הבדל ביצועים ב-SSD בין SATA II ל-SATA III - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדל ביצועים ב-SSD בין SATA II ל-SATA III

DimRah

Recommended Posts

היי,

רציתי לשאול אם יש הבדל משמעותי בביצועים של SSD בין SATA II ל-SATA III?...

ה-SSD שאני מתכנן לקנות Intel SSD 40GB 320 series והוא SATA II, כשעל הלוח שיש יהיה לי(Gigabyte GA-Z68X-UD3-B3)

יש חיבור לשני SATA III וחשבתי לנצל עד הסוף את הביצועים.

חיפשתי מלא כונני SSD עם קיבולת של 40GB וכולם או SATA או SATA II.

מעבר ל-40GB זה יקר לי יותר מידי, אחרת אולי הייתי הולך על הכונן של 60GB...

תודה לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כבר Smart Response זה תגובה חכמה ולא מהירה :P

ואני לא הכי מבין בSSD - אבל 40GB זה קצת מדיי לטעמי למע' הפעלה נטו... קח בחשבון שיש לך עדכונים שוטפים, Service Packs ששוקלים לא קצת בכלל... כבר עשיתי בעבר טעויות של מחיצות קטנות מדיי ואז צורך לפרמט לאחר זמן מה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב כולכם!

היום לא קונים עם פחות מ80 ג'יגה - ולעזאזל המחיר.

וואלה? סתם בכדי להעשיר לך את הידע 90 אחוז מהמכירות הן של 64/60ג׳יגה אז כנראה שמספיק אנשים יודעים להסתדר עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.google.com/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=sata+2+sata+3+ssd+benchmark

בכל מקרה, אם הדיסק שאתה קונה הוא SATA 2 אתה תהיה מוגבל בביצועים לקיבולת של SATA 2 (לא שנראה לי שבדיסקים זולים שכאלו יש הבדל).

כלומר, העלייה של מערכת ההפעלה עדיין תהיה מהירה, רק לא מהירה כמו עם SATA III.

זמן עלייה 10-15 שניות?

ותודה.

אם כבר Smart Response זה תגובה חכמה ולא מהירה :P

ואני לא הכי מבין בSSD - אבל 40GB זה קצת מדיי לטעמי למע' הפעלה נטו... קח בחשבון שיש לך עדכונים שוטפים, Service Packs ששוקלים לא קצת בכלל... כבר עשיתי בעבר טעויות של מחיצות קטנות מדיי ואז צורך לפרמט לאחר זמן מה

חח צודק, הגבתי יותר מידי מהר...

כנראה אתה צודק, חשבתי לקחת להתחלה 60 או 80GB, אבל המחיר הורג אותי... :-[

שימו לב כולכם!

היום לא קונים עם פחות מ80 ג'יגה - ולעזאזל המחיר.

לא כולנו עמידים כלכלית כמוך... :facepalm:

וואלה? סתם בכדי להעשיר לך את הידע 90 אחוז מהמכירות הן של 64/60ג׳יגה אז כנראה שמספיק אנשים יודעים להסתדר עם זה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם Dandy23 , רק אני אוסיף שלדעתי גם 80GB ל- זה קצת מידי , לדעתי אם כבר כונים אז לא פחות מ-120GB וזה מה שאני הולך לעשות בקרוב , אחסןך עוד קצת כסף ואקנה בנפח 120GB , אני מעדיף להשקיע יותר ולהיות אחרי זה בראש שקט ולא לדאוג שכל כך מהר יגמר לי המקום ב- או שבכלל לא יספיק לתוכן שברצוני שיהיה ב-SSD , אבל זאת דעתי האישית , כל אחד בוחר מה שיותר מתאים לו בסופו של דבר :):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...