ביטוח מקיף לרכב ישן - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטוח מקיף לרכב ישן

spike_staff

Recommended Posts

אני מצטער לאכזב את חסידי פיאט, אבל ספייס לא אמינה בשום מקום בעולם. מדובר ברכב ש"כיכב" שנים בתחתית טבלת האמינות באירופה.

יפניות של שנות ה-90 גילו אמינות יוצאת מן הכלל. אני לא הייתי קונה סיוויק כי זה של צעירים. אני כן הייתי ממליץ לחפש אלמרה/קורולה. מכוניות מאוד אמינות שהחסרון העיקרי שלהן הוא צריכת דלק גבוהה, שיתקזז עם חסכון בתיקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סיוויק http://www.euroncap.com/tests/honda_civic_1998/35.aspx

פונטו http://www.euroncap.com/tests/fiat_punto_2000/28.aspx

הפונטו גם חדשה בכמה שנים באותו מחיר, יותר חסכונית, אמינה (ומי שאומר שלא לא יודע על מה הוא מדבר), יותר נוחה ובפונטו אתה נראה בנאדם תרבותי.. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הם לא יודעים על מה מדברים?

http://www.parkers.co.uk/cars/reviews/fiat/punto-hatchback-2003.aspx?page=4

אתה שוכח שספייס סופר מיני וסיוויק משפחתית. דירוג בטיחות לא בר השוואה במקרה הזה.

לקורולה יש דירוג בטיחות הכי טוב באותם שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסמנכ"ל השיווק של פיאט.

לא כולנו מחפשים רכב שבשביל לשבת בנוחות בספסל האחורי 2 החברים שיושבים מקדימה צריכים לשבת בתוך השמשה.

ובכללי, אין על אמריקאיות.

אוכלות דלק אבל הכי אמינות והנסיעה איתן הכי נוחה וכיפית.

ולאלו שקונים רכבי ספורט, או מחפשים רכב "מהיר", מה בדיוק תעשו עם רכב כזה בכבישי המוגבלים ל100-110 קמ"ש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכללי, אין על אמריקאיות.

אוכלות דלק אבל הכי אמינות והנסיעה איתן הכי נוחה וכיפית.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אולי בעשור האחרןו אמריקאיות התאפסו על עצמן - אבל באופן מסורתי אמריקאיות הרבה הרבה פחות איכותיות מכל דבר שיצא מאירופה או יפן. ונסיעה נוחה?? אני מקבל מחלת ים רק מלהכנס עליו (מספיק להתיישב בשביל שכל האוטו יתנדנד על מתלים הרכים שלו איזה חצי דקה).

חוצמזה 'אוכלות דלק' זה לא משהו שאתה יכול להתעלם ממנו - אמריקאיות מהניינטיז שותות 1 ל-4-5! אתה מבין כמה זה מופרך?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לצריכת הדלק זה משהו שאפשר לסבול ביחס לרכב חזק, מרווח מאוד ואשכרה "סלון על גלגלים".

ואני מעדיף אוטו "מתנדנד" מאשר המתלים של היפניות שכל מילימטר חור בכביש עושה לך חור בתחת... זה תענוג של ממש :)

אבל כל אחד ואיך שהוא אוהב לנסוע.

אני את האסטרו שלי לא מחליף בחיים (טוב נו רק אם יציעו לי אמריקאית חדשה בתמורה ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 ל-4? קצת הגזמת, אף אחד לא דיבר פה על וייפר.

אני נסעתי כ-30,000 קילומטר על לינקולן קונטיננטל מודל 2002. נוחות נסיעה מדהימה (יושבים על ספה :D ), צורכת בערך 1 ל-9\10

וזה עוד עם מנוע 4200.

אני שונא שעושים הכללות (אמריקאיות שותות דלק או יפניות אמינות). ודאי שיש דברים בגו אבל יש להשוות כל דגם לחוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאלו שקונים רכבי ספורט, או מחפשים רכב "מהיר", מה בדיוק תעשו עם רכב כזה בכבישי המוגבלים ל100-110 קמ"ש?

עוד דביל שחושב שהמטרה של רכב זה לנסוע מהר בקו ישר. מאיפה אתם צצים כל הזמן?!

גם מזדה 3 מליסינג סוגרת 180 קמ"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לסגור... אנשים פה נשחפים חופשי לנושאים לא קשורים לת'רד. מה קשר כל התגובות באלה? שאלתי סך הכל אם מישו מכיר חברת ביטוח שתהיה מוכנה לעשות מקיף לרכב ישן, אז התחלתם לשכנע אותי לא לקנות הונדה, מה קשר :nixweiss: ? וכשראיתי מישו כתב שפיאט אותו אמין :o אמרתי עד כאן :bash::nono: ....

מנהלים בבשקה תסגרו את הת'רד או תמחקו אותו עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לסגור... אנשים פה נשחפים חופשי לנושאים לא קשורים לת'רד. מה קשר כל התגובות באלה? שאלתי סך הכל אם מישו מכיר חברת ביטוח שתהיה מוכנה לעשות מקיף לרכב ישן, אז התחלתם לשכנע אותי לא לקנות הונדה, מה קשר :nixweiss: ? וכשראיתי מישו כתב שפיאט אותו אמין :o אמרתי עד כאן :bash::nono: ....

מנהלים בבשקה תסגרו את הת'רד או תמחקו אותו עדיף.

לשאלך, אם כבר אתה סגור ואי אפשר לשנות את דעתך רק דע שלא תוכל למצוא חברת שתבטח אותך במקיף. אם תמצא, הם יבקשו לפחות 5 אלף וזה בהנחה שאתה לא נהג חדש. בזמנו כשקניתי את הרכב הקודם, מיצובישי קולט, רצו מעל 5 אלף, ואז הייתי בן 21, ללא תביעות וכבר לא נהג חדש. הסיבה היתה בגלל זה גניב, והסיוויק הוא עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...