Ghost Recon ONLINE - משחק רשת חינמי חדש בסדרה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ghost Recon ONLINE - משחק רשת חינמי חדש בסדרה

HuGeMouTh

Recommended Posts

FUTURE SOLDIER עדין מפיתוח אבל זה לא מפריע ל UBISOFT להכריז על כניסתה לשוק ה F2P עם משחק נוסף בסדרה. המשחק החינמי לא יציג גרפיקה מרשימה כמו המשחק המשחק החדש אבל כן יכלול חלק מהחידושים שהסדרה תציג ב FUTURE SOLDIER (כמו האפשרות להיות בלטי ניראה).

נחמד ליראות עוד חברות גדולות נכנסות לשוק ה F2P ומחזירות כוח עבודה חזרה למחשב האישי בצורה זו או אחרת. נחיה וניראה מה יהיה במשחק. המהלך הזה מגיע אחרי שמספר חברות גדולות בשוק ה MMO עברו למודל חינמי והגדילו רווחים, כמו כן EA נכנסה לשוק זה מספר שנים וכיון הללין החינמי שלה כולל 2 משחקים בסדרת BF, משחקי ספורט וגם משחקי MMO.

ניתן ליראות את הטריילרים ולהרשם ל BETA באתר המשחק:

http://ghostrecononline.uk.ubi.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 שנה מאוחר יותר...

מי שמשחק בביטא שיביא עדכונים.

ממה שזה נראה לי, מדובר בגירסת לייט של הכותר GRFS ששוחרר השבוע למחשב, מדיווחים ברשת הביטא עובדת טוב.

נרשמתי באתר של יוביסופט. (נרשמים באמצעות היופליי- )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה CD KEY מ OMRPG או אחד מהאתרים האלה, מתאים רק לגירסה האמריקאית (לא מצאתי אחד אירופאי :-\).

אם הבנתי נכון ה BETA לא זמינה לישראל (יותר נכון לא זמינה ברוב העולם) ובשביל להרשם צריך PROXY וכל מיני משחקים כאלה. את האמת אין לי כל כך כוח לזה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ CVG:

++update++Keys are valid for all countries in the open beta: including the UK, France, Germany, Austria, Switzerland, Netherlands, Belgium, Luxembourg and the Nordic territories but not the US.

מה שאומר שיש BETA לאירופה ו BETA לארה"ב, יש הפרדה ואי אפשר לשחק ביחד.

בנוסף לזה ה BETA של אירופה לא זמינה לישראל.

זה מפגר, לא יודע למה הם עושים את ההפרדה הזו. זה גם אומר שהמשחק יצא עם בעיות קשות מאוד לכל מי שיש לו פינג של יותר מ 50MS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לשחק וזה עובד :D

לפי המד פינג הלא מדהים שלהם (עד 3 קווים) הפינג יחסית טוב (3 קווים ירוקים). או שזה לא מודד כמו שצריך או שפשוט זה P2P ויש הרבה שמשחקים ולא באמת מארה"ב.

המשחק נראה מאוד נחמד יחסית למשחק חינמי, דיי קשה לפגוע עם AR, צריך להתאמן.

מי שרוצה לנסות שילך ל ONRPG, יש להם איזה 500 CD KEYS. רק צריך בשביל לקשר את ה CD KEY למשתמש שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע זה לא כל כך אפשרי, בקושי מצליח לשמור את ה FPS מעל 30 :screwy: ניסיתי להוריד הגדרות וה FPS רק ניהיה יותר גרוע :lol:

אני אנסה שוב מחר אחרי הפעלה מחדש של המחשב, הניקוי משאבים של WIN 7 לא מדהים במיוחד והרבה פעמים דברים נשארים בזכרון בלי סיבה...גם TIXATI תוכנת מצויינת אבל היא הורגת לי את המחשב, כשהיא עובדת בקושי אפשר לפתוח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי כבר 3 מפתחות מיובי לגרסא האמריקאית... אפילו דיברתי עם התמיכה על האפשרות להביא לי מפתח אירופאי במקום האמריקאי והם רק שלחו אותי להירשם מחדש באתר האירופאי

שיהיה לי כח אני אעשה את העניין עם הVPN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק בעייתי משהו...

ניסיתי לשנות את ההגדרות הגרפיות מ HIGH ל LOW ובחזרה, הביצועים זהים בכל המקרים ותמיד בינוניים מינוס :screwy: זה גם לא שהמשחק נראה מדהים במיוחד, הצל במשחק נראה נוראי. חוץ מזה גם אין AA או כל אפשרות אחרת שאפשר לצפות שתיהיה במשחק מחשב. נכון לרגע זה המשחק יותר כבד ממשחקים חינמיים אחרים שמבוססים על CRYE3 ו UE3 (וגם נראים יותר טוב). צעד לא כל כך טוב של .

יכול להיות שזה יסודר בהמשך אבל כרגע נראה כמו גירסה שנראת פחות טוב מ GR החדש אבל עם אותן דרישות מערכת :screwy:

המשחקיות עצמה נחמדה מאוד, יש פה ושם בעיות עם התצוגה של האויבים, בזויות מסויימות לא רואים כל כך מי יורה עליך גם אם הוא בדיוק מולך והחוסר ב AA גורם לזה שמרחוק בקושי אפשר לזהות אם יש מישהו לייד עמוד או שפשוט יש ריבועים על העמוד :screwy:

הירי מעט בעייתי, אפשר לכוון על מישהו איזה שניה שתיים ובכל זאת זה לא יפגע ואפשר לירות BLIND ולהרוג בפגיעה אחת :P

יש להם עוד דרך אורכה...לא כדאי להם להוציא את המשחק בחודשים הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...