XF-I GAMER FATALITY - עצות שאתם מכירים להחזרה של כרטיסים מהמתים. (נפתר!). - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XF-I GAMER FATALITY - עצות שאתם מכירים להחזרה של כרטיסים מהמתים. (נפתר!).

Vidati

Recommended Posts

עקב חיפוש אוזניות חדשות למשחקים החלטתי לנסות להחיות את הכרטיס המת שלי.

אני אתחיל מהתחלה:

יום בהיר אחד הכרטיס לא זוהה במערכת (אני לא סגור אם זה היה וויסטה או 7) ניסיתי לשנות מיקום בלוח אם, דרייברים שונים אבל שום דבר לא עזר והוא רשם לי UNKNOWN DEVICE לבסוף התייאשתי מהכרטיס שעלה לי 600 ש''ח וחזרתי לכרטיס החצי מובנה שלי (הכרטיס קול בעיקרון מובנה אבל הוא בא בניפרד עם הלוח אם) היום ניסיתי להתקין אותו שוב, כיביתי את המחשב חיברתי את הכרטיס והדלקתי....

המחשב עלה כתב לי שהוא זיהה חומרה חדשה ולבסוף שהוא לא הצליח להתקין אותו (יש לציין שאני עם 7 עכשיו וביוס מעודכן להכי חדש של ASUS) עד כאן הכול טוב ויפה, בגלל שהוא לא הצליח להתקין את הכרטיס הוא ישר מפנה אותי לקבל עזרה באינטרנט או לחפש דרייברים באינטרנט, מה שמפתיע הוא שלראשונה הוא זיהה את הכרטיס כ-XF-I GAMER FATALITY PRO, ואפילו הפנה אותי לאתר של ואוטומטית התחיל להוריד את הדרייבר, פה הייתי טיפה מבסוט כי עד לפה עוד לא הגעתי.

הדרייבר הותקן בהצלחה עשיתי ריסט שוב...

המחשב עלה אבל בלי וכשאני נכנס להגדרות של הדרייבר אני מקבל שגיאה שהכרטיס לא מזוהה על ידי הדרייבר ומה שמוזר הוא גם לא קיים בDEVICE MAMANGER, אז איך הוא ידע איזה דרייבר להוריד??

מישהו יכול לשפוך קצת אור על הנושא או לעזור לי להחיות את הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אכלתי את אותו סרט עם x-fi platinum.

מה שבסוף גרם למחשב לזהות את הכרטיס היה ניקוי יסודי של החיבור PCI של הכרטיס.

לא מבטיח שזה יעזור כמובן, זה התנהגות שיכולה להצביע על בעיות עם חומרת הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOWOWOWOW

יש התקדמות!!!

אז ככה אמרתי שאני עושה נסיון אחד אחרון לפני שאני זורק את הכרטיס חזרה למגירה.

עשיתי את הטריק עם התנור שנפוץ בעיקר בכרטיסי המסך, הפעלתי את התנור על 180* (מעלות) ושמתי את הכרטיס לתנור ל7-8 דקות, הוצאתי אותי הרכבתי את כל החלקים שמתפרקים ממנו ועברתי על החיבור שלו עם מסיר לק.

הפעלתי והופה, הוא מזוהה במנהל התקנים + חיברתי אליו את הרמקולים....

ב10 שניות לא שמעו כלום, לאחר מכן התחיל להופיע צליל חלש, אחרי דקה בערך היה צליל שאפשר להבין שירים ועכשיו הכרטיס עובד טוב הצליל טוב ונקי אבל אני עדיין לא יכול להיכנס לדרייבר, הוא כותב שהדרייבר של קרייטיב לא מזהה התקן מותקן במחשב, אבל למרות שאני עכשיו שומע דרכו..

משהו הזויי!! אני חושב על להתקין את הדרייבר מחדש אבל קצת חושש כי הבעיה תחזור.

משהו יכול להסביר את התופעה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי משהו דומה עם הכרטיס מסך שלי (8800GT)

הוא לא עבד, אפיתי אותו, עכשיו עובד.

אבל מה בהתחלה כשחיברתי אותו לא הראה כלום. כמה ניסיונות, בסוף עלתה תצוגה.

עשה קצת בעיות, ואחרי כמה הפעלות מחדש של המחשב הותקן גם הדרייבר בהצלחה!

תנסה להסיר את הדרייבר הקודם ולהתקין שוב, או פשוט להוריד את הדרייבר העדכני ולהתקין.

אני לא חושב שיש סיבה שהוא יחזור לשבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בסופו של דבר לקחתי סיכון ומחקתי את הדרייבר והתקנתי חדש והכול עובד פיקס עכשיו, ולחשוב שהכרטיס הזה שוכב אצלי במגירה כבר 7-8 חודש... :facepalm:

בכל מקרה אני שמח שפתרתי את התקלה בדרך מקורית :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל אתה מפרק את הכרטיס מכל דבר שיש לו ברגים.. היה לי נורה מגניבה כזאות של הסמל של FATALITY הסרתי אותה וכמו כן גם את התופסן של הכרטיס (החלק שאתה מבריג למארז), שם על 2 כדורים של נייר אלומיניום ולתנור ל7-8 דקות, כמובן שהתנור מחומם מראש ל180 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...