ביטוח מקיף לרכב ישן - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטוח מקיף לרכב ישן

spike_staff

Recommended Posts

שלום חברה', בקרוב אני מתכוון לקנות , הונדה סיויק שנת-96-98, ובינתיים לא הצלחתי למצוא חברת ביטוח שתהיה מוכנה לעשות ביטוח מקיף לרכב הזה. אני יודע שזה לא כל כך שווה לעשות מקיף על רכבים משנים האלה, אבל בגלל שזה הונדה ואני גר בבאר שבע, הסיכוי שידפקו לי אותו יותר גבוה, ואני לא רוצה לקום איזה בוקר ולראות שהלך לי 15-18 אלף לאיזה כפר בדואי...

אשמח אם מישו יוכל להמליץ לי על חברת ביטוח שתהיה מוכנה לעשות מקיף לרכב זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תקנה הונדה סיוויק ועוד ב-18 אלף. :o אלוהים איזה מחירון הזוי.

אולי באמת הגזמתי 18000, רק אם זה שנת 99, תלוי עאיזה דגם גם, יש את SR ו- EX ה-EX יותר יקרים בגלל תוספות של היצרן.

אבל לפי מה שאני רואה ביד 2 אפשר עד 15 אלפ להסתדר חופשי.

ואני דווקה רוצה הונדה בגלל VTEC, וגם האוטו נירא סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לך לקנות ניסאן אלמרה 1999. האוטו הזה פשוט אמין בטירוף. בתור אחד שמחזיק אותו כבר 10 שנים , לא הייתה בו שום תקלה מעולם למעט החלפת קלאץ' (וגם זה בגלל שהבעלים הקודמים היו עושים זינוק בעליה כמו תלמיד נהיגה :lol: ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לך לקנות ניסאן אלמרה 1999. האוטו הזה פשוט אמין בטירוף. בתור אחד שמחזיק אותו כבר 10 שנים , לא הייתה בו שום תקלה מעולם למעט החלפת קלאץ' (וגם זה בגלל שהבעלים הקודמים היו עושים זינוק בעליה כמו תלמיד נהיגה :lol: ).

יש לנו אלמרה 98 במשפחה, ידנית, באמת לא רואה מוסך, אבל מה אני יביא עוד אחד כזה ? נירא לי מצחיק וחוץ מזה נימעס לי מהניסאן כבר. חשבתי על מאזדה לאנטיס 323 אבל לא יודע הוא לא נירא לי משום מה. בקיצור אני סגור על הונדה מחפש רק ביטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה למה אתה לא יכול למצוא ביטוח, בכל מקרה לך לסוכן ביטוח אם הוא לא ימצא לך אחד אף אחד בפורום לא יעזור לך, מה שכן לשלם 20% משווי הרכב כל שנה לביטוח זה טמטום, אני מבטיח לך הסיכוי שהוא ימצא את עצמו בכפר בדואי הרבה יותר נמוך מזה, מה עוד שאפילו לבדואים יש סטנדרטים והם לא יגנבו הונדה סיביק כמעט בגיל שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מחפש מישהו עם 'חבר' (המועדון של אנשי קבע וכו') במשפחה כדי לנסות לבטח דרכם. כשהייתי בקבע עבדו בחבר עם ביטוח איילון אם אני לא טועה. הם הסכימו לבטח לי פג'ו 205 בת 13 במקיף - ולא סתם הסכימו, המקיף+חובה שלהם יוצא יותר זול מצד ג'+חובה של כל חברה אחרת בגלל ההנחה של 'חבר'.

מקיף!! לפג'ו בת 13 - המחירון שלה היה איזה 9000 אז :lol:

בלי קשר, אני מצטרף לתנועת 'אל תקנה סיביק'. יש לך 15-20 לשים על אוטו, למה לקנות שהוא גם גדול יותר ממה שאתה כנראה צריך (רכב שני במשפחה למישהו צעיר אני מניח) וגם סתם יקר, כי מחירון של הונדה זה הגזמה, תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מצטרף למי שהציע לא לקנות את הסיוויק, ובטח שלא במחיר הזה. מצד שני אני חושב שהונדה משדרת יוקרה ולכן הקיבעון עליה.

בכל מקרה זה לא ענייני וענייני הגולשים בפורום לגבי הבחירה.

תנסה לברר אצל הביטוח של וואיינט, רמי לוי או דורון ענק הביטוח (5052323). תנסה לבקש שינויים מינוריים כדי להוזיל את הביטוח למשל העלאת השתתפות עצמית, בלי גרירה ושמשות, נהג יחיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו אלמרה 98 במשפחה, ידנית, באמת לא רואה מוסך, אבל מה אני יביא עוד אחד כזה ? נירא לי מצחיק וחוץ מזה נימעס לי מהניסאן כבר. חשבתי על מאזדה לאנטיס 323 אבל לא יודע הוא לא נירא לי משום מה. בקיצור אני סגור על הונדה מחפש רק ביטוח.

אני לא יודע איך אתה מרגיש בניסאן שאצלכם, אבל הניסאן שברשותי בועט יותר ממזדה 3 חדשה... שלא לדבר על כך שהאוטו מרווח,קל משקל (כן כן רק 1,080 קילו למי שלא מאמין) ויחסית חסכוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דווקא סיוויק אתם חושבים (אם אני קולט את פותח השרשור)?

בגלל המנוע. זה הרכב הכי חזק שמשלב אמינות ומיצוב כמה שאפשר בתקציב הזה

כשמדובר ברכבים ישנים כל הנתונים האלו פחות אפקטיביים. חשוב יותר לבדוק ולהעריך את הרכב באופן ספציפי ולא להכליל. ההכללה תקפה יותר לרכבים חדשים כי רכבים ישנים עוברים תאונות או לא מטופלים בזמן או בחלפים איכותיים, וזה משפיע יותר על הרכב באופן כללי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...