נשבר לי. אני רוצה מלחם איכותי מאוד. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נשבר לי. אני רוצה מלחם איכותי מאוד.

roeesnir

Recommended Posts

יש המלצות?

אני עכשיו עם מלחם 60W עיפרון.

נמאס לי לריב איתו, לוקח לו המון זמן להתחמם ובקושי הוא ממיס את הבדיל.

אני רוצה מלחם איכותי ונוח, עד 300 ש"ח בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב אחרת גם עם מלחם יקר יהיה לך בעיות

פשוט מצטבר לכלוך ופחם על הראש מלחם אז נוצר מעין שכבת בידוד בין הראש לבדיל ובגלל זה הוא לא ממיס טוב והאמת באמת אי אפשר לעבוד ככה

חייבים ראש נקי .

יש בכל חנות אלקטרוניקה ספוגית שמרטיבים אותה במים , תמיד צריך לנקות איתה את הראש .

אם לא ירד לך גם עם הספוגית הזאת בגלל שעבדת הרבה זמן ככה , תשפשף את הראש עם ניר זכוכית או איזה סקוץ ברזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ לגעת במים אם מלחם חם. זה מפרק (ממש אוכל) את הראש שלו

ואם הראש מלוכלך זה לא חייב להוריד את הלכלוך זה פשוט יכול לפרק את הראש מתחת לשכבה של הלכלוך

במקום זה תיתן למלחם להתחמם ותגרד את הראש אם סכין יפנית (לכיוון הקצה של הראש), ברגע שהוא מבריק תצפה מהר אם בדיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום זה תיתן למלחם להתחמם ותגרד את הראש אם סכין יפנית (לכיוון הקצה של הראש), ברגע שהוא מבריק תצפה מהר אם בדיל

את זה אני עושה הרבה פעמים, אבל לא מצפה בבדיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הHAKO 981 "האקדח"...

יש לו אותו כבר יותר מ 4 שנים ואפילו יותר והוא עובד כמו סוס ... צריך עוד מאת יהיה להחליף לו ראש אבל עובד ..

כמו גדול !! ממליץ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי HAKKO 60W עיפרון , וגם TAIYO 30W .

והיו לי בעיות בהלחמה לכרטיס מסך . ממה שקראתי מסתבר שיש כל מיני תערובות בדיל וחלקן דורשות טמפ' גבוהה מאד להתכה.

בד"כ אני מסתדר ע"י טיפת בדיל בקצה המלחם לצורך יצירת מגע טוב להעברת החום.

אבל יתכן והמלחם שלך לא מתחמם טוב , אולי המגע בפנים עם מוט הברזל לא טוב , או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

60 W אמור להלחים ללא בעיה

30 W חלש מדיי, כרטיס מסך שיש לו הרבה הולכת חום (משטחים מוליכים, אוליי גם שכבות פנימיות בלוח) מקפיא את המלחם ואז לא מלחים, זה קורה דיי הרבה

תנסה להלחים אם 2 המלחמים ביחד אם יש בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לאיביי או DX ותזמין אחד מהזיופים של ה-936 של האקו (HAKKO). נכון שהם לא טובים כמו המקורי, אבל הם עם טמפרטורה משתנה, זה תחנה ולא מלחם (מה שאומר שהידית עצמה קטנה יותר ועם מתח נמוך יותר), והם מתאימים בדר"כ לחלקי חילוף של האקו (ראשים וגופי חימום בטוח), לכן לא ייגמרו לך החלקי חילוף בעתיד הנראה לעיין.

עריכה:

יש מצב שתוכל אפילו לקנות 936 מקורית מאיביי או אולי משומש. אלה כלים שעובדים שנים על גבי שנים בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...