צריך דימר (עמעם) איכותי. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך דימר (עמעם) איכותי.

roeesnir

Recommended Posts

תמיד כדאי לקחת טווח ביטחון. חוץ מזה, אם נניח שהנתון של 800W הוא במתח שקע של 230V, מספיקה עלייה של 5% בלבד במתח (לחברת חשמל מותר סטייה של 10%, והם מנצלים את זה בגדול...) כדי להגיע להספק של 900W באותה מנורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאני עובד בתאורה כבר כמה שנים אני ממליץ לך בחום ללכת על 1000W ולא 800 כמו שZIGGY אמר

והוא הסביר לך טכנית בדיוק למה

ואני גם אחזק את זה סטטיסטית ואומר לך מניסיון שהוא ישרף בוודאות ולא עוד המון זמן.

גם יש סיכוי טוב שה1000W לא ישרוד לנצח עבודה עם 800W.... זה בכל זאת דימר זול... אבל לפחות הם באים עם פיוז ספייר בפנים, ותמיד אפשר לקנות עוד פיוזים

אנחנו עובדים בעיקר עם "ארכה" בשביל ציוד כזה.... ויש להם 1000W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסבורד היום = גנרי מוחלט (גם לפני 20 שנים זה היה גנרי - בהשוואה לציתור ותדיראן)

אם יש לך סיבה טובה לשים הלוגן 800 W הייתי שם משהוא מאלה : http://www.or-ad.com/catalog.php?op=cat&id=1599 . הם מיועדים ל heavy duty ולא סתם דימר למנורה בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה משהו מקצועי בשביל עבודה אמיתית יש גם את "דנ-אור" שיש להם פתרונות להכל. אבל ציוד מקצועי גם עולה כסף!

ולפי השקעים שעבדת איתם עד היום ואלה שחשבת לקנות.... אז זה לא מקצועי ולא שווה להשקיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדימרים אם שליטה מרחוק יתאימו לזה טוב. אתה תוכל לשים את הדימרים עצמם בקופסה אם מאווררים (של מחשב) ולשים אותה איפה שהוא רחוק, ולשלוט מפאנל קטן וקל שיש בו בקרים בזרם נמוך

אני ממליץ לשקול מטאל הלייד (גוף תאורה שלם אם שנאי ומצת וכו) במקום הלוגן במנורות שדולקות כל הזמן אל מקסימום. הוא נותן אור יותר לבן, אורך חיים ארוך, וחוסך מלא חשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ההלוגן 800 W הוא לא מנורה אחת אתה יכול לחלק לכמה דימרים פשוטים של ה 30 שקל ולפשט לגמרי (עדיין, הם פשוט לא אותה רמה כמו דימרים "לשימוש כבד")

אם הם אמורים להיות באותו איזור אתה עדיין יכול לשים דימר אם שליטה מרוחקת ולהעביר למקומות השונים רק את הבקרים, אני בטוח שעדיין זה יעלה הרבה םחות מציוד DMX אמיתי

אם אתה רוצה לרדת יותר "עמוק" תחפש בגוגל מעגלים של דימרים, אתה תוכל להרכיב דימרים עוצמתיים באיזה גודל שתרצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"1000W dimmer circuit" בגוגל תמונות

המעגלים שם נראים דיי כמו דימר רגיל של 30 שקל, יתכן שבמקום לבנות דימר מאפס תוכל לשדרג דימר פשוט

כנראה שההבדל הוא רק בגודל של הצלע של הטריאק או בטריאק (תחפש pdf שלו ושל הטריאק במעגל שמצאת ותשווה אותם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...