nvidia driver setting - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nvidia driver setting

david2k

Recommended Posts

כותרת*

על מה אתם ממליצים לשים בהגדרות בדריבר לא שמשהו מפריע לי חוץ מדבר אחד אחרי העדכון של הדירקטס 11 של קרסיס המשחק לפעמיים מקבל כמה נפילת FPS לכמה שניות ומסתדרר אבל עדיין אני מרגיש ירידה משמעותית בFPS

משחק על ULTRA עם 1680X1050

על מה אתם מליצים לשים למשל בהגדרות של נווידיה v-sync triple buffring וכל השטויות האלה וגם הגדרות במשחק עם לבטל או להשאיר V-SYNC דרך אגב כרטיס GTX570

תודה מראש לעוזרים מסךsamsung 2233rz 120HZ 3D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר גם מה נראה לכם יתן לי הכי הרבה ביצועים בשינוי הגדרות בדריבר. כי למשל בה BFBC2 אני גם על אותה רזולצייה על ההגדרות הכי הכי גבוהות כולל פילטריםם וכל זה ואני לא מרגיש שהכרטטיס מתאמץ בכלל המשחק זז כזה חלק שזה לא יאמן..

ועוד משהו ששחכתי להוסיף אני על 100HZ קבוע במסך.

אני יכל לשים גם עד 120 אבל זה לא נראה לי יתן לי משהו תקנו אותי עם אני טועה. וגם אמרו לי שזה הורס תכרטיס מסך שמשחקים על הHERTZ גבוהה ומשאירים אותו גם כל הזמן יכל להיות שגם פה אני טועה תודה מראש לכל העוזריםםםםםםם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

triple buffering ב- אתה יכול להכריח רק עם d3doverrider (כלי חיצוני שמגיע עם התוכנה rivatuner).

אני לא בטוח אם זה יעזור דווקא במשחק הזה, למרות שאין הרבה מה להפסיד. vsync אפשר להפעיל גם מהמשחק וגם מהכלי הנ"ל.

מבדיקה זריזה עם gtx570 בקריסיס dx11 על 1920x1080, שמתי לב שהגדרת Object ו-Shading ל-Ultra (לעומת extreme)

מורידה FPS באופן משמעותי\מורגש יותר, ולכן הגדרתי אותם ל-"Extreme" (כל השאר Ultra) והמשחק רץ ממש טוב. לא שמתי לב לירידת איכות.

לגבי קצבי רענון. כמוך גם אני עם מסך 120Hz ונראה לי מטופש לא לנצל את המקסימום שהמסך נותן.

יהיו פחות מריחות \ ghosting בקצב רענון גבוה, ואפשר לראות יותר לשנייה כל עוד הכרטיס מסוגל לתת, אז למה לא?

למרות שאני בעד לנצל את המקסימום שהחומרה שלי יכולה לספק, אני יתן לך 2 סיבות להוריד קצב רענון (לא רלוונטי אם vsync כבוי),

כדי שתוכל להחליט בעצמך (כל אחד וסדר העדיפויות שלו):

1. במשחק נתון שה-FPS בלתי יציב, ז"א המינימום (או הממוצע) והמקסימום FPS רחוקים אחד מהשני בתדירות גבוהה - יכולה להפגע

המשחקיות \ תחושת הזרימה והשהיות קלט משתנות מעורבות. קביעת קצב רענון נמוך יותר עם vsync בעצם תגביל את המקסימום FPS לקצב

הרענון הרצוי וכך ניתן לצמצם את הפרשי ה-FPS (לקרב את המקסימום אל המינימום) לטובת עקביות ה-FPS (הממוצע "על הנייר" יורד)

2. קצב רענון נמוך יותר ימנע מהכרטיס לייצר יותר בהנחה שהוא יכול, ז"א הוא יתאמץ פחות - יתחמם פחות

(תיאורטית חום מקצר את אורך החיים שלו, אולם באופן חסר משמעות, כל עוד לא "עובר את הגבול", וכל עוד ניקח בחשבון את תקופת

הרלוונטיות של כ.מסך בכלליות). ובתלות בגוף הקירור \ הגדרת מאוורר - אפשרי שיעבוד שקט יותר (רלוונטי יותר לגופי פשוטים)..

קח גם בחשבון שלא צריך 120fps בשביל לאמץ כ. מסך. הוא יכול להחנק גם (ובעיקר) ב-FPS נמוך :) בלי קשר לקצב רענון.

דווקא הייתי אומר שבמשחקים שרצים לך ב-120fps, הסיכוי קלוש שה-GPU ב-100% ניצול (סביר להניח ש vsync מגביל אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...