מתלבט בין 2 הגאים למחשב - Fanatec נרכש - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 2 הגאים למחשב - Fanatec נרכש

NuXeR

Recommended Posts

היי,

אני מתלבט בין G27 בעלות של 1820 ש"ח בערך (כולל הכל)

לבין Fanatec GT3 RS V2 + Clubsport Pedals + Shifters בעלות של 2850 ש"ח (כולל הכל)

אשמח לקבל את חוות דעתכם ואם יש בעלים של אחד מהציודים הנ"ל.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הFANATEC לפי דעתי :xyxthumbs:

כל מה שראיתי וקראתי על הדוושות האלה מציינות שזה עולם אחר ואם יש תקציב לך על זה. גם ההגאים שלהם סבבה.

רק מקווה שלא תבוא לנו אח"כ עם שאלה כמו איזה משחקים לשחק עם זה כמו מישהו אחר שפתח דיון וקנה G27.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות בעיקר משבחות את ה-FANATEC, חוץ מה-SHIFTER שלהם שיש לו קליקים מעצבנים והוא נראה פחות טוב משל לוג'יטק.

העניין הוא שעל הלוג'יטק נהגתי כמה פעמים, בעוד את ה-FANATEC אני לא מצליח למצוא בשום מקום, ו/או לשמוע ממקור ראשון בארץ חוות דעת על ההגה. קצת מפחיד אותי להוציא ~2500 ש"ח על משהו שלא ראיתי/הרגשתי אף פעם.

מה גם שללוג'יטק יש את יתרון ה-Modding, אם זה בהחלפת ההגה ע"י מתאם, הלחמת HANDBREAK ועוד.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך סבלנות אני יכול להגיד לך שבעתיד הלא רחוק תעלה ביקורת על ה-G27. אבל מה שיותר מעניין אותי כרגע זה מאיפה אתה יכול להשיג את ה-Fantec?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת דווקא ב-G27 יצא לי לשחק, וקראתי עליו המון ביקורות.

הוא הגה טוב, אבל כולם אומרים שה-Fanatec פשוט בליגה אחרת...... שהBelt Drive מנגון יותר טוב ובמיוחד הדוושות בגירסת ה-Clubsport.

את ה-Fanatec אני יכול להשיג בדרך מאוד "עקומה" של להזמין אותו בארה"ב ולייבא דרך MUSTOP.

ניסיתי לשלוח מייל לחברה אך הם לא מוכנים לשלוח לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע לפי הביקורת של InsideSimRacing ה-GT3 וה-G27 בערך באותה רמה. אישית עדיין לא התנסתי באף אחד מהם, אבל בגדול מתמונות וסרטונים נראה שעל פניו ה-GT3 מוצר עדיף, במיוחד עם הפדאלים.

תראה את זה (מתחיל ב-23:30)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מעדכן שבחרתי ב-Fanatec, אפרט בקצרה את היתרונות/חסרונות עבור אנשים שאולי יחפשו זאת בעתיד.

Logitech G27 -

אפשר להחליף הגה להגה אמיתי של רכב (גדול) באמצעות מתאם של Chilicoke (חפשו ביוטיוב/גוגל)

לפי הביקורות של אנשים שנהגו על שניהם, אומרים שה- חזק יותר מבחינת ה-FFB אבל פחות מדוייק.

קנייה הכי זולה שמצאתי - 300 דולר כולל משלוח באמאזון , ולאחר מכן ייבוא באמצעות MUSTOP.

מחיר סופי : סביבות ה-1850 ש"ח

Fanatec GT3RS V2 + ClubSport Pedals -

ההגה גדול משל לוג'יטק, אך לא ניתן להחלפה.

אומרים שה-FFB שלו חזק מספיק, ויותר מדוייק בגלל שהוא משתמש במנגון Drive Belt במקום ב-Gear כמו בלוג'יטק.

הדוושות הן עולם אחר לגמרי... גם במראה, גם באפשרויות הכוונון ובעיקר בגלל שהברקס משתמש ב-Load Cell, מה שאומר שעוצמת הבלימה נקבעת כמו ברכב אמיתי בעקבות -עוצמת- הלחיצה, ולא המרחק שהדוושה עוברת/נלחצת.

מחיר סופי משוער: 2250 ש"ח.

לגבי Shifter הם אמורים להוציא אחד מתקדם שיתומחר סביבות ה-100$ אך לא ידוע מתי. אני החלטתי ללכת על SST Lightning Shifter שהוא חיצוני ומתחבר ב-, מביקורות וסרטונים שראיתי ביו טיוב הוא אמור להיות אדיר... הבעיה היחידה זה מחירו, 260$ כולל משלוח לישראל (אך לא כולל מסים). יקר ללא ספק.

אעדכן כאשר החבילה תגיע אודות העלויות, התהליך והמוצר עצמו כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה מוסיף כבר את השיפטר הרגיל שלהם, כולה 30$ מקסימום מחליפים אח"כ אם הוא לא מספיק טוב. ואגב טעות אחת במה שאמרת, ה-FFB של Fanatec אמור להיות מטורף, בביקורות אומרים שזה לא הגיוני לשחק מעל 30%.

בכל אופן תתחדש, ואל תשכח לעדכן עם מחירים סופיים ורשמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיפטר הרגיל ירד ל-30$ בעקבות התקרבותו של ה-ClubSport Shifter. הם טוענים בכל תוקף במיילים שהוא לא יצא בקרוב.

לצערי כנראה שאזמין שיפטר נפרד...

השיפטר שלהם נחשב מאוד גרוע, ואחרי שראיתי ביו טיוב (או יותר נכון שמעתי) את רעש ה"קנאאקק" שהוא עושה, אני מעדיף לא להשתמש בו בכלל.

מבחינת העלות, לא מדובר ב-30$ אלא בתוספת של מכס+מע"מ ומה שיותר גרוע זה שילוח של MUSTOP.... ה"משקל הנפחי" של הקופסא הזו מוסיף עולה הרבה כסף למחיר השילוח מארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום לכולם,

הבטחתי לעדכן, אז ככה:

1. החבילה נשלחה מ-Fanatec USA אל חברת MUSTOP שמביאה את המשלוח לארץ עבורי. (שבוע)

2. המחיר ששולם ל-Fanatec הוא 1220 ש"ח עבור GT3RS V2 + Clubsport Pedals.

3. המחיר ששולם ל-MUSTOP בגין שילוח כולל ביטוחים חריגות וכו' הינו כ-170$ בערך, והחבילה צפוייה לעבור במכס כך שיתווספו עלויות נוספות.

עדכונים בהמשך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום לכולם,

בשעה טובה החבילה הגיעה ביום א' !

ההגה מעולה, הדוושות בליגה אחרת לגמרי מכל דבר שעד היום ניסיתי...

איכות הגימור מעולה פשוט.

המוצר עצמו כולל שילוח בארה"ב: $351.95

שילוח: (דרך Mustop)

1. עמלה בסיסית 17$

2. עמלת שחרור ממכס 3.5$

3. עמלת משקל 180$

4. עמלת ביטוח 4$

מסים:

1. מכס: $47.43

2. מע"מ: $70.72

זיכויים: 33$ (בעקבות הצעת מחיר משופרת שקיבלתי בטלפון)

סה"כ בשקלים יצא לי בערך: 642$, או 2180 ש"ח.

בנוסף, אני מזמין הילוכים של SST Lightning...

האם יש מעוניינים בתמונות? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...