ההצבעה על תקנות הביומטרי - שיטרית ממשיך לתת גז - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההצבעה על תקנות הביומטרי - שיטרית ממשיך לתת גז

Art Tatum

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנ לא מאמין משיהו גנב לי את הבדיחת שיט-רית שלי בYNET!!!

באופן מהותי אני בעד המאגר, הבעיה שהוא פשוט הולך לעשות יותר נזק מתועלת כי זה לא שאלה של אם ייפרץ אלא מתי.

אם המאגר היה בלתי פריץ (ואין שום סיכוי שהוא כזה) הייתי תומך בו. בגלל בעיית הפריצה אני מתנגד בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם המאגר היה בלתי פריץ (דבר שבלתי אפשרי ואנחנו בתור חובבי מחשבים אמורים לדעת את זה טוב מאוד) הייתי מתנגד אילו מסיבה פשוטה, במידה והמאגר הזה נוצר, אתם נותנים את המידע שלכם לקבוצה מצומצמת של אנשים, גם אם הם לא הBAD GUYS, הם עדיין קבוצה עם יותר מדיי כוח.

"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם סכנת פריצה, סך הכל יש נתונים יותר רגישים במאגרים פחות מאובטחים.

עצם העובדה שלמשטרה יש גישה מלאה ולא מוגבלת למאגר זאת הסיבה עליה אנשים צריכים לסרב. כל בעלי המנטרות של "לי אין מה להסתיר" הם מפגרים שלא מבינים שהדבר שקול לכך שיפתחו להם תיק פלילי אבל לבי האשמה או חשד לביצוע עברה. כמובן שאף אחד מהם לא היה הולך למשטרה ונותן מרצונה החופשי טביעות אצבעות, למרות שזה בדיוק מה שם עושים. מה גם שכן יש לכם מה להסתיר לפי בדיקה שנערכה לא מזמן כמעט 90% מהנהגים בארץ עוברים את המהירות המותרת, כלומר יש 90% עבריני תנועה בארץ. אבל איכשהו כולם צדיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם סכנת פריצה, סך הכל יש נתונים יותר רגישים במאגרים פחות מאובטחים.

עצם העובדה שלמשטרה יש גישה מלאה ולא מוגבלת למאגר זאת הסיבה עליה אנשים צריכים לסרב. כל בעלי המנטרות של "לי אין מה להסתיר" הם מפגרים שלא מבינים שהדבר שקול לכך שיפתחו להם תיק פלילי אבל לבי האשמה או חשד לביצוע עברה. כמובן שאף אחד מהם לא היה הולך למשטרה ונותן מרצונה החופשי טביעות אצבעות, למרות שזה בדיוק מה שם עושים. מה גם שכן יש לכם מה להסתיר לפי בדיקה שנערכה לא מזמן כמעט 90% מהנהגים בארץ עוברים את המהירות המותרת, כלומר יש 90% עבריני תנועה בארץ. אבל איכשהו כולם צדיקים.

לא מאגרים שיכולים לפגע בי או באדם אחר ספציפית, כולם פחות או יותר ידפקו אם חומר כל שהוא ידלוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, לפחות אני יודע מי מגן עליו ואיזה הגנות יש, חוץ מזה שגישה למאגרי המידע של הצבא קשה קצת יותר כיוון שיש לו די שלו (ולא אדון פה על הגנות הצבא, זה מידע רגיש), אין שום גוף אחר שמחזיק פרטית.

הבעיה שלי עם המאגר הזה היא לא השתלת תביעת אצבעות, אלא עצם העובדה שעל ידי שינוי ערכים מסויימים עלולה להגנב הזהות שלי, אני לא מוכן שהזהות שלי תיהיה ממוחשבת בצורה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום גוף אחר שמחזיק פרטית.

זה לא נכון בכלל.

לביטוח לאומי יש פרטית (אמא שלי עובדת שם ויש לה שני מחשבים במשרד, אחד ברשת הפנימית והשני לשימוש באינטרנט).

ואני בטוח שגם לגופים ממשלתיים אחרים יש, כי משום מה, אני בספק שהמוסד מספיק טיפש בשביל להחזיק את כל המחשבים שלו מחוברים לאינטרנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא ברור לי למה אי אפשר לעשות ת"ז חכמות מבלי מאגר.

הרי ניתן לשתול בתעודה המזהה

שמכיל את המידע הביומטרי האישי של אותו אדם, מבלי שזה יישב על שרת פרוץ ואז לבצע את ההשוואה במידת הצורך ע"י מכשיר ייעודי(לפי מה שאני מבין, ככה זה עובד במדינות אירופה שעברו לת"ז ודרכונים חכמים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות את זה, והאמת שאם חושבים על זה, זה בטח אפילו יוצא יותר זול

כי אין צורך במאגר אחד גדול ומסובך שצריך גם לדאוג לאבטח אותו ושעלול לדלוף.

משום מה, חברי הכנסת המהוללים שלנו לא בחרו לעשות את זה ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאתם ממש תמימים, או ש...

המשטרה התנגדה לכל הצעה שלא מאפשרת לה לחפש במאגר. התעודה החכמה היא רק עלה תאנה שמטרתו להסתיר את המטרה האמיתית של החוק והיא מאגר טביעות אצבע ותוי פנים של כל אדם בישראל. זה לא מדרון חלקלק, זה כבר 1984.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אולי לא תמצא את עצמך בחדר 101, אבל בקצב הזה אל תתפלא אם שוטרים ידפקו לך על הדלת ב-3 בבוקר ויגררו אותך לחקירה בשב"כ כי מצאו תביעות אצבע שלך על שהיה מעורב בפעילות חבלנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...