Wolf) חברה שלא מסוגלת לעמוד מאחורי השם שלה, מייצרת רק זבל.

Anatoli

בלק&דקר מיצרים גם צעצועים. נכון. אז מה. לפני כמה זמן היה לFluke שמי שקונה סקופ דיגיטלי מקבל מכונית עם שלט מתנה, של פלוק (!). והיה גם משהו עם מחזיק דיגיטלי (עם לוגו פלוק!) למי שקונה מולטימטר. עכשיו אני לא הולך ומספר שפלוק מייצרים צעצועים כן?

אני משתמש בכלים בכל הרמות, ויודע להבדיל בין משהו טוב למה שלא. במקדחות למשל אני אוהב את הציוד של AEG, שנראה לי שלא נמכר בארץ. יש לי מברגה של בוש, ואני כל כך לא מרוצה ממנה, שלפעמים אני משתמש במקדחה במקום זה. אין ספק שציוד גרמני/יפני טוב יותר, השאלה אם זה שווה את התוספת במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיגי, יש הבדל בין לייצר צעצועים לבין לייצר כלי עבודה שהם צעצועים ;)

גמני, אל תפול בפח של SKILL. זו חברה שמפרסמים אותה כ-"חברת בת של בוש", הג'יגסו שלהם על הפנים (ואם אני זוכר נכון, גם המחיר לא כל כך נמוך).

וד"א, אני עומד מאחורי הדברים שלי. אם אתה רוצה כלי לזמן רב כדאי שתיקח מכשיר איכותי גם אם הוא יעלה יותר. אני כמעט בכל הכלים משקיע בכלים איכותיים. תחנת הלחמה, שאיבה, DMM, משחזה זוויתית, ג'יגסו וכו', כל כלי שחשוב לי (משמע אני משתמש בו מספיק) אני קונה מחברה טובה. הם יחזיקו יותר זמן, חלפים לא יהיו בעיה כנראה, וגם הם יעבדו הרבה יותר טוב מההתחלה ולאורך יותר זמן. אם ז כלי שכמעט ואין לך שימוש אז אפשר לקחת כלי בסיסי יותר (לי יש משחזה שולחנית של חברה שלא שמעתי עליה בחיים שעלתה גרושים, אבל בשביל להשחיז אחת לכמה זמן בורז או חתיכת אלומיניום זה מספיק לגמרי).

אגב, לא יזיק גם לטפל בכלים מדיי פעם, מאריך להם את החיים ושומר עליהם בתפוקה מקסימלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלי היא איך "לאכול" מוצר כזה

http://www.mnmltd.co.il/item-588/%D7%9E%D7%A1%D7%95%D7%A8-%D7%90%D7%A0%D7%9B%D7%99-900W--%D7%A4%D7%A0%D7%93%D7%9C

לברוח או לחטוף?

מוביל מקבילי / מעגלי יהיו יתרון לא קטן עבורך לדעתי. שווה לבדוק.

בתמונה של המסור גם רואים את המוביל המקביל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מושך אותך בו? ההספק של 900W? זה לא מדד ישיר ליכולת החיתוך שלו, וסביר להניח שהמספר הזה מוגזם. מה גם שכנראה שגם חצי מזה יספיק לכל דבר שתרצה לחתוך איי פעם בשימוש ביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לעבוד עם הג'יגסו שלהם. הכלי היחיד שלהם שאני עבדתי איתו הוא ה"דרמל" שלהם. והוא לא היה מדהים.

לא יודע אם הוא זבל סיני, אבל כלי איכותי לא הייתי קורא לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר קנה פטישון שלהם. הכלי לא עבד משהו, אבל הייתה אחריות לשנתיים. ממש לפני תום האחריות הכלי שווק חיים. היבואן טען שתיקון עולה 50 ש"ח כי נשבר חלק. הבחור שילם וקיבל כלי חדש...

אז חלק מהכלים יכולים להיות זבל, אבל האחריות טובה.

אבל איך הג'יגסו הזה? (יש לו מוביל מקביל שלא ראיתי בשום דגם אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...