ספק כוח בסביבות 700 שקל [i7 + CF 6950/70] - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק כוח בסביבות 700 שקל [i7 + CF 6950/70]

Kirma

Recommended Posts

מחפש ספק כוח מומלץ בסביבות 700 שקל

למערכת i7 כולל OC

HD6950 unlock to 6970 (קרוספייר לשדרוג עתידי)

עדיפות לספק מודלורי עם כמה שיותר שנות אחריות.

ומה אתם אומרים על הספקים האלה

http://tms.co.il/product/8573

http://tms.co.il/product/4581

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון לא משהוא

השני יותר סביר

אבל למה לא סיסוניק

לא יודע, אין לי מושג בספקים ..

אחרי שקראתי קצת בפורום אני באמת רואה שהרוב ממליצים על SEASONIC

יש סיבה מיוחדת לכך או סתם בגלל שהם טובים ביחס למחיר ?

עריכה:

זה ? :o

http://tms.co.il/product/7295

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ספקי כוח ה-ר-ב-ה טובים במחיר הזה: Thermaltake בדר"כ עושה ספקים עם מחיר מוגזם וביצועים בינוניים מינוס, ו-Fsp בעיקר לשוק התקציבי וה-oem אבל השאלה אם אתה ממש חייב להוציא 700 ש"ח ;D או שגם ספקי כוח יותר זולים ומספיק איכותיים יספיקו לך?

ההמלצה שלי:

- Seasonic x-650w gold שיהיה די מספיק לדרישות שלך, אבל אם אתה רוצה להיות בטוח אז צריך משהו אם יותר כוח....

- Seasonic s12d 750w ספק מאוד מאוד איכותי (טיפ טיפה פחות מהקודם שהוא הטופ שבטופ) ושקט ובהחלט מספיק למערכת שלך

- Seasonic SS-750AT קצת פחות טוב מהקודם במובנים מסוימים, וקצת יותר טוב במובנים מסוימים, גם סה"כ ספק מצוין.

- true Power 750w טוב מאוד, מודולארי, טיפה פחות טוב מהוקדמים אבל הוא מודולארי שזה ייתרון...

דרך אגב, שאלה לא קשורה לספקים, למה אתה לוקח מעבד i7 ולא מעבד כמו i5 2500k שהרבה יותר זול, ומבחינת ביצועים במשחקים הוא אותו הדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-TP750NEW באמת אגדה אבל יש דברים בעלי יחס עלות תועלת לא פחות טוב

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=7967

שתי הערות לגבי הספק הספציפי שהצעת:

- למה לעזאזל צריך 900w, אם אפשר לקחת ספק שהוא לכל הדיעות יותר איכותי (s12d 750w שעליו גם מבוסס ה-hx750 ורבים טובים אחרים) וגם היעילות תהיה רוב הזמן יותר טובה.

- הספק הזה זכה לביקורת גרועה מאוד באתר hardocp שבבדיקת ספקים הוא עושה רושם של מאוד מאוד מקצועי, לפחות כמו jonnyguru. אם אתה רוצה אני אספק לינק ;)

לגבי הפחות טוב, יש מדדים אחרים חוץ מכמה מתח במסילת 12v הספק יכול לתת: איכות ה-DC, יעילות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היית אומר שהוא גרוע מאוד, הוא יתאים למשימה אבל כמובן שיש לזכור שעם פחות צריכה יש פה פחות נזק יחסי.

בביקורת של ג'וניגורו הספק זכה לציונים לא רעים כלל וכלל. למעשה אפילו נהדר, וכשג'וניגורו אומרים נהדר הם לא צוחקים

עם הביצועים הטובים האלה קשה להתווכח ועוד יותר קשה להתוכח עם תג מחיר מצחיק של 650 שקל לספק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהספק גרוע, אמרתי שהביקורת גרועה- שני דברים שונים. אבל בוא נהיה ריאליים- מי יירצה לקנות ספק שזכה לביקורת ממש גרועה שנראית ברמה גבוהה, כשאפשר לקנות ספק כמו SS-850AT שמבחינת הספק ב-12v נותן כמעט אותו דבר כמו ה-, זכה רק לביקורות חיוביות מאוד ונמכר בכמעט אותו מחיר (הספק הזה הוא דגם oem שהסדרה החדשה של מבוססת עליו). גם ה-s12d 850 בדיוק אותו דבר, חבל לי לחזור על עצמי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על כל התגובות :)

אני לא חודש שאני יקנה ספק 750

בגלל שאני כרגע עם 6950 + ספק 550 שעושה קצת בעיות !!

אני מעדיף שיהיה לי קצת רזרבה ולא אכפת לי להוסיף עוד כמה עשרות שקלים בשביל זה .. ( מה שאומר מעל 750)

S12D-850 SEASONIC הספק הזה אפשר לקנות ב - 665 בוולקאם מחשבים ( 5 שנות אחריות )

לעומת

Antec 900 ב 650 שקל ( 3 שנות אחריות )

מה שאומר שהם בערך באותו מחיר ..

מה אתם חושבים ? ( אגב, אני מכיר את החנות וולאקם אבל אף פעם לא קניתי מהם. חנות מומלצת ?)

עריכה: לגבי ה i7 לא ממש רלוונטי כרגע אבל זה גם אפשרות

בכל מקרה אני לוקח את עניין הספק באופן הקיצוני.. בגלל זה אני אומר i7

לא בא לי לפתוח עוד אשכול בעתיד ולרשום "הספק הזה יחזיק כך וכך במקרה של שדרוג"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

s12d בלב שלם, אחד הספקים הטובים ביותר שיש .

:D

שאלה קטנה אחרונה, למישהו יש ניסיון עם החנות וולקאם ?

דרך אגב, אני בכל מקרה מתכנן לסוע לשם לאסוף כרטיס מסך ישן ששלחתי לתיקון (נקנה מ TMS, אבל אפשרי לאסוף גם בסניף וולקאם בראשון לציון)

ככה שזה חוסך לי נסיעה \ זמן משלוח !

או אפילו אבקש מ TMS לשלוח את הספק לסניף בראשון לציון .. (במידה והחנות לא מומלצת או משהו)

עריכה:

WOW -

אני יכול להביא את הספק S12D-850 SEASONIC ב 610 שקל !!

יש לי חבר שיש לו חנות מחשבים, הבעיה שבחומרה המחירים שהוא קונה כמעט זהים למחירים שהחנויות הגדולות מוכרים לצרכנים..

עכשיו ביררתי איתו והמחיר הוא 610 שקל !!! (630 במידה ואני משלם באשראי !)

מחר נבדוק עם היבואן את זמן האחריות, במידה וזה אכן 5 שנים. אני יקנה אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...