צבע, האם מותר או אסור... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבע, האם מותר או אסור...

sub_man

Recommended Posts

טוב אז זה מוד ראשון ואני עושה אותו על המחשב של אחותי כדי שאם יקרה משהו אז מה אכפט לי שלה מילא מחשב מאפן...

הקיצר אני רוצה לדעת ככה יש לי צבע מין ורוד כזה זה מה שהיא רוצה ואני רוצה לדעת אם מותר לצבוע אם זה את המארז.

קוראים לו "טמבור יותר עמיד לקירות פנימי וחיצוני" אני רוצה כבר לצבוע אז אני חייב דחוף שתגידו לי אם מותר.

מחכה לתשבות ותודה רבה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HOLY מתכוון שאתה צריך לשנות את הכותרת למשהו אינפורמטיבי ביחס לתראד שלך (ולהוריד את ה "דחוף" ומהר!)

קרא את חוקי הפורום.

שיניתי עכשיו שמישהו יעזור דחוף!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לצבוע את המארז מבחוץ?

אם כן אז כל צבע מותר , לא יהיה נזק רק שצבע שאמרת הוא לקירות ואתה צריך צבע למתכת.

וכדאי לך להוריד את הצבע הקיים מהמארז ולצבוע שכבה טריה על מתכת נקיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לצבוע את המארז מבחוץ?

אם כן אז כל צבע מותר , לא יהיה נזק רק שצבע שאמרת הוא לקירות ואתה צריך צבע למתכת.

וכדאי לך להוריד את הצבע הקיים מהמארז ולצבוע שכבה טריה על מתכת נקיה.

אין לי שום צבע על המארז חוץ מהצבא המין לבן המגעיל הזה שהמארז מגיע איתו אז מה שאתה אומר זה לקנות צבע מתכת רגיל ולצבוע נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום צבע על המארז חוץ מהצבא המין לבן המגעיל הזה שהמארז מגיע איתו אז מה שאתה אומר זה לקנות צבע מתכת רגיל ולצבוע נכון?

יש גם ספריי למתכת שנראה טוב

אם המארז שלך לא צבוע ואתה עם הלבן הרגיל שהגיע איתו את המארז

אני לא רואה שום סיבה שצריך להוריד אותו או משהו.. אני עשיתי ככה על המארז של חבר שלי ויצא יפה.. כחול מטאל או איך שקוראים לזה..

שאפשר להשיג בכל חנות הום סנטר ואני בכלל קניתי באיזה חנות בניה קטנה ליד הבית שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם ספריי למתכת שנראה טוב

אם המארז שלך לא צבוע ואתה עם הלבן הרגיל שהגיע איתו את המארז

אני לא רואה שום סיבה שצריך להוריד אותו או משהו.. אני עשיתי ככה על המארז של חבר שלי ויצא יפה.. כחול מטאל או איך שקוראים לזה..

שאפשר להשיג בכל חנות הום סנטר ואני בכלל קניתי באיזה חנות בניה קטנה ליד הבית שלי..

אז אני ילך לקניון לחנות וישאל את אחותי איזה צבע ויקנה ספריי מתכת רגיל בקבוק בטח עולה איזה 10 שקל וירסס אותו ויחכה שיתיבש וילביש חזרה על המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...