הגדרת שרת ex ל4 מחשבים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרת שרת ex ל4 מחשבים

e-d-a

Recommended Posts

שלום

אני רוצה להגדיר בין 4 מחשבים שעל כולם מותקן outlook 2003...

מה אני אמור לדעת? רצוי לציין שיש לי ידע ונסיון ברשתות (בסיסי יחסית לאנשים פה) ומעולם לא יצא לי להתעסק עם שרתי ex.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח אם תעביר אותו לאיפה שצריך להעביר אותו.

ולא הסברתי את עצמי טוב, אני צריך שיהיה אפשרות לסנכרון בין הארבעת מחשבים האלו, ביומן פגישות של הoutlook ושבכל מחשב יוכלו לעשות שינויים שיראו אותם בשאר המחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 4 מחשבים ברשת אחת על ראוטר סטנדרטי, שעל כולם מותקן 2003 וכולם משתמשים בoutlook 2003 אני צריך שיהיה אפשרות שארבעת המחשבים יהיה להם סנכרון ביומן פגישות של הoutlook, ושכל שינוי שיעשה בoutlook (ביומן פגישות כמובן) באחד מהמחשבים יראה בשאר המחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לחשוב קצת מחוץ לקופסא, אז הפתרון המעולה עבורך ( מנסיון ) זה שימוש בשירותים של google apps.

אם אתה לא מכיר את הנושא אתה תתקשה להגדיר את זה לבד, אבל גם שרת אקסצינג' לא תוכל להתקין ללא ידע מקצועי.

היתרון שבגוגל אפס תוכל להפעיל עד 50 משתמשים ללא עלות שוטפת או רכישת רשיונות או חומרה כל שהיא, שרת אסציינג' עולה לא מעט וגם האחזקה שלו עולה לא מעט.

גילוי נאות: אני מקים מערכות אפס תמורת תשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי דיבר על שימוש חד פעמי?

הפתרון הנכון עבורך זה שירותי ענן, בין אם שירות של גוגל אפס ובין אם שירות הענן של מיקרוסופט שהציעו לך כאן.

אתה לא רוצה לשלם תשלום חודשי! מזגן לשרת לא עולה? מכשיר שצורך בין 200 ל 500 וואט 24/7 לא עולה? תוכנות מתקדמות לשרת לא עולות? אם אתה רוצה לשמור את המערכת עם כל עדכוני האבטחה מה שאומר שאתה צריך איש מחשבים בחוזה שירות שיעלה לך כמה מאות שקלים כל חודש, זה גם עולה.

רכישת שרת ותחזוקתו זה כמו רכישת סמיטרילר בשביל לקנות גבינה במכולת.

בקיצור הכי מתאים לך זה שירות ענן כל שהוא בין אם זה חינמי כמו ובין אם זה בתשלום לא גבוה כפי שמיקרוסופט מציעה, בחר מה מתאים לך ולך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...