מחפש בנרות זכרון ישן: 4GB (2x2GB) DDR2 PC2-8000 5-5-5-12 Redline - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש בנרות זכרון ישן: 4GB (2x2GB) DDR2 PC2-8000 5-5-5-12 Redline

xcalibur

Recommended Posts

יש סיבה מסוימת שבגללה אתה חייב דווקא את עם הנתונים הללו ולא יכול להסתפק בזכרונות שאולי יש בשוק במחיר זמין יותר?

זה הזכרון שיש לי כעת.

הייתי בטוח שאני צריך להוסיף בדיוק את אותו אחד על מנת שיהיה לי 8GB, לא כך?

זה לא אמור לעשות בעיות אם הזכרונות שונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא את סעיף 6.3 בסטיקי שאלות נפוצות מעבדים, לוחות-אם וזכרונות.

הנתונים שצריך לתת עליהם את הדעת לפי סדר חשיבות הם:

1. מתח - חשוב מאוד לקנות שעובד במתח זהה (או קרוב ככל האפשר, אבל רצוי מאוד במתח זהה).

2. תדר -עדיף לקנות בתדר זהה או קרוב ככל האפשר.

3. תזמונים פחות משנים.

כך ייקל עליך למצוא ערכים שבהם כל המערך יעבוד ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא את סעיף 6.3 בסטיקי שאלות נפוצות מעבדים, לוחות-אם וזכרונות.

הנתונים שצריך לתת עליהם את הדעת לפי סדר חשיבות הם:

1. מתח - חשוב מאוד לקנות שעובד במתח זהה (או קרוב ככל האפשר, אבל רצוי מאוד במתח זהה).

2. תדר -עדיף לקנות בתדר זהה או קרוב ככל האפשר.

3. תזמונים פחות משנים.

כך ייקל עליך למצוא ערכים שבהם כל המערך יעבוד ביחד.

תודה לך, קראתי בעיון.

קראתי גם ברחבי הרשת ויש דבר מה שאינו ברור לי.

אני מבין שמבחינת תדר ותזמונים הכל אמור לעבוד אוטומטית לפי הזכרון האיטי ביותר.

ממה שיצא לי להבין מאחרים, מאוד מאוד לא מומלץ להשתמש בזוג דומים אך שונים מהזוג הקיים שלי כאשר כל זוג כזה מוגדר כ-DUAL CHANNEL. אתה במקרה יודע במה מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמלצות שרשם About:blank לגבי באותו מתח ותדר תקפות גם למוד ערוץ יחיד וגם למוד 2 ערוצים

ברגע שהשגתה במתח ותדר זהים כל מה שנשאר לך בשביל לקבל מוד 2 ערוצים זה להתקין את הזכרונות כך שהנפח בערוץ הראשון שווה לנפח בערוץ השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההמלצות שרשם About:blank לגבי זכרונות באותו מתח ותדר תקפות גם למוד ערוץ יחיד וגם למוד 2 ערוצים

ברגע שהשגתה זכרונות במתח ותדר זהים כל מה שנשאר לך בשביל לקבל מוד 2 ערוצים זה להתקין את הזכרונות כך שהנפח בערוץ הראשון שווה לנפח בערוץ השני

אני בחיפושים כבר כמה ימים טובים ולא הצלחתי למצוא זכרונות במהירות 1GHZ או עם טיימינג 5-5-5-12 לצורך העניין.

הכי קרוב שמצאתי הם זכרונות של קינגסטון במהירות 1066MHZ וטיימינג 5-5-5-15

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=4899&CatCode=618

יש טעם לנסות ללכת עליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לצטט הודעות שמעליך. זה סתם יוצר אי-סדר חזותי. אם אתה רוצה להתייחס לחלק מסוים מההודעה שמעליך, צטט רק אותו בבקשה.

לדעתי תקנה פשוט את הזכרון בתדר 800Mhz הכי זול שאתה מוצא מיצרנית מוכרת במתח של 1.8V.

לתדר ולתזמונים של הזכרון אין שום משמעות בפועל כך שאתה לא צריך "לחשוש" מאובדן ביצועים כלשהו (אלא אם כן מדובר בכוונה לבצע OC אז יש לנתונים הללו קצת יותר חשיבות).

מה הדגם המדויק של הזכרון שלך? אם אתה לא בטוח תוכל לבדוק בעזרת CPU-Z.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב לגבי הדגם בכותרת.

בעקרון ככל שהזכרון עובד בתדר גבוה יותר ובתזמונים נמוכים יותר, כך הוא צורך יותר מתח.

אתה יכול לקנות את זכרון ה- בתדר 800 הזול ביותר שאתה מוצא מחברה מוכרת (דוגמאות בסטיקי), רובה הזכרונות הללו עובדים במתח של 1.8V, וסביר מאוד להניח שברגע שתגדיר את הזכרון הקיים שלך לעבור בנתונים (תדר, תזמונים ומתח) זהים לאלו של החדש, לא תהיה בעיה של יציבות. בדרך כלל יש בעיה כאשר אחד מהזכרונות נאלץ לעבוד במתח או תדר גבוהים מזה שבנתוני היצרן. כאשר המקרה הוא הפוך הבעיה קטנה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון כל הנתונים אמורים להיות מזוהים אוטומטית, בפועל זה לא תמיד קורה (פרטים בסעיף 6.11 בסטיקי שאלות נפוצות מעבדים, לוחות-אם וזכרונות), על אחת כמה וכמה כאשר משלבים זכרונות עם נתונים שונים.

לא צריך לחשוש מפני הגדרה ידנית של הנתונים ב-, זה תהליך פשוט למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...