האם יש תמיכה ב-SLI בלוחות אם חדשים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש תמיכה ב-SLI בלוחות אם חדשים?

DimRah

Recommended Posts

ערוך בבקשה את כותרת הדיון לכותרת עניינית על-פי חוקי הפורום.

כדי להפוך את הכותרת לעניינית נסח בה את השאלה.

לא ממש הבנתי מה אתה שואל. האם אתה שואל לגבי ערכת שבבים של או באופן כללי על לוחות המאפשרים יצירת מערך SLI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר ברור אבל לא לגמרי כי אני לפחות לא מבין למה אתה מתכוון כשאתה אומר לוחות אם חדשים, אבל מכיוון שיש לוחות אם לכל פלטפורמה שתומכים ב- אז התשובה היא כן. כאן חשוב להדגיש שלא כל לוח תומך או מאפשר מערך מרובה כרטיסים (שלדעתי הוא מיותר אלא אם כן אתה משחק ברזולוציות גבוהות חריגות), אך בהחלט ניתן למצוא לוחות כאלה התומכים רק ב-CFX או ב-CFX/SLI (ואת המידע הזה ניתן למצוא במפרט הלוח).

אם תציין באיזה פלטפורמה אתה מעוניין (עבור איזה מעבד) ניתן אולי יהיה לעזור באופן ממוקד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבור 2500K...

אבל נראה לי אני ארד מעניין ה- מאחר ואני לא קונה ישר שני כ.מסך.

אני מתכנן בעתיד לרכוש עוד מסך, ובגלל זה חשבתי קדימה וחשבתי שעדיף שיהיה לי מערך מוכן לפני כן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערך מרובה כרטיסים הוא די מיותר באופן כללי, יש לו לא מעט חסרונות לצד יתרונות מאוד מוגבלים אם אתה נוהג לשחק ברזולוציות שגרתיות. הנקודה היא שאתה יכול לקבל חווית משחק מלאה גם באמצעות כרטיס בודד ולכן ברוב המקרים מערך מרובה כרטיסים הוא פשוט לא משתלם, על אחת כמה וכמה אם אתה לא משתמש בו כבר מההתחלה.

לגבי ריבוי מסכים, אין לך צורך במערך מרובה כרטיסי מסך בשביל זה. כל כרטיס גרפי היום (כולל הליבה המובנית במעבד אם אתה לא מתכנן שימוש בכרטיס גרפי ייעודי) מאפשר לך לעבוד שני מסכים ללא שום בעיה. לכן זאת בטח שלא צריכה להיות סיבה לשקול מערך מרובה כרטיסים.

אם התכוונת שאתה מתכוון לשחק על שני מסכים (כלומר לפצל את התמונה בין שניהם), ולא רק להשתמש בהם לצורך עבודה משרדית ו/או הצגת , אז כאן ייתכן שכן יש חשיבות למערך שכזה כי מדובר כבר ברזולוציה גבוהה מהממוצע (אם זה אכן המקרה שווה לך להתייעץ בפורום אם יש בזה טעם ואם לא ניתן להשיג חווית משחק מלאה באמצעות כרטיס גרפי בודד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...