נטבוק EEEPC 1005 HA - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נטבוק EEEPC 1005 HA

Proww

Recommended Posts

נטבוק EEEPC 1005 HA

אהלן. היום אני אביא לכם סיקור מקורי שלי על מחשב הנטבוק של חברת - שנתיים וחצי אחרי שקניתי, אך עד היום הוא מספק אותי. אז בואו נתחיל חברים!

מפרט תכני:

מעבד

Intel® Atom™ Processor N450 1.66GHz

מסך

10.1 אינץ'

מצלמת מובנית - 1.3 מגה פיקסל + מיקרופון מובנה

מאיץ גרפי - Video

Intel® GMA 3150

זכרון

1024MB DDR2

דיסק קשיח

250GB SATA 5400RPM

מערכת הפעלה

(לפני שנתיים היו מוכרים אותו עם XP) 7 Starter

עברית או אנגלית

תקשורת

כרטיס רשת (IEEE 802.11b/g/n (draft

כרטיס LAN

Bluetooth

יציאות

USB 2.0 x 3, D-Sub, Audio

קורא כרטיסי , יציאת ועכבר (USB לעכבר), Touch

משקל

כ-1.3Kg

מה-זה בעצם Asus EEEPC 1005HA

המחשב הנייד הנ"ל הינו נטבוק (מיני מחשב-נייד) אשר חברת יצרה אותו לפני בערך כשלוש וחצי שנים.

המחשב הנ"ל מספק את מלוא הכוח, ותאמינו לי – יש לו כוח. לנטבוק הזה אין כונן דיסקים (ותאמינו לי זה לא חיסרון), יש לו 3 יציאות , יציאת כבל ואפילו חיבור למסך רגיל (D-sub) ואף WIFI מתקדם.. בכלל צורתו של הנטבוק מאוד נוחה הן לעין והן פיזית.

איך הוא בעצם שימש אותי?

את המחשב הנ"ל לא קניתי בשביל משחקים או – קניתי אותו לצורך לימודי בלבד.

הנטבוק מאוד שימש אותו לכל אורך השנה, עם כל החומרי לימוד בכל המקצועות - ותאמינו לי זה הרבה יותר נוח לכתוב בנטבוק בזמן שיעור מאשר לכתוב במחברת שהיד שלך מתחילה לקבל פרקינסון, בעיקר הייתי כותב ב Word , ואם המורה הייתה צריכה סרטונים על הקמת מדינת (סתם כדוגמה) – באמצע השיעור היינו רואים. בכללי היום כל בית-ספר כמעט ממליץ להשתמש בנטבוק (או אחר) בזמן השיעור. זה יותר נוח, יותר קריא לפעמים ואפילו עוזר בזמן השיעור (דינמיקה, חיפוש מידע בזמן אמת..)

את הנטבוק קניתי בתחילת השנה (לפני כשנתיים וחצי),חודש אחרי תחילת הלימודים, מחברתIvory והנטבוק עצמו עלה לי כ-1950 ש"ח.

עד היום המחשב פועל ללא בעיות, בצורה חלקה.

את המחשב קיבלתי בתור אריזה והוא כלל גם נרתיק שאפשר לשים את הנטבוק בתוכו.

כשקיבלתי את נטבוק, הוא בא יחד עם מערכת הפעלה מקורית של . התקנתי על המחשב Win7 בגירסאת Home ואני מוכרח לומר לכם – זה פועל בצורה חלקה בלי טיפה אחת של תקיעה.

משחקים פועלים על הנטבוק?

באופן מפתיע אני חייב לציין שכן, אכן פועלים משחקים אך לא המשחקים הכבדים של היום.

אישית שיחקתי ב-4 משחקים שפועלים על הנטבוק, שהם: Star Wars, San Andreas, Madbals, ואפילו המשחק הנוסטלגי CSS ואני מאמין שישנם עוד משחקים רבים שפועלים.

כל המשחקים הללו פעלו בצורה חלקה ללא תקיעות מיוחדות.

Internet & WIFI

האינטרנט והן ה- WIFI פועלים בצורה חלקה. אני חייב לומר שהWIFI עצמו חזק וקולט מהירות חזקה! למשל, בסביבה ציבורית זה מצא לי את רוב הרשתות האלחוטיות (בערך 10-15 רשתות) ורובם היו ללא סיסמה - כך שאפשר לגלוש בכיף.

תוכנות, סרטונים, וסרטים:

תוכנות פועלות באופן שותף, סרטונים לא נתקעים, באופן מהיר עולות וסרטים רואים באופן רגיל. המהירות של המחשב יחסית מהיר ולכן ניתן לראות מצגות של , לראות סרטים/סרטונים בצורה חלקה ללא תקיעות.

המחשב קטן, איך ניתן להקליד?

המחשב קטן – משמע נטבוק. אין הרבה מה לעשות בנידון. אני מקליד בצורת "הקלדה עיוורת", כך שזה לא מפריע לי ובנוסף אני כבר התרגלתי למקלדת הקטנה. שורה תחתונה – זה עניין של הרגל.

סוללה חשובה לי! כמה זמן זה מחזיק?

הסוללה באופן יוצא דופן מספקת את הסחורה!

הסוללה מחזיקה עד 10 וחצי שעות עבודה ברציפות.

אותי זה סיפק 6-7 שעות ואפילו יותר מבלי להטעין (לא לקחתי מטען למקומות ציבוריים).

*אך זה תלוי. במידה ואתם רואים וסרטונים זה צורך בסוללה ולכן היא תוכל להחזיק במקרה הקיצוני ביותר 6-7 שעות.

אחריות:

האחריות תקפה מיום הקנייה עד ל-2. את האחריות אתם מקבלים מחברת בישראל. כל מה שקורה למחשב שלכם (כמו מקלדת שבורה, מסך, בעיות בחומרה וכו') אתם פונים לחברת פרו-סרב ושם הם מתקנים לכם בחינם (במידה והאחריות תקפה כמובן).

צבעים:

את הנטבוק ניתן לבחור בצבעים הבאים: שחור, לבן, שחור לבן.

שורה תחתונה:

קטן קטן, אך מספק את העבודה באופן מושלם.

ולקינוח, תמונות:

photo0380f.jpg

photo0385a.jpg

photo0386u.jpg

בין היתר, הינה סרטון הדגמה של הנטבוק:

במידה ואתם רוצים עוד פרטים, תוכלו למצוא בלחיצה כאן! באתר של .

תהנו ותעשו את הבחירה הנכונה! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...