בעיה | נייד HP Pavilion dv6-6020ej - כרטיס מסך "מתחלף".. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה | נייד HP Pavilion dv6-6020ej - כרטיס מסך "מתחלף"..

Joha132

Recommended Posts

אהלן חברים,

שאלה פשוטה לי אליכם, שלא הצלחתי לעלות על תיקונה או טיפול הבעיה:

הדגם:

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/il/he/ho/WF06b/321957-321957-3329744-64354-64354-5048664-5062471.html

בנייד שלי יש את התכונה של כרטיס מסך מתחלף,

ז"א שבעט עבודה הוא פועל על הכרטיס החזק, וכשלא צריך הוא על הכ.מסך המובנה של .

הבעיה היא - כשאני נכנס דרך CCleaner, הוא מראה רק כרטיס מסך המובנה, ולא את הכ.מסך שיש.

גם בהגדרות אין אפשרות לראות שאכן הכרטיס מסך ה"מקצועי" יותר הוא הכרטיס מסך אלא הכ.מסך של .

אשמח אם תוכלו לעזור לי לעלות על הבעיה או הדבר הזה,

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא פירטת לגבי מה ששאלתי, בכל אופן באופן וודאי המחשבים מהסדרה הזו שמותקן בהם 6770 של בעבר היו עושים זאת ע"י לחיצת כפתור וכיום זה נעשה באופן אוטו' (עפ"י משתמשים זה פחות טוב ממה שהיה).

ניתן לראות שרשורים רבים בנושא בNBR, השינוי כנראה נגרם ע"י עדכון ביוס/CLEAN INSTALL, אין כרגע דרך פעולה שבאופן מלא פותרת את הבעיה ומחזירה את ההחלפה ללחיצת כפתור.

האם ישנם בעיות מובהקות שמופיעות אצלך בעקבות כך?משחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לי מחשב נייד חדש של לנובו - B560, מעבד I5 M480 וגם הוא הגיע עם שני כרטיסי מסך

המובנה - Intel HD graphics והייעודי - 310M

כרגע לפי מה שאני מבין הכרטיס שהמסך משתמש בו הוא המובנה של כאשר אני בודק את מאפייני התצוגה

חשבתי שהתקנת דרייברים מעודכנים של תסדר את העניין ועכשיו אני מבין שזאת הייתה טעות לבחור ב clean install

האם אפשר לקבל מידע נוסף לגבי הטכנולוגיה (שם שלה? ) או בכלל דרך השימוש בשני ? האם יש אפשרות לקבוע אחד מהם ככרטיס היחידי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 בעיות

א. בכל מצב של כרטיס מסך גרפי או חיצוני, רואים בהגדרות של חווית וינדוס שהוא תומך רק ב DIRECT 10 למרות שהכרטיס החיצוני אמור לתמוך בDIRECT 11 . האם רק כשמטעינים משחק עם DIRECT 11 היכולת הזו תופעל ותירשם בוינדוס ? האם המשחק עצמו הוא זה שמטעין את היכולת הזו או שהיא צריכה להיות רשומה בילט אין כבר במחשב עם המעבר לכרטיס החיצוני, עוד לפני הטענת המשחק?

ב. האם עידכוני תוכנה של וינדוס בעתיד עלולים לשבש את היכולת לשנות ידנית את הכרטיסים ? ולהביא למצב של כרטיסים דינמיים עם כל הבעיות שרשום בפורומים של נוטבוק ריביו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

מצטער על ההקפצה, אבל זה די בעניין..

קניתי Vostro 3450 עם אותו סיפור של כרטיס מסך מתחלף - switchblade graphics (אוטומטית).

משום מה, הוא לא באמת מתחלף. במשחקים, סרטי HD, למרות שמוגדר לו להחליף בCCC, הוא לא מתחלף, ומרגיש את זה בביצועים.

וידאתי את זה גם דרך הדרייברים של הכרטיס המובנה של - יש שם סעיף שנקרא Active Card, ותמיד מופיע הכרטיס של .

לא מצאתי אחרי חיפוש מישהו עם בעיה דומה... מישהו נתקל?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שיש בעיה, אני אנסה לעזור.

קודם כל, למחשב (תוכנה) ישנם 2 מצבים:

1. צריכת חשמל

2. ביצועים מקסימליים.

שימו לב, שבכדי לעבור אוטומטית צריך להגדיר משתמש חדש בתוכנה, היא לא תעשה את זה לבד.

אתם אמורים להגדיר לה להיות בביצועים מקסימיליים, כאשר ישנה עבודה - לעבור לכרטיס המסך המיועד, וכשאין להשתמש בשל .

כך או כך, זה לא משנה מה תבחרו - עדיף שאם אתם יודעים שאתם צריכים כ.מסך טוב תשתמשו בביצועים מקסימיליים כברירת מחדל.

עוד דבר שיש לשים לב, כשהמחשב מחובר לחשמל הוא תמיד יהיה בביצועים מקסימיליים (אם הגדרתם) וכשמנתקים הוא משנה.

אני אישית משתמש בביצועים מקסימליים. לא עובר בכלל לשל (רק כאשר לא מחובר לחשמל ואז זה עובר לצריכת חשמל - כ.מסך אינטל)

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...