שאלות ועזרה בבחירת SSD או שניים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות ועזרה בבחירת SSD או שניים

ksn1981

Recommended Posts

שלום לכולם,

עד שננעלתי על Vertex3 Max IOPS, אני קורא יותר ויותר על בעיות איתו! (תודה לאל שההגעה הרשמית שלו המשיכה להידחות)..

חשבתי שהחלופה תהיה ה-M4.. גם שם אני מתחיל לקרוא על אותן הבעיות..

כשראיתי ש- נכנסו לתמונה, אמרתי הם בטח יהיו מצויינים.. שוב אותן בעיות.. כבר עשו RECALL..

נראה לי שזה עניין הבקר.. לא?

אז עם מה נשארתי? 510? אחר?

תודה רבה מראש :)

דרישות:

- נפח -

כיוון ה-120GB.. (מערכת הפעלה ותוכנות)

ואם זה יעזור שקבצי SAMPLES של אודיו ווידאו ישבו גם הם על .. אז אלך על שניים כאלה או על אחד בנפח כפול (אם זה טוב יותר שיישבו על אותו דרייב אך בפארטישן נפרד)..

- אמינות -

ללא תקיעות / ריסטים / מחיקות מידע לא רצויות / חוסר יכולת של מחיקה בפועל (TRIM.. לא?)

- מהירות -

נ.ב. ישל לי לוח P67 (מפרט בצד)

לא אכפת לי שהעתקה/העברה ידנית של קבצים תהיה איטית יחסית (קבצים גדולים וקריאה רציפה.. לא?)

אכפת לי מהנתונים שישפיעו על טעינת ה- SAMPLES (רוב הקבצים אינם גדולים אך בהתחלה הם יועתקו לשם בצורה מסודרת של התקנה דבר שאולי יגרום לכך שקריאתם תהיה סוג של רציפה..לא?)

אכפת לי גם מהנתונים שישפיעו על מערכת ההפעלה והתוכנות (נראה לי שהדבר קשור לקבצים קטנים.. IOPS.. לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעסקתי כבר עם שני M4 256GB ללא שום בעיה.

אם אתה עדיין חושש מהדור החדש אתה יכול בכיף "להתפשר" על הC300 שנותן ביצועי IOPS מעט טובים יותר ויש לו אמינות מאוד גבוהה, לא סתם הוא עדיין מתומחר באותם המחירים של הדור החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה..

- קבצים אישיים (שאני יוזם האת העתקתם/העברתם) - לא אכפת לי!

אך עדיין הרבה יותר טוב מאשר בדיסק קשיח לא?

- קבצי מערכת ההפעלה והתוכנות המותקנות - לא יודע!

- קבצי סאמפלים לשימוש תוכנות העריכה -

וידאו :

די דינאמי אבל ב MB!

אודיו (קבצי WAV):

כ- 2000 קבצים 1-10KB

כ- 3000 קבצים 11-30KB

כ- 3000 קבצים 31-50KB

להמשיך ככה? איזה גדלים חשובים שאציין? גדלים מקסימליים סביב ה-20MB.. סה"כ (בינתיים) כ- 100,000 קבצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהקבצים שציינת ביצועי ה-IOPS יהיו מאוד משמעותיים עבורך, את הצורך למהירות רציפה תרגיש בעיקר כאשר תעשה שימוש בקבצים של לפחות מעל כ100מגה בייט.

בטווח הביניים של הגדלים (לצורך העניין ממגה אחת עד לכ-100 מגה) אתה תנצל בעיקר את המהירות הרציפה אך מכיוון שמדבר עדיין בקבצים מאוד קטנים (יחסית למהירות הרציפה) ההבדל יהיה מאוד זניח בין אחד למשנהו.

לדעתי אתה יכול לקנות את ה-C300 בראש שקט ולהנות מכונן מאוד איכותי שיענה על כל צרכייך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה :)

- קריאה רנדומלית 4K

- כתיבה רנדומלית 4K

- כתיבה רנדומלית מכסימלית

1. בהתעלם ממבחני היצרנים המקונפגים בצורה שמשרתת את המספרים המפורסמים, האם קיימים עוד מבחני IOPS י?

2. האם אלה הם הנתונים הרלוונטיים לפעולת מערכת ההפעלה והתוכנות?

3. אני מבין שאינטל (510 לצורך העניין) הם ממש חלשים בנתוני IOPS אלה.. נכון?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף לא לענות על השאלה הזו מכיוון שלא בחנו עדיין את ה-510, משום מה בדור הנוכחי התוצאות בין האתרים שונים מאוד לא עקביות לכן אני מעדיף שרק לאחר שנבצע את הבדיקות הללו עם המערכת שלנו לענות על זה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...