מה הם הולכים לעשות עם התחבורה הציבורית ה"אנשים הטובים" האלה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הם הולכים לעשות עם התחבורה הציבורית ה"אנשים הטובים" האלה?

radioactive

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מטרת הרפורמה היא בסה"כ לגרום לך לקנות מכונית ולשלם עוד מיסים למדינה. מה לא הבנת? לקצץ את מס' הקווים ברבע ולשפר את התדירות שלהם בדקה נחשב ל"התייעלות" ולא לקמצנות וחסכון בכסף על ידי דן, אגד והממשלה הדוחה הזאת. אני נשברתי מתחבורה ציבורית כשהרכבות התחילו להתנגש אחת בשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטרת הרפורמה היא בסה"כ לגרום לך לקנות מכונית ולשלם עוד מיסים למדינה. מה לא הבנת? לקצץ את מס' הקווים ברבע ולשפר את התדירות שלהם בדקה נחשב ל"התייעלות" ולא לקמצנות וחסכון בכסף על ידי דן, אגד והממשלה הדוחה הזאת. אני נשברתי מתחבורה ציבורית כשהרכבות התחילו להתנגש אחת בשניה.

וואו... אתה אמיתי? צריך לתת לרפורמה לפחות חצי שנה חסד לפני שמעבירים ביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. 502 קו מבורך! חבל שהוא לא עובר יותר למרות שהוא באמת בצורה מטומטמת דומה מידי ל501

2. הייתה כתובה בYnet על תלונות של אנשים ומול זה הביאו את התגובה של משרד התחבורה בגדול המסקנה שלי מזה הייתה שאנשים ראו שביטלו להם קו וישר התחילו לבכות, על כל קו שבוטל הם הסבירו איזה קו מחליף אותו ואיך לא רע לא יקרה להם.

דבר משמעותי נוסף זה שאנשים בוכים על 10 דקות הליכה לתחנה! כל הפישרים המסכנים האלה שחושבים שצריך לקחת אותם מהבית, בלונדון אנשים הולכים יפה מאוד 15 ו20 דקות לתחנה גם בשלג ובקרח אז למה אתם, כשרוב השנה יש פה מזג אויר יחסית נח לשהייה בחוץ לא יכולים ללכת 10 דקות?בקיצור כל כתבה שקראתי בנושא זה סתם חבורה של אינפנטילים שלא רואים מטר מעבר לעולם הקטן והפרטי שלהם, לאף אחד לא הייתה טענה באמת טובה

וואו... אתה אמיתי? צריך לתת לרפורמה לפחות חצי שנה חסד לפני שמעבירים ביקורת.

Lev - 27, זה עונה לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...