התייעצות לגבי מפרט לשרת אחסון (NAS) אמין + שרת משחקים\הורדות בתקציב - משתלם - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי מפרט לשרת אחסון (NAS) אמין + שרת משחקים\הורדות בתקציב - משתלם

War-Hammer

Recommended Posts

היעוד העיקרי הינו שרת איכסון איכותי מגובה משודך לאינטרנט עם אל פסק

ארבעת ההארדיסקים יעבדו ברייד 10 תוכנתי

יעוד משני הינו שרת בסיסי לפעולות של שליטה מרחוק בשרת בצורה נוחה, שרת הורדות, שיתוף קבצים על גבי האינטרנט, סטרימינג של וסרטים דרך האינטרנט ישירות מהשרת

שליטה מרחוק ב GUI על ידי פרוטוקלים כמו VNC וכדומה

בנוסף גם כשרת משחקים (CStrike/COD/HL/HL2) שיפעיל כמה שרתים (2-6) שיהיו זמינים תמיד אך בשימוש של 1-2 משחקים בפועל בו זמנית עם כמות שחקנים או בוטים נמוכה

בחרתי בתושבת 775 בגלל שיש לי כבר מעבד תואם (Intel P4 524 3.06Mhz 533) ואני לא חושב שאצתרך משהו יותר חזק מזה לדרישות הנוכחיות שלי, אלא אם תשכנעו אותי אחרת...

לוח אם בגלל התמיכה ב וב 4XSATA 2 ובגלל שאין לי :)

לגבי הזכרון אני לא מעודכן ולא התעדכני לכן בחרתי לפי נתונים על הנייר+נפח+מחיר - האם הפטריוט נחשבים כזכרונות טובים או כבעייתים?

ספק - מישהו יודע מי מוכר בארץ את האנטק EA-380D Green או את EA-430D Green? אולי לכם יש המלצות אחרות בכלל לספק כח?

[table][tr][td][/td][td][/td][td][/td][td][/td] [/tr] [tr] [td][/td] [td][/td] [td] Advice Partner Digital Series 600VA UPS PRD650 [/td] [td]

555 ש"ח

[/td] [/tr] [tr] [td][/td] [td][/td] [td] Antec Two Hundred Mid-Tower Gaming Case [/td] [td]

265 ש"ח

[/td] [/tr] [tr] [td][/td] [td][/td] [td] Antec EarthWatts EA-380 380Watt 80+ power supply [/td] [td]

230 ש"ח

[/td] [/tr] [tr] [td][/td] [td][/td] [td] Asus P5G41T-M LX Intel G41 ICH7 DDR3 LGA775 mATX [/td] [td]

255 ש"ח

[/td] [/tr] [tr] [td][/td] [td][/td] [td] Patriot DDR3-1333 8GB Kit (2x4GB) PSD38G1333KH [/td] [td]

375 ש"ח

[/td] [/tr] [tr] [td][/td] [td][/td] [td] Seagate Barracuda LP ST2000DL003 3.5 2TB 5900RPM 64Mb SATA III -X4 [/td] [td]

1,720 ש"ח

3,400 ש"ח[/td][/tr][/table]

מחירים מפנדה

תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...