מצעד הגאווה - במה יש להם להתגאות? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה - במה יש להם להתגאות?

lev-27

Recommended Posts

את מצעד הגאווה במתכונתו הנוכחית צריך להפסיק, זה לא קשור לעובדה שהם מתגאים בהיותם הומואים, זה קשור לכך שאת מה שעושים שם לא צריך לעשות בפרהסיה גם אם זה בין בין גבר ואישה במין רגיל.

יותר מכך המצעד הזה משריש את הבעיה הגאה שכמעט נעלמה היום, גורם לאנטיגוניזם רב גם אצל אלו המקבלים אותם כפי שהם. אין שום הגיון במצעד הזה חוץ מהעובדה של לצחוק לאנשים בפרצוף. שלא יתפלאו אחר כך שקורים מקרים כמו הרצח בבר נוער (מקרה חמור של רצח לכשעצמו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא אורגיות, מתחילים מקטן, שיחות, דיונים מגדילים לסמינרים. אותה שיטה שיש בהרבה מאוד קבוצות אחרות שזוכות לביקורת שלילית מאוד (באחת מההודעות הקודמות הזכרתי את הנוער העובד והלומד שפועל בדרך דומה). בסופו של דבר יש שם ילדים שלא בגיל המתאים שאין להם מה לעשות שם גם אם זה רק לדבר, מועדונים כאלה הם לא חוג, כמובן שהילדים הולכים לשם ללא ידיעת ההורים ובסופו של דבר זה מרחיק בין הילד להורים שלו. לילדים האלה אין מקום בשום איגון שמנסה להשפיע על העתיד שלהם בצורה כזו, שיתנו להם לגדול בשקט ולהבין לבד מה הם ומה הם רוצים לעשות כשהם יהיו גדולים בלי כל מיני זיוני שכל של כל מיני אנשים שמנסים לקדם את האג'נדה שלהם ומנצלים אותם לרעה.

להיות הומו/לסבית (או כל נטייה מינית אחרת) זה דבר מולד, לא דבר נרכש. בסופו של דבר - או ש"יש לך את זה" או שלא ושום "זיוני שכל" מגיל צעיר יוכלו לשנות את זה - כי זה בגנים שלך. אם אדם מגיע לשם בגיל 13 או פחות זה כנראה כי הוא מרגיש לא בטוח בעצמו והוא רוצה לקבל עזרה מאנשים שמבינים אותו והיו במצב שלו - מקסימום מעורר בך ספק, דבר נורמלי לגמרי לכל בן נוער (חפש קצת בגוגל). נכון, לא הייתי במקום כזה מעולם ואני לא הומו, אבל אני בטוח שאף אחד שם לא מכניס להם לראש "אתם הומואים ולהיות הומו זה נפלא ונהדר והרבה יותר טוב מלהיות סטרייט" (בין היתר כי לצערי הרב במדינת זה לא, אתה מוזמן לחפש כמה התבטאויות של חברי כנסת חרדים שמייצגים את הקיצוניות ההפוכה).

לגבי ההוא ששאל על ראש ממשלה הומו - כבר יש חבר כנסת הומוסקסואל - אני מניח שגם לא תצליח לנחש מי זה (אני אחסוך לך את החיפוש, ניצן הורוביץ ממר"ץ) שפועל רבות למען הקהילה הגאה ולא רק. אני לא רואה שום סיבה שלא יהיה ראש ממשלה הומו (רק שאז לא ממש תהיה ה"גברת הראשונה" - או שכן? ;D ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב >13 זה לא נוער, יש להם הגבלת גיל והם חורגים ממנה מתי שהם רוצים כי אין ביקורת.

איזו הגבלת גיל? :kopfpatsch: לא מוכרים שם אלכוהול ואין שם הימורים, לא מתבצע שם שום דבר לא חוקי, אתה ניזן משמועות ומסדרות, זה בית מחסה לא מועדון חשפנות :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ההוא ששאל על ראש ממשלה הומו - כבר יש חבר כנסת הומוסקסואל - אני מניח שגם לא תצליח לנחש מי זה (אני אחסוך לך את החיפוש, ניצן הורוביץ ממר"ץ) שפועל רבות למען הקהילה הגאה ולא רק.

אני משער שיש הרבה יותר מאחד... בישראל יש הרבה מאוד הומוסקסואלים קבורים עמוק בארון, חלקם הגדול אף נשוי עם ילדים. לא קל להיות הומו בישראל או בכלל בעולם, אני מאוד שמח שאני לא כזה. קשה במיוחד להיות הומו בחברה מסורתית/דתית ויש הרבה הומוסקסואלים מאוד מסכנים בקהילה הדתית/חרדית/ערבית בישראל.

לגבי ראש-ממשלה, מצידי שיהיה טרנס-ג'נדר ויפתח כל שנה את אירועי יום הגאווה, העיקר שיעשה את העבודה כמו שצריך!

ממש לא אורגיות, מתחילים מקטן, שיחות, דיונים מגדילים לסמינרים. אותה שיטה שיש בהרבה מאוד קבוצות אחרות שזוכות לביקורת שלילית מאוד (באחת מההודעות הקודמות הזכרתי את הנוער העובד והלומד שפועל בדרך דומה). בסופו של דבר יש שם ילדים שלא בגיל המתאים שאין להם מה לעשות שם גם אם זה רק לדבר, מועדונים כאלה הם לא חוג, כמובן שהילדים הולכים לשם ללא ידיעת ההורים ובסופו של דבר זה מרחיק בין הילד להורים שלו. לילדים האלה אין מקום בשום איגון שמנסה להשפיע על העתיד שלהם בצורה כזו, שיתנו להם לגדול בשקט ולהבין לבד מה הם ומה הם רוצים לעשות כשהם יהיו גדולים בלי כל מיני זיוני שכל של כל מיני אנשים שמנסים לקדם את האג'נדה שלהם ומנצלים אותם לרעה.

מרגע שזהותו המינית של אדם התגבשה (וזה קורה עוד לפני גיל 13) אי אפשר "להפוך" אותו, כמו שכל מיני רבנים חושבים. אפשר רק לדכא ולהדחיק, לחתן בכוח עם אשה שהוא לעולם לא יאהב במובן הארוטי של המילה ולדחוף אותו לשולי החברה על מנת להשיג אהבה אמיתית וסיפוק מיני (שני דברים שאני חושב שהם צורך בסיסי של אדם).

בני נוער בעלי זהות מינית הומוסקסואלית נמצאים במצוקה גדולה מאוד, חברת בני הנוער ברובה מאוד הומופובית ולעיתים אף אלימה. המשפחה עשויה שלא לקבל את נטייתו של הילד ובמקרים קיצוניים אף לזרוק אותו מהבית. לאיפה אתה רוצה שהם יפנו? אדם במצב כזה חייב מקום לדבר, לשפוך את הלב, לפגוש אנשים שנמצאים באותו מצב כמוהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי להיות במועדון הנוער הזה לפני הפיגוע.

יש שם משחקי קופסה, ביליארד, גיטרה שאפשר לנגן, לפעמים נעימה, טוסט ושתיה וכאלה במחירים סמליים ביותר. אנשים מאוד נחמדים!

ילדים באמת טובים שבאמת מחפשים שייכות ומישהו כמוהם, יש קיר שלם עם הסברים ועלונים למין מוגן והסכנות באיידס - בין אם אתם חיים בעולם הזה או לא סטרייטים כבר עושים את זה בגילאי 13-14 אז כנראה שהגילאים יורדים ומה שנחשב פעם לגיל 12 זה לא מה שהיום וילדים יותר מודעים למיניותם בגיל צעיר - אפשר להתעלם מזה ולהתנגד לזה, או שאפשר להסביר כבר בגיל מוקדם בשביל שלא יהיה מאוחר מידי.

אין שום דיבור שיכנוע להיות דבר כזה או אחר, אין שום שיכנוע לסקס ולהפך יש איסור לקיים סקס כלשהו במתחם!

לאנשים יש פנטזיות משלהם וממציאים שטויות, שומעים "מועדון" ישר חושבים על DJ ומוזיקה מטורפת וכולם עושים סקס.. ממש לא.

אפשר יותר להשוות את זה למועדוני יום של הזקנים.

אנשים מדברים פה על עירום, במצעדי אהבה בחורות גם משתפשטות וחושפות ציצים, עם זה אין לכם בעיה? אנוכי מצדכם.

יש לא מעט קהילות אחרות שבשביל לקבל את מה שהם רוצים הם עושים תרור ושורפים פחים והורסים את המדינה..

הקהילה הגאה בשביל לקבל דברים עושה פעם בשנה בלבד הפגנת אהבה .. אולי אם הם היו עושים תרור היו מעריכים אותם יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שבגיל 12 מפתחים נטייה מינית. יכול מאוד להיות שבילוי במועדון כזה בגיל כזה יכול רק לגרום להתפתחות נטייה מינית

בניגוד ל"גנטיקה" או "גורמים סביבתיים" (או מה שמשפיע על הנטייה הזאת, כלום עוד לא מוכח) של אותו בן אדם.

קל לחשוב כי המועדון הזה יכול להיות מפלט של נוער בסיכון בלי קשר לנטייה מינית ואז כל מה שציינת לעיל עלול להתרחש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שבגיל 12 מפתחים נטייה מינית. יכול מאוד להיות שבילוי במועדון כזה בגיל כזה יכול רק לגרום להתפתחות נטייה מינית

בניגוד ל"גנטיקה" או "גורמים סביבתיים" (או מה שמשפיע על הנטייה הזאת, כלום עוד לא מוכח) של אותו בן אדם.

קל לחשוב כי המועדון הזה יכול להיות מפלט של נוער בסיכון בלי קשר לנטייה מינית ואז כל מה שציינת לעיל עלול להתרחש.

זה לא בשביל ילדים בסיכון, מה שאתה מתכוון נקרא בית דרור שהוא מקום שמקבל ילדים שנזרקו מהבית בשל נטייתם המינית.

המועדון הוקם לנערים (לא ילדים) שקשה להם להשתלב בחברה בשל היותם בעלי נטיה מינית שונה. המקום בא לתת תמיכה ומענה לאותם נערים.

יש גם נערים שהפנימו את נטיתם ועדיין הולכים לשם, כי עדיין זה המקום שנותן להם את התחושת שייכות הכי טובה.

לנוער בסיכון יש מספיק עמותות שעוזרות ותומכות, זה לא מחייב שיהיה אותו דבר, הומואים לא חייבים להיות בסיכון, ואתה לא יכול לשלב ילד שקיבל מכות בבית לילד שמרגיש שונה רוחנית.

אם ילד עושה חיפוש באנטרנט כי רע לו בבית המקום האחרון שהוא ימצא זה את המועדון הזה. רוב אנשי המועדון הכירו אותו כדרך אירגון הנוער הגאה או IGY ולשם גולשים נערים ונערות מגילאי 14-23 בעלי נטיה מינית שונה.

IGY גם מפעיל קבוצות חברתיות של גילאי 14-17 ו 18-23. עד לא מזמן העמותות האלה לא קיבלו אף לא תקציב מהמדינה והיה קושי רב למצוא מקומות מסודרים לפגישות האלה. היום ממה שידוע לי המדינה קצת יותר תומכת אך עדיין כל התרומות מגיעות מאנשים פרטיים והתנדבויות.

תחשוב מה שתחשוב, ברגע שילד בן 12 מגיע אל הפורומים ומביע רגשות כאבים, זה דבר שקשה להתעלם ממנו רק בגלל שהוא בן 12. לרוב התמיכה נעשית דרך הפורומים עד שהוא מגיע לגילאים שמאפשרים כניסה.

ואם אתה חושב שזה לא בסדר, יש לא מעט נערים שכלל לא מתעניינים בזה ופונים ישר לרחובות בנסיונות להבין את עצמם טוב יותר, שכמובן הדרך זו היא בעיתית והם לפעמים מגיעים למקומות מכוערים, אך אין כמעט דרך לעצור את זה חוץ מלהאשים את ההורים שלא מספיק תומכים ועירניים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכותו של כל בן אדם לצעוד

אתה צודק, זכותו של כל בן אדם לצעוד.

אבל מה שהם עושים במצעד הזה הוא לא "לצעוד", אלא להתערטל בפומבי.

אני דיי בטוח שזה לא חוקי במדינת ישראל, ללא הבדל דת/גזע/מין/נטיות מיניות. אבל מה אני מבין...

יש הבדל גדול בין צעדה/מחאה/הפגנה, ובין מופע חשפנות/פורנו באמצע הרחוב הציבורי - בלי קשר למינים שמשתתפים בו.

מצעד הגאווה הוא בעיקר מצעד הבושה. לא חלילה של הצועדים, אלא של המדינה ורשויות החוק - שלא אוכפות (או גרוע מכך, אוכפות בצורה סלקטיבית) את חוקי המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

282-2011-06-10-767-0-DSC_0008.JPG

אתה צודק, "שום דבר שסטרייטים לא היו עושים ברחוב הומה אדם".... ::)

איך שלא תסובב את זה זאת עבירה על החוק. אתה יכול להגיד שאתה לא מסכים איתו (וזה בסדר גמור), אבל זה לא ישנה את העובדה שהוא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=/90/1830932/1071558/5/@@/media

והבחור עם התחתונים האדומים מקדימה הוא דוגמה "קלה", לא חסרות אחרות שגורמות לאותו בחור בתחתונים אדומים להיראות כאילו הוא לובש בורקה.

מצעד זה מצעד, הסברה זו הסברה.

אנשים שמפזזים בחוטיני (משני המינים) ברחובות העיר, זה לא זה ולא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

282-2011-06-10-767-0-DSC_0008.JPG

אתה צודק, "שום דבר שסטרייטים לא היו עושים ברחוב הומה אדם".... ::)

איך שלא תסובב את זה זאת עבירה על החוק. אתה יכול להגיד שאתה לא מסכים איתו (וזה בסדר גמור), אבל זה לא ישנה את העובדה שהוא קיים.

לא רע :)

מסכים לגמרי שאותה (למשל) היו צריכים לעצור (להגיש תלונה)

http://news.walla.co.il/?w=/90/1830932/1071558/5/@@/media

והבחור עם התחתונים האדומים מקדימה הוא דוגמה "קלה", לא חסרות אחרות שגורמות לאותו בחור בתחתונים אדומים להיראות כאילו הוא לובש בורקה.

מצעד זה מצעד, הסברה זו הסברה.

אנשים שמפזזים בחוטיני (משני המינים) ברחובות העיר, זה לא זה ולא זה.

עד כמה שאני יודע, הם המיעוט המוחלט

הרוב לבושים לגמרי, חלק בלי חולצה

ממש לא מעיד על הכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...