עזרה|פינגים גבוהים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה|פינגים גבוהים

oz4225

Recommended Posts

יש לי פינגים גבוהים מאוד... מהירות האינטנט שלי היא 5MB, ובהורדות המהירות דווקא טובה.

לחבר שלי יש מהירות 1.5MB ויש לו פינגים נמוכים בהרבה יותר משלי.

זה לא קשור כל כל למפרט מחשב כי המשחק הוא SAMP ולא צריך אליו דרישות גבוהות ומהפרט של חבר שלי דיי דומה לשלי... עזרה בבקשה

תודה מראש לעזורים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינגים גבוהים יכולים לנבוע מהרבה דברים...

קודם כל יכול להיות שזה בכלל גורם חיצוני, הכוונה השרת אליו אתה מתחבר.

* יכול לנבוע מהרבה תוכנות שמשתמשות ברוחב פס בזמן שאתה משחק (דפדפן, אימיול וטורנטים למיניהם..)

* אם זה לא אחד מהדברים האלה תוריד תוכנות לניקוי רוגלה ותחזוק המחשב (ממליץ על CCleaner או Advanced SystemCare לתחזוקה).

* כמובן שגם חובה תוכנת אנטיוירוס, אם אין לך יכול להיות מאוד שזה הגורם לבעיות שלך.

אם יש לך בבית ביתית תבדוק שבזמן שאתה משחק במחשבים אחרים ברשת לא פתוח איזה יוטורנט או מה שזה לא יהיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינגים גבוהים יכולים לנבוע מהרבה דברים...

קודם כל יכול להיות שזה בכלל גורם חיצוני, הכוונה השרת אליו אתה מתחבר.

* יכול לנבוע מהרבה תוכנות שמשתמשות ברוחב פס בזמן שאתה משחק (דפדפן, אימיול וטורנטים למיניהם..)

* אם זה לא אחד מהדברים האלה תוריד תוכנות לניקוי רוגלה ותחזוק המחשב (ממליץ על CCleaner או Advanced SystemCare לתחזוקה).

* כמובן שגם חובה תוכנת אנטיוירוס, אם אין לך יכול להיות מאוד שזה הגורם לבעיות שלך.

אם יש לך בבית ביתית תבדוק שבזמן שאתה משחק במחשבים אחרים ברשת לא פתוח איזה יוטורנט או מה שזה לא יהיה..

תודה...

אחי השרת לא נראה לי כל כך קשור בגלל שלחבר שלי יש פינגים נמוכים יותר וזה באותו השרת.

אני לא משתמש בתוכנות באמצע.

יש לי CCleaner אבל זה לא עוזר לי.

ויש לי אנטי ויירוס טוב.

...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה...

אחי השרת לא נראה לי כל כך קשור בגלל שלחבר שלי יש פינגים נמוכים יותר וזה באותו השרת.

אני לא משתמש בתוכנות באמצע.

יש לי CCleaner אבל זה לא עוזר לי.

ויש לי אנטי ויירוס טוב.

...

הבעיות הן רק במשחק הספציפי הזה או שבכל משחק רשת?

תנסה לעשות בדיקות מהירות מול הספקית ותבדוק מול שרת אחר מאותו אזור.

בכ"מ, כמה הפינגים שלך כשאתה אומר שהם גבוהים ואיפה נמצא השרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיות הן רק במשחק הספציפי הזה או שבכל משחק רשת?

תנסה לעשות בדיקות מהירות מול הספקית ותבדוק מול שרת אחר מאותו אזור.

בכ"מ, כמה הפינגים שלך כשאתה אומר שהם גבוהים ואיפה נמצא השרת?

תאמת אין לי מושג במשחקים אחרים

הפינג שלו בערך 70-80

שלי בערך 300 או 500 ופעם ב יש לי 150 פחות יותר.. אבל לו תמיד יש את אותם פינגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מספיק לתייג דיונים.

2. חבילת גלישה לא קשורה לפינג. Ping זה זמן שלוקח למשחק לשלוח נתונים לשרת ולקבל אותם בחזרה. כלומר, זה מושפע מהמרחק בינך, לספק, ולשרת. לא יעזור לך גם אם אבא שלך יקנה לך חבילת גלישה של 100 מגה.

3. אחוז העלאה משפיע על אחוז הורדה, כלומר אם תשתמש ב90 אחוז מההעלאה, תוכל להוריד רק 10 אחוז מההורדה. כידוע אצלינו בארץ הספקים נותנים לנו העלאה ממש קטנה, ומספיק שתעלה איזה , הגלישה שלך תהיה ממש איטית, מה שמשפיע גם על שליחת המידע לשרת.

אז יכול להיות שהשארת העלאה של טורנט/הורדה על מהירות מקסימלית/רשת ביתית שמפוצלת למספר מחשבים ומישהו במחשב אחר אצלך בבית עושה אחד מ2 הדברים הקודמים.

4. מכיוון שההעלאה נמוכה, יתכן ונמצא במחשב שלך וירוס ששולח כל הזמן מידע. (keylogger ווירוסים דומים).

תלך לCTRL ALT DELETE -> Network ושם תבדוק אם ההעלאה שלך קופצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מספיק לתייג דיונים.

2. חבילת גלישה לא קשורה לפינג. Ping זה זמן שלוקח למשחק לשלוח נתונים לשרת ולקבל אותם בחזרה. כלומר, זה מושפע מהמרחק בינך, לספק, ולשרת. לא יעזור לך גם אם אבא שלך יקנה לך חבילת גלישה של 100 מגה.

3. אחוז העלאה משפיע על אחוז הורדה, כלומר אם תשתמש ב90 אחוז מההעלאה, תוכל להוריד רק 10 אחוז מההורדה. כידוע אצלינו בארץ הספקים נותנים לנו העלאה ממש קטנה, ומספיק שתעלה איזה , הגלישה שלך תהיה ממש איטית, מה שמשפיע גם על שליחת המידע לשרת.

אז יכול להיות שהשארת העלאה של טורנט/הורדה על מהירות מקסימלית/רשת ביתית שמפוצלת למספר מחשבים ומישהו במחשב אחר אצלך בבית עושה אחד מ2 הדברים הקודמים.

4. מכיוון שההעלאה נמוכה, יתכן ונמצא במחשב שלך וירוס ששולח כל הזמן מידע. (keylogger ווירוסים דומים).

תלך לCTRL ALT DELETE -> Network ושם תבדוק אם ההעלאה שלך קופצת.

תודה גבר.

הדבר שאני חושב הוא ה keylogger מכיוון שאני משחק עם keybind ושאני מפעיל אותו יש לי הודעה שזה keylogger אני ינסה בלי זה ואני יכתוב כאן, מספיק לא להפעיל אותו באמצע משחק או שצריך למחוק אותו מהמחשב?

ואיפה לבדוק שם? עשיתי CTRL ALT DELETE ואז עבודה ברשת ואיפה לבדוק שם...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להגיד לך במדויק כי מערכת ההפעלה שלי באנגלית.

בחלון של הרשת אתה תראה למעטה את החיבור שלך.

לך לView -> Select Columns ושם תבחר ב

Bytes Sent per interval

תלחץ אישור. לאחר מכן בחלון של הרשת למעטה תראה כמה אתה שולח. למשל בתמונה לפניך:

http://www.fastup.co.il/images/76884868.jpg

אני מוריד יותר ממליון bytes שזה הורדה של מגה לשניה. ואני מעלה 37 אלף bytes לשניה שזה 37 קילובייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להגיד לך במדויק כי מערכת ההפעלה שלי באנגלית.

בחלון של הרשת אתה תראה למעטה את החיבור שלך.

לך לView -> Select Columns ושם תבחר ב

Bytes Sent per interval

תלחץ אישור. לאחר מכן בחלון של הרשת למעטה תראה כמה אתה שולח. למשל בתמונה לפניך:

http://www.fastup.co.il/images/76884868.jpg

אני מוריד יותר ממליון bytes שזה הורדה של מגה לשניה. ואני מעלה 37 אלף bytes לשניה שזה 37 קילובייט.

בתים שנשלחו לפי מרווח זמן זה כל הזמן מתאפס כזה יש לי 208 ואחרי כמה שניות מיתאפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...