ביקורת/התרשמות - מחשב נייד MSI FX603 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת/התרשמות - מחשב נייד MSI FX603

mulderfox

Recommended Posts

תצורה:

מעבד: Intel i5-480m

כרטיס מסך: Nvidia Geforce GT 425M 1GB DDR3

מסך: LED 15.6" 1366X768

זכרון: 8GB DDR3

כונן קשיח: 500GB

רכשתי את המחשב לפני כמה חודשים.

ההתלבטות שלי הייתה בינו לבין N43 - אבל המסך של אסוס פחות טוב, וקטן יותר, אבל עדיין במשקל מאוד דומה (2.3 קילו)

וההתלבטות הקשה יותר הייתה אם להמתין לדגם החדש יותר - FX620 - עם SANDYBRIDGE ומעבד וכרטיס מסך חדשים.

לבסוף החלטתי להשאר עם הדגם הזה היות והדגם החדש כבר לא כולל את טכנולוגיית האודיו של DYNAUDIO - חברה מקצועית לרמקולים שהכניסה ארבעה רמקולים בנייד הזה.. ושומעים את זה.

בדגם החדש, החליטו לשים רמקולים "פרימיום" או במילים אחרות סינים ללא שם, ולייחד את DYNAUDIO לסדרה היקרה יותר שלהם.

מבחינת הביצועים המחשב בסדר גמור. לא מעולה, אבל בסדר גמור. הסוללה מחזיקה בין שעתיים לארבע שעות, אבל לדעתי המחשב הזה לא נועד עבור "לוחמי דרכים" שדורשים מחשב קל עם אורך נשימה של שש שעות לפחות. המחשב הזה נועד להראות טוב, להריץ את רוב המשחקים ברמה סבירה. (למרות שנאלצתי להשתמש בתוכנה שמבטלת את כל הדברים שרצים ברקע כדי לייחד משאבים למשחק) והכי חשוב: להשמע נהדר.

גם בסרטים וגם במוסיקה - פשוט חוויה.

המחשב חמים בעבודה רגילה ומתחמם עוד יותר אם מריצים משחקים כבדים. הייתי אומר שהוא יותר טוב כתחליף למחשב שולחני מאשר מחשב נייד.

אבל אני מרוצה ממנו. הוא עושה את כל מה שאני מבקש, לא נחנק בקלות, ונראה ממש טוב.

* עדכון: לאחר כמה חודשים שמתי לב לבעיית אודיו מעוות לאחר שפותחים מספר חלונות של אפליקציות זוללות זכרון (כמו גוגל כרום למשל) ולאחר עבודה של שעה או יותר. פתרתי את הבעיה על ידי התקנה של דרייברים מעודכנים של ל- ( Rapid Storage Technology (RST - וזה עובד לרוב לוחות האם מבוססי כולל במחשבים נייחים.

כמו כן, היות וזמן העבודה הוא קצר יחסית, אני ממליץ לקנות עוד או שתיים. המחיר נע בין 80-100 דולר. אבל זה שווה את זה בטיסות כאשר אין אפשרות להתחבר לשקע טעינה. (או לפרוש משטח טעינה סולארי על הכנף)

כדי להשיג ביצועים טובים יותר במשחקים אני משתמש בתוכנת GAME BOOSTER שסוגרת (זמנית) את כל התוכנות הפעילות מלבד המשחק הרץ - מה שנותן רמת ביצועים משופרת ומורגשת.

בהחלט הייתי מעדיף משקל נמוך יותר, אבל אני מניח שהייתי משלם בביצועים ובמחיר.

אשמח לקרוא תגובות והשוואות לדגם החדש (FX620) שנמכר בזול אבל שונה מהותית מהדגם הזה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...