עזרה בקניית מצלמה עד 5000 שח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מצלמה עד 5000 שח

hearyourorphanedch

Recommended Posts

היי

אני צריך מצלמה רצינית לקראת שנת הלימודים הבאה. התקציב שלי זה 5K, בכסף הזה אני צריך למצוא מצלמה ועדשה עם דגש על .

הוידאו צריך להיות טוב אבל מצד שני אין לי 10000 עכשיו להוציא על מצלמה עם מקצועי לגמרי.

אה ויש לי אפשרות לקנות באיזור סן פרנסיסקו, אז אם אתם מכירים חנויות או טובים בארה"ב זה גם יהיה מגניב.

מה התקציב הכולל למצלמה, וכרטיס זכרון? עד 5000

אילו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? כל התנאיםהאם אתה מתכוון לצלם באור חלש ללא פלאש? בדף הזה תוכל לקרוא על ההבדלים בין צילום ללא , צילום עם ישיר וצילום עם חיצוני (ישיר ומוקפץ).כל התנאים

האם יש לך נכונות לצלם באור חלש עם חצובה? לידיעתך, חצובה הכרחית לצילום נופים ליליים. העלות של חצובה בסיסית נעה בין 200 ל-400 ש"ח, ושל חצובת שולחן בין 50 ל-150 ש"ח. אם נשאר לי עודף מספיק בשביל חצובה טובה אז אני אשקיע גם בחצובה. בעיקרון זה לא בראש סדר העדיפויות כי אני יכול לקבל מהבי"ס חצובה כשאני צריך.ה

אם יש לך נכונות לצלם עם חיצוני? לידיעתך, פלאש חיצוני מאפשר לצלם בקלות תחת תאורת חדר - ללא מריחות תנועה כתוצאה מרעידות היד או תנועה בנושא, ועם תוצאות הרבה יותר מחמיאות מאשר עם פלאש פנימי. העלות של פלאש כזה יד שניה נעה בין 400 ל-600 ש"ח או 1000 עד 1200 ש"ח לפלאש חדש. לא מתכנן לקנות פלאש,אבל שוב- אם אני מוצא דיל טוב......ה

אם חשוב לך לצלם באור חלש ללא חצובה וללא פלאש (כלומר בהחזקת המצלמה ביד)? לא משנההאם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה שם היצרן והדגם, ומה חסר לך בה? אין לי מצלמה, משתמש במצלמות של חברים בשביל שיעורי בית...האם אתה מתכוון להדפיס או לצפות בתמונות על גבי מסך? אם הראשון, מהו גודל הנייר המקסימלי שאתה מעריך שתרצה להדפיס? מסך, הדפסות, פיתוחים, הכל. גדול נייר מקסימלי? כל גודל אפשרי....

מהו טווח העדשה במ"מ שחשוב לך? שים לב שמכפלת הזום (למשל X10) אינה נתון מועיל בבחירת מצלמה. הנתון החשוב הוא טווח העדשה במ"מ. המאמר הזהייתן לך מושג לגבי לגבי הטווחים השונים. בעיקרון אם זה היה מיועד לסטילס אז הייתי אומר עדשה כמה שיותר רחבה, אבל בגלל שאני רוצה שתשמש גם לוידאו, אני לא יודע מה אני צריך לחפש בעדשות בשביל הוידאו.

כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או על איכות תמונה עבור שנכנסת לכיס? האם עם יכולות גבוהות יותר, אבל שדורשת נרתיק נפרד היא אופציה מבחינתך? אין משמעות

האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? פתוח להצעות, אבל הבנתי שקנון יותר חזקים בוידאו מניקון

תודה רבה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה יעזור לך לוידאו ?

2. מה אתה הולך ללמוד ? אני מציע שתתייעץ עם מרצים וסטודנטים איפה שאתה לומד לפני ותבין מה אתה בכלל צריך.

לא נשמע לי הגיוני לקנות ציוד בלי ניסיון ובלי כלום. במחלקות יש אפשרות בדר"כ לקחת ציוד. כשתדע מה אתה צריך, תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D5100+18-105VR של ניקון נראה לי מתאים זה יוצא 4.3.-4.5 אלף

והשאר תשים על כרטיס ותיק אולי גם חצובה.

היי אריק.. תודה על העזרה :)

המליצו לי על canon d550

אתה יודע להגיד לי מה ההבדלים המשמעותיים בין הקאנון לבין הניקון שכתבת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העצה של "עוד אחד" טובה, אין למה למהר ואתה יכול להתחיל לברר מה יהיה לך באמת הכי מתאים...

אני לא כל כך ממהר.. שרדתי שנה שלמה בלי משלי, כל פרויקט הייתי צריך לקחת מחברים או מהבי"ס :) עכשיו אני עולה לשנה ב'.

אני לא מבין גדול וניסיתי לרשום בהודעה מה הכי מתאים לי- מצלמת סטילס ועדשה טובות, ושיהיו כמה שיותר מתאימות לוידאו בתקציב שלי.

בפרוייקטים במהלך השנה השתמשתי ב550D, השתמשתי ב60D של קנון, D90 של ניקון, 7D. כל הסוגים והמינים..

הבעיה, כמו שרשמתי למעלה, כל פעם הייתי צריך להשתמש במצלמה אחרת ואני לא מבין גדול, כל יש לה את הקטעים שלה ואני כבר מתבלבל וצריך משלי.

זה שרשם ראשון- תודה על התגובה אבל אם אתה לא רוצה לעזור אתה לא מוכרח. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אריק.. תודה על העזרה :)

המליצו לי על canon d550

אתה יודע להגיד לי מה ההבדלים המשמעותיים בין הקאנון לבין הניקון שכתבת?

הכוונה לזאת:

http://www.mdk.co.il/item/Canon_EOS_550D_18-55_10

ובאמאזון אני יכול להזמין וזה יצא כ3700 שח (כמו שאמרתי בהודעה הראשונה יש לי אופציה לקנות בחנות אמריקאית, או להזמין לכתובת אמריקאית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעדיף לא להגיב סתם שטויות ולגרום נזק.

כל אלה שממליצים לך על 18-105, 18-55.

על סמך מה בדיוק ?

מצלמות וידאו מקצועי אני לא מכיר.

מוזמן לחפש פה עזרה http://d-spot.co.il/forum/index.php?showforum=72

אם אתה הולך על SLR אני מניח שמה שמושך אותך זה המחיר, הFHD והעומק שדה הרדוד.

אתה צריך למצוא פתרון לאודיו החיצוני.

מכתוף / חצובה / משהו בסגנון.

עדשות ידניות קבועות צמצם. (לא הייתי מוותר גם על טבעת צמצם)

אולי שוקל מתאם אנאמורפי. לא יודע איזה סגנון אתה מחפש.

מוניטור ? כי אם לא לגודל של המסך של המצלמה וליכולת שלו להסתובב יש פתאום משמעות.

והנה מבחן שכדאי שתעקוב אחריו http://www.zacuto.com/the-great-camera-shootout-2011/episode-one

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעדיף לא להגיב סתם שטויות ולגרום נזק.

כל אלה שממליצים לך על 18-105, 18-55.

על סמך מה בדיוק ?

מצלמות מקצועי אני לא מכיר.

מוזמן לחפש פה עזרה http://d-spot.co.il/forum/index.php?showforum=72

אם אתה הולך על SLR אני מניח שמה שמושך אותך זה המחיר, הFHD והעומק שדה הרדוד.

אתה צריך למצוא פתרון לאודיו החיצוני.

מכתוף / חצובה / משהו בסגנון.

עדשות ידניות קבועות צמצם. (לא הייתי מוותר גם על טבעת צמצם)

אולי שוקל מתאם אנאמורפי. לא יודע איזה סגנון אתה מחפש.

מוניטור ? כי אם לא לגודל של המסך של המצלמה וליכולת שלו להסתובב יש פתאום משמעות.

והנה מבחן שכדאי שתעקוב אחריו http://www.zacuto.com/the-great-camera-shootout-2011/episode-one

דבר ראשון תודה :)

אני צריך SLR. אני אשתמש הרבה בסטילס, אבל יהיה לי גם קורס .

לגבי העדשות, אין לי מושג. אני יודע שחשוב שיהיה מייצב לעדשה, מבחינת סטילס אני מעדיף עדשה רחבה על זום

אני לא יודע אם יש עדשות ספציפיות שהולכות יותר טוב עם .

עם אודיו חיצוני אני אסתדר עם ציוד של בי"ס.

חצובת - חשוב מאוד ואני אקנה בסופו של דבר. אם ישאר לי עודף אחרי קנייה של + עדשה אז אני אקנה גם חצובת וידאו. אם לא ישאר עודף מספק אז אאלץ לדחות את הקנייה ולהמשיך להסתמך על ציוד של אחרים.

טבעת צמצם זו בעצם טבעת שמקבעת ומאפשרת שליטה טובה יותר על העדשה? מה זה מתאם אנאמורפי?

ומוניטור אני לא רוצה.

לגבי הD550, ראיתי בכמה מקומות שזה נקרא דגם rebel T2i. מה זה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה לומד בדיוק ? ובאיזה מסגרת ?

אם אתה קונה עדשת זום עם צמצם משתנה, ומצלם על צמצם פתוח הוא יסגר לך עם הזום. ממש לא מתאים לוידאו.

ממש לא הייתי משתמש בעדשות הקיט לוידאו. מלבד הצמצם טבעת הפוקוס נוראית לשם כך.

טבעת צמצם תאפשר לך לשלוט בצמצם מכאנית ולא דרך המצלמה.

מתאם אנאמורפי "דוחס" לך את התמונה אופטית לחיישן. אח"כ מותחים את זה לקבל את הפרופורציות הנכונות.

התוצאה היא צילום בפורמט קולנועי

גגל על זה.

לגבי ה550D, שמות שיווקיים שונים לאותה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...