מפרט לחבר - 5K לגיימינג - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לחבר - 5K לגיימינג

danvis

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי, תודה על התגובה.

1. לקחתי את ה-B3 בגלל הפיצ'רים שהוא מציע וגם בגלל שקראתי שהוא עדיף בשביל OC. אין לי צורך בכונן SSD ככה ש-הZ68 די מיותר לטעמי.

2. לקחתי את ה-SEAGATE בגלל שהוא SATA3.

3. אני אישית מעדיף את ה- TPT, ה-COUGAR A עדיף עליו?

אשמח לשמוע עוד תגובות בנושא של שקט - במיוחד בתחום המארזים/ספקים/קירור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה-Z68 זול יותר, קח אותו. B3 זה בסה"כ הסטפינג שמציין כי הלוח יוצר לאחת תיקון התקלה שהייתה במערכת השבבים. מיותר לציין כי Z68

שיצא אחרי לא סובל מהבעייה.

הסיגייט הרבה פחות פופולרי ולכן קשה לדעת כמה הוא אמין. ה-F3 לעומת זאת, ותיק, מהיר ואמין. SATA3 זה בולשיט, גם ככה קשיחים איטיים

יותר ממה ש-SATA2 מאפשר. רוב הסיכויים שהסיגייט יהיה איטי יותר מהסמסונג.

ה-COUGAR זו סדרה איכותית של HEC, מצד שני אין עדיין ביקורות עליו (סדרה חדשה). הTP שך אנטק גם כן מעולה ומהווה קנייה בטוחה.

את ה-K60 אני מכיר אישית, שקט מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי סבבה, לקחתי את ה-Z68.

אממ כן אתה לא הראשון שאומר לי שהם לא מצליחים לנצל את העובדה שהם SATA 3. לי בבית יש ברקודה שאני מאד מרוצה ממנו, לכן לא חששתי לקחת כונן של . בכל מקרה אני בהחלט אשקול בחיוב לקחת דווקא את ה-F3.

גם אני מכיר את HEC וקוגר כסדרה איכותית - מצד שני כמו שאמרתי כשאני קונה את ה-TRUE POWER TRIO אני יודע בדיוק מה אני קונה.

אוקיי זה ממש מעודד אותי, כי חיפשתי ביקורות על ה-K60 (ממש קשה למצוא) ששם דווקא נכתב שהוא קצת מרעיש יותר ממה שאפשר לצפות ממארז של Lian Li/LanCool.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהדבר שהדאיג אותי ב-K60 הוא העודף מאוררים שלו שמוציאים אוויר וחוסר בכאלה שמכניסים אוויר.

היית שוקל להוסיף עוד כמה שקלים ולחזור ל-FIRST KNIGHT SERIES עם ה-K59? על פי מה שקראתי הוא ממש שקט, ואם מוסיפים לו עוד מאורר בצד של 140MM גם סוס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה מבחינת יקר יותר שמתי לב, אבל זה עדיין במסגרת התקציב.

העניין שיש לו 3 מאוררים מוציאים ואחד מכניס (ל-K60) לעומת ה-K59 שאפשר להעביר את אחד מהמכניסים שלו מקדימה למעלה, ולהוסיף עוד אחד בצד ואז לקבל 2 מכניסים ו-2 מוציאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...