הדבר הבא על כוונת הממשלה: מים מינרליים. - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדבר הבא על כוונת הממשלה: מים מינרליים.

nineball

Recommended Posts

ואני מסכים עם המדינה במקרה הזה.

בהחלט ניתן לשתות מים מהברז, וגם מי שיש לו פילטרים כאלה ואחרים בבית שותה "מים מהברז"

אפילו אם הם עוברים סינון או מה שלא יהיה, כי המחיר שהוא משלם על המים זה המחיר הרגיל של מים מהברז.

אני לא רואה שום סיבה או היגיון או תירוץ מספיק טוב לכך שחברות מים מינרליים ישלמו פחות על המים מאשר

הצרכן הפרטי, אז או שיעלו את המחיר לחברות המים המינרליים, או שיורידו את המחיר לצרכן הפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה אבסורד שאנחנו מתעסקים אם זה נכון או לא נכון שהם ישלמו כמו כולם על המים (שעולים גרושים פר בקבוק).

לא רק שהם לא היו צריכים לקבל הנחה, הם לא היו צריכים לקבל משאב חיוני כמו מים במדינה שיש בה מחסור.

כאן זה לא איזור האלפים.

אם יש מעיינות טבעיים עם מים איכותיים, צריך קודם כל לחבר את כל הישובים באיזור שלהם יש זכות ראשונים על המים.

אחר כך לישובים הרחוקים יותר.

במקום זה נותניח לחברה פרטית למכור את המים בחנויות.

הם כמובן עושים שיווק אגרסיבי ומוכרים יותר ממה שקיים במעיינות.

אז הם מדללים ומוסיפים מים מהמוביל הארצי.

בסופו של דבר המים בבקבוקים יותר קרובים למים במוביל הארצי מהמים שיש במעיין.

המעיין הפך למותג ריק מתוכן.

לברכת צדיק המברך על המים.

ואז קמים כמה אנשים במשרד האוצר או היכן שיושבים אותם האנשים, ואומרים רגע... למה שנמכור להם מי ברז בזול ?

ואני אומר, למה בכלל נתנו להם להשתלט ולהרוס את המעיינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי המעניינות שמי עדן שואבים מהם מועברים ליישובעים מסביב (קצרין ועוד כל מיני חורים ברמה) אבל זה מהסיבה שיותר מדי יקר לשאוב מים מהכינרת בגובה של -200 לגובה של 1000 מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...