האם אפשר לשמור לשימוש חוזר את הפחמים מהמדורה או שאסור? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר לשמור לשימוש חוזר את הפחמים מהמדורה או שאסור?

אישי555

Recommended Posts

אלא אם הוא מתכוון לעשות מנגל במקום סגור ולא מאוורר ההודעה שלך לחלוטין לא רלוונטית ^.

ובמה ההודעה שלך תרמה חוץ מלהוכיח שאין לך חוש הומור, זה הייתה הודעה בנימה צינית שנבעה עקב שאלה מצחיקה במקצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובמה ההודעה שלך תרמה חוץ מלהוכיח שאין לך חוש הומור, זה הייתה הודעה בנימה צינית שנבעה עקב שאלה מצחיקה במקצת.

ההודעה שלך לא הייתה צינית. בכל מקרה היא לא נשמעה כך (עד כמה שאפשר להבין טון דיבור בקריאה). - אם התכוונת לכתוב בציניות, ממש לא הצלחת.

ההודעה שלי תרמה בכך שאם מישהו לקח את ההודעה שלך ברצינות (מה שמאוד יכול לקרות לפי איך שהיא נכתבה), הוא ידע שהוא לא אמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה שלך לא הייתה צינית. בכל מקרה היא לא נשמעה כך (עד כמה שאפשר להבין טון דיבור בקריאה). - אם התכוונת לכתוב בציניות, ממש לא הצלחת.

ההודעה שלי תרמה בכך שאם מישהו לקח את ההודעה שלך ברצינות (מה שמאוד יכול לקרות לפי איך שהיא נכתבה), הוא ידע שהוא לא אמור.

oh well!

בכל מקרה, אין מה לשמור גחלים מהמדורה כי הם בוערים פחות זמן ומפיצים פחות חום מאשר פחם שתקנה בחנות.

זה אפשרי אבל מיותר, כל עוד אתה בבית ולא בשטח אז אני לא רואה שום סיבה לשמור שאריות של גחלים ממדורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שאתה פולט פחמן דו חמצני בכמויות מזעריות.

לפי הריח שזה מוציא זה נראה לי בכמויות מסחריות.

ומה יש לפותח התראד לעשות עם פחמים כאלה, הם בכלל יכולים להדלק שוב? זה לא נהיה לך פירורים?

אם הם נצבעו בלבן כמו אפר של סגריה אני חושב שזה אומר שהם מתים לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...