מבקש המלצה לעכבר חוטי עם לחצן קדימה ואחורה עד 150 ש"ח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לעכבר חוטי עם לחצן קדימה ואחורה עד 150 ש"ח

אישי555

Recommended Posts

יש לי עכבר של A4tech שקניתי לפני שנה ובזמן האחרון הגלגלת לא עובדת חלק. בדקתי עם עכבר אחר והבנתי שהבעיה בעכבר שלי ולכן צריך לקנות חדש. אז כמו שציינתי בכותרת הצרכים שלי פשוטים מאוד: רק לחצן קדימה ואחורה. אודה אם תזהירו אותי מיצרן מסויים או תמליצו על יצרן כלשהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכבר מצוין ומאוד נוח של הMX518 שאתה יכול לרכוש בבאג ב160 ש"ח ועכשיו אפילו יש לך מוצר שני ב80 אחוז הנחה ככה שתוכל לקנות עוד משהו. תעשה חיפוש עליו אני מניח שיספק תצרכים שלך מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך מוצרים אחרים, ובכל מקרה באג היא חנות הזויה מבחינת מחירים. במחיר שציינת אפשר להתחדש כל חצי שנה בעכבר חדש שיעבוד טוב יותר מעכבר יקר בן שנה וחצי.

מה לגבי העכבר הראשון והשני שכאן (שניהם של ג'יגהבייט): http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-mouse&db27504=28103&db66508=66514&orderby=price

אודה להתרשמותכם מהחברה או הדגם.

אני מתכוון לקנות מחר אחד מהם אלא אם תגידו ששניהם גרועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה Logitech הMX518 זה העבר שאני הולך לקנות באופן אישי. אחד העכברים הטובים ביותר שיוצרו אי פעם למרות שהוא מאוד ישן.

יש לי שני חברים שהם עדיין משתמשים בעכבר הזה לאחר 6-7 שנים עם שימוש כבד בעכבר.

אני אישית עכברים פשוטים של 50 שקלים מחזיקים לי שנתיים אפילו או עד שנמאס לי מהם, אבל אני מאמין שגם למשתמש הרסני אין סיבה להחליף את העכבר הזה לפחות לשנתיים.

שווה להשקיע את התוספת של ה100 שקלים עבור עכבר שעמד במבחן השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...