כרטיס מסך עד 300 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך עד 300 ש"ח

roxnity

Recommended Posts

המאוורר של הכרטיס מסך שלי התחיל לקרטע, פעם אחת עובד ופעם אחת לא, ובכלל הוא התחיל להסתובב יותר מידי לאט.

אני כבר מעדיף לא להשקיע על חדש לכרטיס כי זה כרטיס די ישן (9600GT) והוא מגיע במנוחה ל-80 מעלות, אני מעדיף כבר לקנות כרטיס חדש :)

אלה הפרטים:

- אני צריך כרטיס חדש עד 300 ש"ח.

- המחשב שלי:

מעבד : e8400 3.0GHz

זיכרון : 2gb DDR2

לוח אם : p7n Platinum (כן כן, את המחשב מכר לי איזה אחד באייבורי)

ספק : EZcool 500W.

הכרטיס הוא למטרת גיימינג, תנסה למצוא את האחד שאפשר להפיק את הביצועים הכי טובים באזור התקציב, משהו שיותר טוב מה-9600GT בכמה שאפשר (באזור התקציב).

החריץ של הכרטיס מסך לדעתי הוא PCI-E, אבל אולי מישהו מכם יהיה מוכן לבדוק את העניין טיפה לעומק ויחסוך טעות מיותרת ;)

אני מעדיף לקנות את הכרטיס בחנות KSP או בכל חנות שהיא אמינה ונמצאת בבאר-שבע.

* משהו מעניין ומוזר, תראו פה את הלוח אם. אצלי החריץ של הכרטיס נמצא ליד הסטיקים של הזכרונות ובתמונה הם ממש לא קרובים, איך זה ייתכן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רק יד שנייה בתקציב הזה.

יש לך 4850 ב-280 כאן במדור יד שנייה, או 4770 אם הספק שלך ממש חלש (מה דגם הספק?)

הספק הוא EZcool 500W.

אני מעדיף לקנות חדש, אני לא צריך כרטיס בשמיים אלא רק משהו שהוא יותר טוב מה- 9600GT.

דרך אגב, תסתכל פה ותראה את הלוח אם. אצלי החריץ של הכרטיס נמצא ליד הסטיקים של הזכרונות ובתמונה הם ממש לא קרובים, איך זה ייתכן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהצאתי לך (אני לא יודע מי אמין או לא, תבצע בדיקה לכרטיס) 4850 או 4770 עם עדיפות לשני בגלל הספק.

טוב .. כנראה שאני איכשהו אנסה לסדר את הבעיה עם המאוורר .. לא שווה לי להשקיע על זה ..

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...