המלצה למחשב נייד למשחקים עד 4 אלף שקל, יש חייה כזאת? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד למשחקים עד 4 אלף שקל, יש חייה כזאת?

AndreActcom

Recommended Posts

השאלה האם מלכתחילה המעבר היה דינמי? או שזה השתנה בעקבות שינוי כלשהו שביצעת?

סה"כ, המשתמשים בNBR מדווחים על מס' בעיות שנוצרו מהמעבר ידני->דינמי. אולי מדובר על בעיות ספציפיות בסדרה DV6-61XX שמופצת בארה"ב ולא כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השאלה האם מלכתחילה המעבר היה דינמי? או שזה השתנה בעקבות שינוי כלשהו שביצעת?

סה"כ, המשתמשים בNBR מדווחים על מס' בעיות שנוצרו מהמעבר ידני->דינמי. אולי מדובר על בעיות ספציפיות בסדרה DV6-61XX שמופצת בארה"ב ולא כאן.

לא נגעתי בכלום, הדבר הגיע ככה.

זו הטכנולוגיה החדשה של המעבדים שזה מעביר ופועל אוטומטי.

על אילו בעיות מדובר?

אשמח לקישור כדי לדעת איך להמנע מהדברים.

אגב,

למעבדים החדשים של INTEL אכן יש בעיה, וHP הציגו מספרים סידוריים ש"נגועים"

מבירור עם הנציג ובדיקת המספר הסידורי - המחשב יוצר כחצי שנה לאחר תיקון הבעיה כך שהמחשב לא "נגוע" במעבדים התקולים.

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c02714550&lc=he&dlc=he&cc=il〈=he&product=5062442

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת האם ה switchable graphics לוקח קצת משאבים מהמעבד ויכול להוריד את הביצועים במשחקים (אפילו עם זה משהו כמו 3%)? לאומת אם לא היתה את האופציה הזאת בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר בדיקה מקיפה על המחשב שרכשתי, טעיתי בדבר אחד.

המערכת אמנם כן יודעת לשנות את הכרטיסים בחכמה בהתאם לצורך,

אך הטעות היא שאפשר לשנות ידנית.

כעיקרון ישנם 2 סוגי מצבים שראיתי:

1. חסכון בכח - כרטיס שולט

2. מקסימום ביצועים - כרטיס ATI שולט

אני אישית משתמש ב-2, אך מה שטוב - שרק כשאני צריך כ.מסך חזק הוא הדומיננטי.

במצב של גלישה רגילה וכו' הכרטיס הדומיננטי הוא של - ז"א זה שפועל הוא והרדום הוא ATI.

במצב משחק \ סרט HD - הכרטיס השולט הוא ATI והרדום הוא .

אבל שוב,

זה כן שינוי שאפשר לעשות ידנית, אך המערכת עדיין "עוקפת" ברגע שהיא צריכה כ.מסך בעל משאבים רבים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

joha132 שלום, האם כשאתה מעביר בין ה"כרטיסים", המסך שלך נהיה חשוך לכמה שניות כמו ב 3310 ?

ואם לא, אז איך אתה מזהה שהצלחת להחליף בין ה"כרטיסים" ? איפה רשום מה פעיל ?

והעברה בינהם נעשית בקליק ימני על העכבר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

joha132 שלום, האם כשאתה מעביר בין ה"כרטיסים", המסך שלך נהיה חשוך לכמה שניות כמו ב 3310 ?

ואם לא, אז איך אתה מזהה שהצלחת להחליף בין ה"כרטיסים" ? איפה רשום מה פעיל ?

והעברה בינהם נעשית בקליק ימני על העכבר?

תודה

כשאתה מעביר בין 2 ההגדרות (האחת היא שמירת כח והשנייה היא מקסימום ביצועים) אתה ממש רואה את המסך הופך לשחור למספר שניות, ואז שוב הצג עולה.

על המסך עצמו אתה רואה את סמל הכרטיס מסך (Intel / ATI) כאשר זה בראשון, וATI זה בשני.

ההעברה ביניהם נעשית בתוכנה AMD Catalyst™ Control center הידועה בשם CCC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזו בדיוק הייתה כוונתי - סוויץ' בין הכרטיסים דרך ה-CCC ומשום מה, משתמשים בסדרה הזו ובסדרה החדשה יותר DV6-61XX בארה"ב, מדווחים שהסוויץ' השתנה לאוטו' בלבד (שזה מה שהאופטימוס עושה כמיטב הבנתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי שם בפורום שהם טוענים שזה מפריע לגרפיקאים שצריכים OPENGL או אוטוקאד ואולי למשחקים מסוימים. אני לא מבין בזה.

מישהו יכול לפרט קצת?

אגב אני רואה שהם העלימו גם בחוברת הדרכה את הפיסקה על שינוי גרפיקה שהיתה בדגמים קודמים.מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בערב עשיתי עדכון לתוכנה ולדרייברים.

אוכל בוודאות לומר שעדיין הדבר כן ניתן לשינוי ידני, ועדיין הדבר כן מעביר אוטומטית למקרה ששכחתם להחליף לכרטיס החזק.

לדעתי זו תכונה טובה, ועדיין מאפשרת העברה ידנית.

לא נתקלתי בשום בעיה עד כה בדגם זה, ולפי מה שאני קראתי המכנה המשותף לכל אותם מתלוננים - אלו לדגמים בהם המספר הסידורי הוא מתחת ל-108 ז"א לפני תיקון הבעיות.

פרסמתי פה את הבעיה במעבדים החדשים של אינטל, מוסבר שם ש- "תיקנה" את אותן הבעיות במחשבים החדשים, וזה אומר החל מדגמים בעלי מספר סידורי 109+ (הספרה השלישית עד השישית במספר הסידורי)

אותם דגמים חדשים, יוצרו בפברואר 2011 לאחר כל תיקוני הדגמים הישנים יותר.

כל זאת קיבלתי כידיעה במייל של נציג ובה הוסבר לי כל השינוי, והתהליך שעברו הסדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום joa132

רציתי לשאול האם הדגם 6020 רועש באופן חריג? היתה לי בעיה כזו עם דגם אחר של (3310) שבו הרעש מהמאוורר היה חזק בצורה בלתי רגילה כך שנאלצתי להחליף אותו במשך שלוש פעמים.. כך שדי איבדתי אמון בסדרת הdv6. אני מחפשת דגם אחר עכשיו ויש לציין כי מחשב חלש זה אחד הפרמטרים החשובים עבורי מאחר וגם אני סטודנטית להנדסה, עובדת הרבה בלילה וכו...

אודה לתשובתך,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אני מתלבטת אם לרכוש את המחשב שלך או את הדגם השני מהסדרה, ה6010, שבו מעבד i3 ו- 320gb הרדיסק. ידוע לך מה ההבדל המתבטא בין שני הדגמים? ועד כמה השוני משפיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתי בשביל להמליץ לך את ה 6020EJ וראיתי שכבר אחרים עשו זאת ;D

אם הייתי בשוק כיום למחשב נייד בתקציב שלך אז ללא ספק הייתי לוקח אותו עוד לא יצא לי לראות ניידים אחרים עם הכרטיס 6770M בארץ חוץ מהאח הגדול שלו 6040EJ אבל עולה 5600 ש"ח ובא עם מעבד i7-2630QM

ואם 4ג"ב לא יספיק לך תוכל להוסיף לו עוד סטיק של 4 ב איזה 200 ש"ח

הדגם הנ"ל מגיע היום ב-KSP עם 6GB זיכרון

והם אומרים שיש הנחה למזומן [כמו בכל מקום חח] השאלה היא כמה אפשר להוציא הכי פחות.. אני גם מתעניין בדגם הזה רק שרציתי להביא אותו מארה"ב, אני רואה שאם אין מישהו שחוזר משם זה לא כ"כ חיסכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...